Green Steam Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Green Steam Sp. z o.o.

wkurzony1 2014-07-09 19:02:32
Generalnie firma Green Steam chce jedynie pozbyć się maszyn do myjni parowej. Większość usterek, które mogą przydarzyć się podczas eksploatacji np. Optimy DMF nie jest objęta gwarancją. Odkurzacz pianowy SW 15 Foam nie pierze plam z tapicerek i dywanów (tylko te, które najmniej wniknęły w materiał). Ozonator również nie dezynfekuje pomieszczeń nawet po kilkukrotnym użyciu urządzenia. Odradzam kupna maszyn z Green Steam!
abdul 2014-12-19 17:44:30
Jak nic konkurencja orbi czarny pr. I maszynom i firmie. Pracowalem tam bite 5 lat i zadnego z powyższych nei mogę potwierdzić. Sio, spamerze….
wiks 2015-01-29 19:34:43
To jak to jest że mam ten odkurzacz, używam w firmie czyszczącej idziala nawet przy głębokich planach? Ktos tu jest małym kłamczuszkiem chyba…
seweryn 2015-03-16 17:44:51
Świetna firma. Gwarancja solidności i tego że sprzęt będzie działał poprawnie. Rozkrecałem swoj biznes z nimi, teraz jestem już na swoim ale polecam wszystkim stawiającym pierwsze kroki w temacie myjni.
bart 2015-06-17 17:23:03
Do kolegi wkuroznego – mam dokładnie ten model i nie potwiardzam tego co wypisujesz. Pierze. I to skutecznie. Tylko maszyny to trzeba używac, nie wiem czy wiesz.
Klient 2016-04-14 11:33:16
No wlasnie, jestem nowym klientem tej firmy, zakupilem 2 urzadzenia - Verone i Optime. W pierwszych dniach uzytkowania w Veronie odpadlo kolko skretne, pomyslalem pech i zlozylem reklamacje. Odeslali w uzgodnionym terminie, urzadzenie bylo w polowie rozkrecone a sruby odkrecali chyba kombinerkami. Pomyslalem ze moze pospiech sklonil kogos do takiego dzialania ale paru dniach to samo kolko odpadlo ponownie - w profesjonalnym serwisie przyspawali srube do lozyskowanego kolka wartego 15 zl. Kontakt z szefemm w Krakowie tragedia. W pierwszej rozmowie obiecuje wymiane urzadzenia po 3 dniach musze sam dzwonic aby uslyszec ze zmienil zdanie i wysla mi kolko z poradnikiem zrob to sam ;). Na szczescie te same urzadzenia mozna zakupic w innych firmach w naszym kraju i byc traktowanym jak klient. Nigdy wiecej Greensteam !!! Jesli szef tak traktuje klientow to jak sie maja stosunki miedzy nim a pracownikiem.
RafałJan 2016-06-24 13:42:12
Czy wiadomo cos komuś na temat leasingu i czy jest mozliwosc wziecia samochodu z całym osprzetem potrzebnym do otwarcia myjni w leasing czy wogole jest taka mozliwość ??
Zostaw swoją opinię o Green Steam Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Steam Sp. z o.o.