Opinie o Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. w Warszawa

Co za bzdury w opinii z dnia 29.10.2021 !!! Z tego co wiem nikt w firmie nie zarabia najniższego wynagrodzenia, a pracownicy osiągający wyniki dostają premie. Większość osób pracuje ponad 10, 15, 20 lat. Gdyby było źle, to nikt nie pracowałby tyle czasu, tylko szukał szczęścia gdzie indziej :)

komenteria

Większość osób pracuje ponad 10, 15, 20 lat ----- > ile tych osób ? 3 ? Prezes / dyrektor i być może handlowiec ? Smiech na sali

milutek

Co za bzdury w opinii z dnia 29.10.2021 !!! Z tego co wiem nikt w firmie nie zarabia najniższego wynagrodzenia, a pracownicy osiągający wyniki dostają premie -- ale Ty to wiesz czy zgadujesz?

@milutek

Raczej zgaduje bo przecież w firmie jest absolutny zakaz mówienia o zarobkach.. chyba że komentarz zamieściła sama Pani Dyrektor....

Olga

W jakim sensie jest zakaz mówienia o zarobkach?Xd To gdzieś wpisane w jakiś regulamin macie czy jak

czaczas
@Olga

Masz tak samo jasny regulamin jak i system premiowy. Hiperbola krzywokątna czy jak to było

@Olga

Pani Dyrektor dosadnie przypominała o zakazie rozmowy o zarobkach przy każdej okazji...

Olga

No ale czemu, nierówno ludzi tu wynagradzano czy jak?

@Olga

Oczywiście że nierówno, mężczyźni nawet bez doświadczenia lepiej zarabiają niż kobieta z doświadczeniem, takie "profesjonalne" podejście

Olga

Coś Ty... :( Ale za tę samą pracę i za te same efekty?

@Olga

Nawet jeśli kobieta osiąga lepsze efekty... wszystko zależy jak się Pani dyr spodobasz i jakie masz w stosunku do niej "gadane"

Olga

Nie no jeśli poważnie tak jest to słabo, pewnie nie ma się do kogo już odnośnie tego zwrócić? To chyba w takiej sytuacji raczej kobiety tutaj nie pracują? Ile osób tak właściwie tutaj aktualnie jest zatrudnionych?

elo Nowy wpis

premie sa, ale UZNANIOWE, jak sie pani dyrektor zawidzi to nikt premii nie dostaje :) no poza jej mezem handlowcem

Czy pracodawca Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

elo Nowy wpis

w warszawie brak jaikegokolwiek wsparcia, ciagle ukierunkowanie na zysk i maksymalny wyzysk pracownika. Tam dla prezesa i dyrekcji jestes nikim a tylko narzedziem do zarabiania pieniedzy. Zero empatii, brak benefitow.

Jaki jest wkład kierownictwa Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik Nowy wpis

W Łodzi atmosfera bardzo dobra. Dyrekcja robi co może by była ona jak najlepsza. Pod tym względem polecam w 100% . Nikt nikomu nie wymyśla pracy na siłę, gdy ona jest trzeba ją wykonać, gdy nie ma, nie trzeba udawać że jest.

Muzyn

Magazyn w Łodzi powinien być zamknięty przez PIP. Praca w kontenerze bez dostępu do światła dziennego, brak narzędzi do pracy, brak dostępu do kuchni, trzeba się prosić o ciepła wodę do herbaty. Biuro oczywiście pupilki dyrekcji mają i ciepło i kawę i dostęp do światła , choć siedzą w klitce. Zarobki najniższe z możliwych. Nie polecam

Natalia
@Muzyn

Gdzieś coś wcześniej było o zakazie mówienia o zarobkach, ale w sumie tu anonimowo... Najniższe z możliwych to jak mam rozumieć, minimalna 3010 złotych brutto? Wiesz, pytam, bo w kryzysie każdy grosz ważny.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kingdon

Magazyn łódzki nie sprzyja pracownikowi. Niepaląca część załogi ma pretensje do wychodzących na papierosa. Totalny brak zrozumienia potrzeb. Brak wyznaczonej palarni z miejscami do siedzenia daje się weznaki w czasie nie pogody. Zaplecze socjalne przecietne, kawa i herbata najtańsze, brak dostępu do kuchni mikrofalowej toaleta czyszczona nie czesciej niż raz na tydzień. Na magazynie raz harowka od 8 do 16 innym razem nudy - fatalna organizacja pracy w tygodniu.

Paulina
@kingdon

A nie ma osoby odpowiedzialnej za organizacje pracy w takim razie? Żeby nie bylo takich sytuacji?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.?

Dziękujemy za pytanie i poniżej podajemy odpowiedź. Etapy rekrutacji to: I - selekcja kandydatów II - kontakt telefonicznymi z wybranymi osobami III - zaproszenie na pierwsze spotkanie osób zakwalifikowanych po rozmowie telefonicznej IV - selekcja po pierwszym spotkaniu V - zaproszenie na drugie spotkanie wybranych osób VI - propozycja pracy dla wybranego kandydata

kermit

Zapraszano mnie telefonicznie na spotkanie, ale jednak podziękowałem. 10 minut rozmowy telefonicznej skutecznie mnie zniechęciło do ubiegania się o pracę.

Rudy

Nie polecam bałagan na magazynie i brak organizacji ganiaja nas jak byśmy produkowali pasze dla świń...

@Rudy

Chodzi o magazyn w Łodzi ? Bo widziałem ofertę pracy u nich i jestem zainteresowany.

Nie polecam !!! System płacowy, kierownictwo, handlowcy - ogólnie DRAMAT!!! Radzę omijać szerokim łukiem.

@były pracownik

Również nie polecam! Pani Dyrektor na rozmowie kwalifikacyjnej miła, a później kontrola na każdym kroku i spowiadanie się na dywaniku. System płacowy to porażka! Bardzo niska podstawa i do tego premia uznaniowa. Handlowcy nie potrafią klienta znaleźć. Odnośnie pracowników pracujących tam po 10-20 lat faktycznie są tacy ale nie dlatego, że cenią super pracodawcę a dlatego że się zasiedzieli i boją się zmian. Nie polecam, szkoda nerwów i czasu.

Klementynka

W punkt wypowiedz . Dodam jeszcze od siebie jak to wyglądało - Na rozmowie wielkie projekty, wspaniała współpraca miedzy oddziałami, globalni klienci , mozliwosci rozwoju, świetny back up , olbrzymie know how itp itd.. Piękne opowieści prezesa oraz p. dyrektor przytakująca na wszystko prezez powie . A teraz rzeczywistość -- 2 panów którzy handlowcami to mogli się nazywać 20 lat temu :) , Pani dyrektor ktora... dyrektoruje :D, i garstka spedytorow ( nie wiem czy teraz z 5 jest ). Klientów brak ...i to tak totalnie, wizji na rozwój również nie ma ...i tak to wygląda. dziekuje

Firma całkowicie zacofana technologicznie i mentalnie. System płacowy to porażka, NIE POLECAM !

Obserwator

z całego serca NIE POLECAM !!!!! (usunięte przez administratora)Brak klientów / brak handlowców z prawdziwego zdarzenia . (usunięte przez administratora) Wszelkie historie typu rozwój osobisty kariera itp to JEDNA WIELKA BAJKA. Do pracownika nie ma żadnego szacunku . Omijać szerokim łukiem.!!!

Czy Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Odpowiedź

Pracodawca zatrudnia osoby na pełen etat. Jeśli student jest w stanie pogodzić pracę z nauką, to nie ma przeszkód.

firma zatrzymana mentalnie i technologicznie przynajmniej 10 lat, nowy pracownik nie ma szans na zrobienie premii, co stanowi połowę pensji, ze względu na zbyt małą ilość klientów, pomimo dwóch osób odpowiedzialnych za handel, oczywiście można przynieść swoich, ale system premiowy jest tak skonstruowany, że to się nie opłaca

Odpowiedź

Trzeba posiadać odpowiednie cechy osobowe i doświadczenie w branży oraz znać języki obce.

Zostaw merytoryczną opinię o Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.?

Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.