Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.

Opinie o Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.

Jedrunia 2012-10-02 21:07:24
Jednym słowem - kołchoz. W firmie pracuje kilka osób nie wchodzących sobie w drogę oraz spora ilość nowych osób rotujących jak meteory: jedni przychodzą, inni już są na wypowiedzeniu. Płace niskie. Pani dyrektor przy zwolnieniu kładzie do podpisania umowę za porozumieniem stron - po to aby nie pokrywać kosztów wypowiedzenia. Jesli trafi na mądrzejszego - na stole ląduje już bardziej poprawna - i o dziwo - od razu przygotowana umowa. O jakości pracy jaką oferuje ta firma świadczą ciągle nieustannie pojawiajace się na portalach nowe oferty pracy - w miejsce odchodzących. Osoba która bardziej wpadnie w oko i znajdzie normalną pracę może liczyc na wizytę pana Prezesa, który nowego pracodawcę będzie przekonywał jak to źle trafił z nowo zaangazowanym pracownikiem (to co robią powinno być karalne). Także - jesli o nich myslisz - szkoda zaczynać. Jesli odszedłeś - nie pozwól by dowiedzieli sie gdzie pracujesz.
Zostaw swoją opinię o Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja Międzynarodowa Agroland-Cargo Sp. z o.o.