Opinie o ZARA w Opole Plac Mikołaja Kopernika 16a

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZARA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ZARA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARA w Opole Plac Mikołaja Kopernika 16a

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w ZARA?

Na jakie wsparcie w ZARA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Monika Nowy wpis

Jest to praca fizyczna , cała zmiana na nogach , przerwy wg kodeksu pracy ,oraz cały social jak i opieka luxmed

Jakie są warunki zatrudnienia w ZARA?

Gosia Nowy wpis

Dają od razu umowę o prace na rok, sporo benefitów, zniżka na zakupy, luxmed, ogólnie porównując do innych sieciówek, gdzie byłam na rozmowie to Zara wypada najlepiej, do postawy można zdobyć premie od wyrobionej sprzedaży

Edyta

@kinnkinn i co poszłaś złożyć CV? Dostałaś się? Jak Ci się pracuje? Możesz powiedzieć jak wygląda rekrutacja w takiej sieciówce jak ZARA? Nadchodzi czas studiów, więc studenci zjadą się i będą szukać pracy, więc takie informacje są istotne.

kinnkinn
@Edyta

nieee, dostałam lepszą pracę :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ZARA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
kinnkinn

Kurcze a ja chciałam właśnie ta, złożyć cv..... :( właśnie chciałam tam jutro podejść

Edyta

Akurat w Opolu nie szukają nowych pracowników, ale zawsze warto się przejść po sklepach Zary i złożyć CV, ponieważ w okresie wyprzedaży zawsze szukają ludzi.

kasia

To aplikuj, ja wiem, ze oferują umowy o pracę, teraz inditex sie poprawił i jest bardziej przyjazniej nastawiony na pracownikow, wszelkie socjale masz i stawki chyba też nie sa złe?

Ona

Może warto spróbować ?

ana

a skąd wiesz, że szukają koordynatora? Jakieś ogłoszenie jest? Chętnie bym się zgłosiła- mam doświadczenie, więc chciałabym spróbować:)

ksaia

Faktycznie, praca w takich sieciówkach jak Zara dobra jest, a może nawet wręcz idealna dla studentów, bo są w stanie pogodzić ją na spokojnie ze studiami a to ważne, no i zawsze sobie jakoś tam dorabiają, wiec i 7 za godzinę to dla nich dobra stawka. A tak z cieakowści czy pracownicy mają zniżki na ubrania zary jakieś pracownicze czy nie. Bo zara to jedna z moich ulubionyc marek wiec moze moze

Karyna

W Opolu myślę, że warunki finansowe znacznie nie będą się różniły niż w innych miastach. Ja pracowałam w podobnych markach i zwykle oscylowało to wokół najniższej krajowej, a czasami nawet i tego nie było - tylko 7 zł na rękę. Praca dobra dla studentów, z tym że ten kto ma ambicje to będzie próbował zmykać i szukać lepszych rozwiązań.

lotka

Od dawna chodzi za mną myśl o tym aby podjąć pracę w Zarze, mam teraz pytanie zasadnicze, jaką drogę lepiej obrać aby móc bardziej korzystnie wyjść na tym finansowo, warunki pracy mało istotne. Czy lepiej zgłosić się już do istniejącego sklepu, czy raczej skierować się ku ofertom pracy do Inditex i tam czekać na rozstrzygnięcie spraawy??

Kupię legginsy :-D

Kupię legginsy z Zary; strzałki, pioruny, kaktusi itp.Rozmiar 82 wzwyż :-D Ktoś ma???

tomkwiatk

kiedyś byłem klientem dopóki wszystkie zakupione rzeczy nie zaczęly sie porostu rozpadać skladane reklamacje nic nie daja bo nawet wymienoine rzeczy sa porostu slabo wykonane i na domiar wszystkiego jedna z moich znajomych zaczęła pracę bo liczyla ze to porzadna marka po czasie wyszło ponizanie i obgadywanie nowych pracownikow brak pomocy i smieszne zarobki pozatym rzecz kosztująca 300 zl jest wyprodukowana za 30 zl rękami biednych ludzi odradzam produkty zary

ulala

naucz sie czytac. nie napisalam ze pracuje u konkurencji. jezeli poprzez sklep sieciowy rozumiesz tylko odziez to nieco brak ci wyobrazenia o rynku pracy itp. pracowniczki zary chodza dumne z glowa do gory i ''ani me, ani be''. a TK to da sie wyczuc z daleka, wiec wiadomo ze wtedy sie odezwa.

ulala

pracownicy... raczej pracowniczki zary rzeszów millenium hall widać nie przestrzegają swoich standardów sprzedaży. tak ciezko jest powiedziec klientowi "dzień dobry". sama pracuje w sklepie sieciowym i nie ma takiej opcji, zeby klienta nie przywitać. ale jak widac w zarze, w millenium panienki mają to gdzies. a przeciez firma im placi za to zeby przestrzegaly pewnych standardow. moge nawet z nazwiska wymienic, ktore to takie, co z glowa podniesiona do gory chodza, zapominajac, ze to dzieki klientom mają wyplaty. dno, ja bym takie dziewuchy zwolnila odrazu.

ika

Zara -- z daleka od tej firmy wykorzystuje ludzi . zle zarzadzanie obiecuja scieszke kariery ale chyba dla szefostwa ....odradzam pracy w tej firmie . Obluda i zaklamanie

czlowiek

zara tak jak kazda inna korporacja traktuje ludzi przedmiotowo. dzis nie liczy sie czlowiek, rodzina, tylko kasa. czy to zara czy inna korporacja, to jestes nikim. to jest dzisiejszy swiat, ale do czego to nas doprowadzi :) wbrew pozorom chyba najlepiej maja ci najmniej ucywilizowani ludzie ;)

Motłoch

Zara to firma, która wykorzystuje swoich pracowników – tak wynika z informacji, jaką podał serwis angielskiego Vogue’a. [usunięte przez moderatora]

o

szanowałem firmę, ale nowy Pan Prezes robi wszystko aby w firmie było gorzej...kiedyś atmosfera była super, teraz jest tragicznie...wieczne nerwy...nie dają szansy ludziom, którym podwinęła się noga w życiu (tj.np.ciężka choroba)...życzę wszystkim na stołkach Inditexu, żeby nigdy nie chorowali i nie musieli poświęcać czasu swoim rodzinom, bo dla takich ludzi to praca, a jeśli zostaniesz w firmie, to i tak prędzej czy później stracisz zdrowie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ZARA - Opole

ZARA