ZSG im.E. Pijanowskiego

Opinie o ZSG im.E. Pijanowskiego

kate 2014-05-17 11:36
Hejo mieszkałam tam rak za czasów kierowniczki Jurkowskiej w 2013 i załapałam się na fajny projekt z SGGW mimo, że chodziłam nie do gastronomika i wpadło mi sporo kasy. Jest tam czysto i bezpiecznie. A nauczycielki jak to w internatach mogą być. trzeba być tylko kulturalnym
asfdfsf 2015-06-27 17:09
Zdecydowanie nie polecam tej szkoły dla uczniów, beznadziejna szkoła !! nauczyciele wciskają kit że niby przedmiot DGWG będzie na egzaminie guzik prawda nie ma nic nie wybierajcie sie do tej szkoły !! na praktykach sie nauczycie sie robic naleśników i pierogów ! beznadziejna szkola nie polecam omijać ja
domi32 2015-12-21 19:03
Najlepsza szkoła !!! Super nauczyciele i atmosfera w szkole . Polecam !!!!!!!!!!
obi 2016-04-24 11:15
szczerze mówiąc nie spodziewałem się , że można liczyć tutaj w ZSG im.E. Pijanowskiego na tak super prace
Anula 2017-06-06 08:00
Szkola beznadziejna pani.Godlewska nie nadaje sie na wychowawce wogole nie dba o swoja klase wrecz przeciwnie robi wszystko zeby dzieci uwalic na drugi rok.Masakra czy nikt nie widzi z dyrektorow co tam sie dzieje? Dzieciaki choc dorosle boja sie odezwac.Jedynki sa tam na porzadku dziennym ale tylko pani Godlewska lubi takie stawiac.Widocznie sprawia jej to przyjemnosc wogole nie potrafi dotrzec so swojej klasy.
Krzysio 2017-09-15 09:10
Dobra prowokacja. Ale nieudana ????
Zostaw swoją opinię o ZSG im.E. Pijanowskiego - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZSG im.E. Pijanowskiego