GUESS

Toruń

Opinie o GUESS

Galopów 2014-04-28 16:44
Jeśli chodzi o markę spoko.
Jeśli chodzi o ludzi : zazdrość , obgadywanie za plecami , bardzo nie fajna atmosfera. Nie polecam tam pracy! Duża rotacja.
worke 2014-11-13 18:16
Bardzo fajna atmosfera jeśli chodzi o zespół i relacje kierownik-pracownik. Wszyscy traktowani na równi. Jedyny minus to Guess ma wiele swoich wewnetrznych zasda ktorych trzeba mocno przestrzegac i wyuczyc, a przede wszytskim zrozumiec po co są, ale dla chcacego nic trudnego. :)
rota 2016-04-27 07:32
Ostatnio byłam na rozmowie do salonu w Lublinie.
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć ,iż była to bardzo miła rozmowa, całkowicie bezstresowa.
Pani która rekrutowała była bardzo miła i dobrze przygotowana.
Do tego uśmiechnięta , miała wydrukowane CV(co niestety jest rzadkością)
Pytania standardowe.
System wynagrodzenia podstawa plus prowizja.
Wiesio 2016-05-16 22:44
Widzę, że poszukują sprzedawców, bardzo fajnie to wygląda tutaj w firmie, bardzo polecam te ogłoszenia
klientka 2017-06-08 11:59
Bardzo częste ogłoszenia jeżeli chodzi o ten sklep
Julita 2017-07-25 15:01
Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jakim obecnie GUESS jest pracodawcą? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.
Panna K 2017-10-07 16:59
Odradzam Warszawski Klif !!!
Kierowniczka jest masakryczna, kto ja usadził na tym stanowisku ?!? Kompletnie nie potrafi zgrać zespołu , bierze każda dziewczynę na słowo i opowiada co i kto o kim mówił , sieje płoty wśród pracowników przez co dziewczyny sie kłócą i odchodzą ... wiecznie stwarza problemy, opuszcza sklep podczas pracy i lata na zakupy!!
Pracowałam ledwo miesiąc , szkoda ale nie dałam rady przez nią ! Choć nie dziwie sie ze za dużo sobie pozwala bo jak to sie dowiedziałam ma swojego zastępcę ( dziewczynę z marciano ) która ma faceta w biurze firmy ... ponoć to dobry plecak ...
jako klientka wrócę , ale do pracy?!? Napewno nie do klifu :(
Zostaw swoją opinię o GUESS - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GUESS