AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Opinie o AmeriGas Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-28 21:20:46
Masz jakieś wieści o firmie AmeriGas Polska Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.
Krzychu 2015-11-03 12:51:19
Pracowałem - nie polecam.
Pracownik 2016-02-23 22:49:52
Witam, pracuje w AmeriGas od niespełna 3 lat. Jest całkiem ok - fajna atmosfera, spoko ludzie. Warunki pracy myślę że dobre - śmiem twierdzić że lepsze od krajowych standardów, przynajmniej na moim stanowisku.
AmeriGas ma swoje oczywiście za uszami i są na rynku lepsze firmy, niemniej jednak nie jest to jakaś min, a stabilne miejsce pracy.
RODI 2016-03-03 15:16:51
Pracowałem absolutnie nie polecam. Wpis pracownika jak dla mnie co najmniej zastanawiający? Firma która nie potrafi zapanować na rynkiem. Brak szacunku dla Klientów i własnych pracowników. Zarząd zmieniany kilka razy w ciągu dwóch lat. Ogromna ilość ludzi z ogromnym doświadczeniem, którzy z nie odeszli. Zwalnianie ludzi z mało przekonywujących przyczyn-najczęściej z powodu innego zdania. Brak pomocy zarządzających. Jak już tam będziecie uważajcie co podpisujecie. Fatalny szef HR.
Były 2016-04-19 17:00:15
Witam, nie do końca się zgadzam z przedmówcą...
Pracowałem w Amerigas ponad 11 lat, jeszcze jak był Shell`em.
To był naprawdę fajny czas, fantastyczni ludzie, a kasa dobra choć nie rewelacyjna. Moi kumple pracują tam do dzisiaj i jakoś pracy nie zmieniają co oznacza, że jest im dobrze. Chciałem tylko dodać, ze wszędzie lepiej gdzie nas niema. U obecnego pracodawcy wcale nie lepiej, a czasami krew zalewa.A szef HR? nie znam takiego co by kumplem pracowników był, więc chyba taki być musi.
Kierowca 2016-08-08 16:19:19
Ja ładuje samochod na slawkowie dosc czesto. Dla mnie to tam pracuja same nieroby i najwieksze lesery. Zaladunek 1auta 3 godziny bo jemu nie chce sie isc wlaczyc 2 pompy czy uruchomic sprężarki. On woli posiedziec w klimatyzowanym pomieszczeniu 3 godz. A ty siedz buraku na sloncu i wciskaj guzik(czuwania) co 2min. Jakby zaladowal mnie w godz. To by musial isc na butle pomagac, ale po co niech sie kierowca pomeczy 3 godziny w budzie na 35 stopniowym upale.
Polak po rozum 2016-09-19 21:32:46
Miałem Amerigas i jak naciągnęli mnie na 3,8zł za litr, wypowiedziałem umowę. Dziś mam własną butlę pod ziemią i od Dzwonnik kupiłem w tym roku po 1,15 za litr i mam pełną zapłaconą butlę na 2 sezony do przodu. Wolni dostawcy informują kiedy cena jest najniższa lub że będzie rosnąć ale radzę uciekać od tych złodziejaszków a ponoć utrzymują cały wieżowiec pracowników więc kto chce to płaci. Ja już od kilku lat nie. Co więcej sąsiadów Ameri pozwał bo wymyślił że biorą gaz od innych a oni po prostu mieszkali też w Holandii. Jak się wykopie butlę (do 5% gazu) i wyśle poleconym wypowiedzenie to wtedy muszą zabierać ten złom. Współczuję tym których nie stać na odpędzenie tych pasożytów.
Jacek 2016-10-14 21:50:17
Zdecydowanie nie polecam! Ilu szefów tyle wizji zmian i wszystkie nieskoordynowanie wprowadzane w jednym momencie. Wysylanie listów straszacych klientów karami za brak koncesji na handel gazem, nawet do klientów bioracych jedna butle na miesiac, strasznie klientow przez handlowców ze beda mieli problemy jak wezma butle od konkurencji. Ciągle wymienianie przez kierowców butli z innych klatek nie tylko amerigazu.
Najważniejsza rzecza jest tzw. zamkniecie miesiaca, niewazne jak wazne zeby papiery rozliczyć a później niech sie obsluga klienta i księgowość martwi z wsiekloscia klientów i z masa korekt, bo jest tego ogromnie duzo! Faktury nie dochodzą na poczatkach miesiaca nawet i do 2 tygodni. A solidnych pracowników zwolnili niby przez restrukturyzację z dnia na dzien, oczywiscie po zamknięciu miesiąca. Permanentne przedłużanie umowy o 3 miesiące przez agnecje jak nie jedna to inna. Bałaganu takiego to ja dawno nie widziałem, spychologia jakich malo, tzw szefostwo na mejle nie odpisuje telefonow nie odbiera tylko jak cos chcą to trzeba zrobic to w sekunde a jak sie czegoś nie zrobi albo sie zrobi jakis błąd, nawet najmniejszy tj literowka to zaraz jest milion mejli do samych najświętszych, ze cos jest zle. Wyplacaja kase na czas i to jedyny plus, w mniejszych miejscach w okolicach najnizszej krajowej w Warszawie ponizej sredniej, a zdaza sie ze pracuje sie po wiecej niz 8h, bo wiadomo zamkniecie miesiaca. Niszcza male lokalne przedsiębiorstwa, bo moga, ceny w jednym rejonie sa do 30zl, podczas gdy w drugiej czesci kraju nie schodza poniżej 40zl
Za bp było bez porównania lepiej, to słowa ktore często można usłyszeć...
Iwa 2016-11-24 17:16:36
Mam taki sam problem z nimi nie mieszkam w tym domu co jest gaz i też muszę zapłacić karę co robić
Zostaw swoją opinię o AmeriGas Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AmeriGas Polska Sp. z o.o.