Opinie o guess.eu - Guess Europe SAGL

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Guess Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Guess Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guess Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Wero

Zachęcona rozmową kwalifikacyjną podjęłam prace. Uniform, dostałam po 3 miesiącach pracy, który był jakości dramatycznej (bluzka porozciągała się, spodnie rozciągnęły się o dosłownie kilka cm). Jak można dobrze reprezentować sklep w ubraniach, które wyglądają jak… System premiowy nie istnieje. Specjalnie zawyżane targety. Wypłata? Dostajecie (usunięte przez administratora) i jeszcze za nią dziękujcie. Pracownik stara się, pomaga, robi „nadgodziny” za które nikt mu nie płaci. Miała być podwyżka, okazało się, że nie będzie. Zapieprzaj baranie, a o braku podwyżki dowiesz się kiedy już nie będzie potrzebna twoja pomoc. Wieczne zmiany cen, o których nikt nie informuje, a później pretensje „z góry”, że cena nie była zmieniona. Tłumaczenia przez klientem czemu te ubrania są takie drogie jak to poliester. Ciekawe jaką regułkę ma na to regionalny? Dział LP chce żeby pracownik chodził za klientem krok w krok, żeby nikt nic nie ukradł, a jeśli klient się zorientuje, że jest traktowany jak (usunięte przez administratora) tłumaczyć się musi pracownik. W sklepie zimno zimą - ok 15*, później każdy zdziwiony że pracownicy chorzy. Latem natomiast klimatyzacja nie działa i jest jak w saunie. Nie ma toalety! Trzeba korzystać z publicznych, a co za tym idzie czasem nie ma gdzie załatwić swoich potrzeb. „Zaplecze” gdzie spędza się przerwy jest na magazynie, wiec jedząc często nie ma się spokoju, bo ktoś musi znaleźć sweterek albo legginsy. Nie jest nawet zaopatrzone w lodówkę(!!!!), nawet nie zliczę ile jedzenia wyrzuciłam. Nie można wstawić mikrofalówki, „bo niesie się zapach”. 12 godzin „stania” i latania za klientem, a nawet nie ma porządnego miejsca, żeby odpocząć na przerwie, jest tylko krzesło ogrodowe (!!!!!). Na przerwę nie można wychodzić ze sklepu. Posiłek je się przed kamerami, bo oczywiście na zapleczo-magazynie pięć kamer na metr kwadratowy. Każdy regionalny i kierownik sklepu widzi ile zjadłeś kanapek w ciągu dnia i czy zderzyłeś zjeść coś słodkiego czy trzeba było iść już do (usunięte przez administratora) System na którym się pracuje jest nieintuicyjny, często się zacina, a później trzeba się tłumaczyć. Każdy najmniejszy błąd i jest się „straszony” zwolnieniem, ale oczywiście nie prosto w twarz. Kierownicy zazwyczaj nie mają pojęcia o zarządzaniu zespołem, który zmienia się jak w kajeldoskopie, nie dziwne że później nikt nic nie umie, skoro jest pierwszy tydzień w pracy jak połowa zespołu. Przekładanie ciuchów dwa razu w tygodniu, mejl z góry „ułożycie sklep pod promocje” okazuje się że na promocji nie ma. Za dwa dni mejl z góry ułóżcie sklep, po wysłaniu zdjęć okazuje się, że jednak góra ustaliła że sklep ma był ułożony monoproduktem, ale jakoś tak wyszło, że pracownik nie został o tym poinformowany. Deadline zdjęcia do 12. Przy czym należy pamiętać, że front ma być obstawiony! Może góra zna jakiś sposób żeby się rozdwoić? Bo po co ustawić więcej osób na zmianie, skoro należy ucinać godziny zleceniu. Na moje szczęście i zdrowie psychiczne już tam nie pracuje. Nigdy nie spotkałam się z takim toksycznym środowiskiem. Jeśli chcecie żyć normalnie omijajcie szerokim łukiem tę „firmę premium”

Ona
@dggfgs

Mikrofalówka nie jest w standardzie. Poza tym jak sobie wyobrażasz grzanie bigosu między ubraniami?

Mia

Nie polecam pracy w tej firmie żadnego socjalnego żadnych kart multisport ,medicover itd ,nawet wczasów pod gruszą a tyle pracowników zatrudniają . Na święta tylko śmieszna kolacja z fałszywymi krokami. Taka firma cenią się sprzedając ten szajs za tyle kasy a nawet nie dbają o pracowników inne firmy potrafià dobrze płacić że chce się iść do pracy i ma się motywację a tu ? Regionalni to porażka jedna ale nie ma się co dziwić szybkie awanse z zlecenia nagle zastępca lub kiero o w d...ach się przewraca jednej i drugiej takiej .Cieszę się bardzo ,że zakończyłam tam pracę w tym (usunięte przez administratora) Na Guess świat się nie kończy. Wstyd Guess że tak płacicie pracownikom nawet wstyd komuś polecić i zaproponować pracę tam . Zwalniają kogo chcą jednego zostawią w pracy drugiego zwolnią i jeszcze złodzieja z ciebie zrobią . Wsadzcie sobie gdzieś te wasze ciuszki nie są warte nawet 20 zł. Przestrzegam przed tą firmą!

Anetka
@Mia

Brak tych benefitów np. wczasów pod gruszą czy multisport, to dotyczy pracowników na sklepach czy też w centrali? Jak się pracuje w biurze to są inne warunki pod tym kątem i są dodatki, czy też nie? Firma inaczej traktuje pracowników ze sklepów i z centrali np. pod kątem formalności zatrudnienia?

Beti Nowy wpis

Dużo teraz widziałam ofert dla zastępców samych kierowników. Zastanawiam się przy tym tylko czemu to nie jest tak, że sprzedawca sobie jednak awansuje tylko z zewnątrz szukają? Niby jest napisane, że można mieć 3 lata doświadczenia jako starszy sprzedawca by aplikować ale czy praca jest mniej adekwatna czy o co chodzi, że oferty jednak wiszą?

potencjalny pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z Guess Rzeszów? Jak z pracą, czy szukają kogoś czy w ogóle warto starać się tam o stanowisko? Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Guess Poland Sp. z o.o. w przypadku pracy jako zastępca kierownika sklepu?

Byly kierownik/zastępca Nowy wpis

Jeżeli chcesz pracować na stanowisku kierowniczym w @Pracodawca to zapomnij o czymś takim jak praca zdalna, no chyba że w dzień wolny haha. Praca na sklepie, robisz na zmianie jednoczesnie za kierownika, kasjera, magazyniera, obsługa klienta, ochroniarza (tak musisz również pilnować czy Ci czegoś nie kradna)i vizuala. Więc nie da się pracować zdalnie , czasami nawet nie ma czasu iść coś zjeść przez 12 h zmianę.

@Byly kierownik/zastępca

I co teraz oferują za taki przytoczony nakład pracy? jakby nie patrzeć jest kierownik i zastępca wiem mogą wymieniać się tymi obowiązkami? Czy to wszystko zależy od tego na kogo po prostu natrafisz? Jak różnią się zarobki zastępcy a samego kierownika?

Widzę to ostanie poleconko pracy dla osób bez doświadczenia na start. :D napisano przy tym, że bywa monotonna ale też czasami pełną wyzwań. Jakich? Chce się dowiedzieć czy by mi odpowiadała, bo nie lubię zbyt stresowych sytuacji

Doradca Klienta

Najpierw wysłanie CV, rozmowa telefoniczna, zaproszenie na rozmowę w salonie, następnie kontakt z kadrami.

Opowiedzenie czegoś o sobie, zainteresowania, studia. Czy mam jakieś doświadczenie, jak tak to jakie. Czego się nauczyłx podczas pracy, jakie sytuację mnie spotykały w pracy. Czy wiem coś na temat firmy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Mysza

@Pracodawca Takie opinie czytam na roznych forach,stronach.Zebrane do kupy tak pewnie by brzmiały....Natomiast nie jest to prawdą.Zawsze łatwiej pisać złe rzeczy.GUESS jest marka nie dla wszystkich,to jasne.Natomiast jako pracodawca polecam zwłaszcza na start.Ciepła atmosfera,tempo pracy dostowsowane do pracownika.Młody zespół.Elastyczne grafiki.W razie potrzeby można liczyc na wpsarcie kadr,kierownika regionalnego,a nawet samej szefowej ☺️ Praca czasem monotonna,ale najczęściej zaskakująca,pełna wyzwań,nowych znajomości i wrażeń.Polecam gorąco niezależnie od miasta i regionu ❤️❤️❤️

Cześć, jakie są warunki teraz od nowego roku? cos pisali o braku socjalu i tym podobnych ale zastanawiam się czy czegoś nowego teraz nie wprowadzili? Zwłaszcza, że nikt niczego nie pisze od miesięcy, wiec nie wiem czy cos się nie poprawiło? Jak na razie widzę tylko dostępne oferty dla kierowników. Co ze sprzedawcami?

Mia

@Mia

Potwierdzam. Ta firma to jakaś porażka. Zdrowie psychiczne pracowników jest na ostatnim miejscu. (usunięte przez administratora), wyzwiska i poniżanie to codzienność. Klienci często naruszają przestrzeń osobista pracownika, tym bardziej kobiet a kierownictwo robi sobie z tego jaja, albo mówi żeby nie przesadzać.

Pani

Masakra, człowiek chce normalnie pracować, a tu takie rzeczy :/ Ale jednak zarabiać pieniądze gdzieś trzeba.. nie da rady zacisnąć zębów i robić swojej pracy? Aż tak ciężko jest pod względem atmosfery? Socjalu i dodatków nie ma, ale może dobrze płacą?

Panna
@Pani

Niestety nie. Stres wywoływany pojawieniem się księżnej w pracy jest silniejszy. Wygodny SM to spokój DM. Powinni być weryfikowani, jakieś oceny od ludzi współpracujących. Byłby koniec z panoszeniem się i ustawianiem pracowników pod siebie.

Anetka

Klient okradziony

Jest wiele wiarygodnych opinii, że firma Guess (usunięte przez administratora) swoich klientów nie oddając pieniędzy za odesłany towar. Praca w Guess może więc polegać na współpracy w okradaniu klientów.

ByłyPracownik

Nie polecam pracy w tej firmie a zwłaszcza w Galerii Młociny, odradzam każdemu. Chyba, że chcecie brać antydepresanty..

Była key-holder
@ByłyPracownik

Zgadzam się 100%, omijajcie tą lokalizację szerokim łukiem.

Uciekajcie od tej firmy póki możecie! Pracował*m tam dłuższy czas i nigdy więcej. Nabawił*m się nerwicy przez kierowniczkę, która potrafiła przyczepić się do wszystkiego. Nie przejmowała się tym, ze wychodzisz z pracy o/po 23 mimo, że godziny pracy trwają do 22:15, nie przejmowała się tym, że odechciewa ci się przychodzić do pracy i z każdym dniem, patrzysz z coraz większa obojętnością na to co się dzieje, na to co sprzedajesz. Wciskasz ludziom kit, że te wszystkie rzeczy są luksusowe, a materiał ich to poliester i inne materiały, które się rozciągną i po paru praniach będą nadawały się jedynie na szmaty. Nikt tam nie dba o twoje zdrowie psychiczne. Wracasz do domu i ryczysz w poduszkę, bo masz dosyć. Idziesz do pracy i zastanawiasz się czy nie zadzwonić do lekarza po L4. Jeśli chodzi o nadgodziny, z reguły możecie zapomnieć o tym, że Wam wypłacą. Za każdym razem, gdy przechodzę obok tego sklepu, gdzie każdy na siebie donosi, zastanawiam się jakim cudem on się jeszcze trzyma. Jeśli potrzebujecie pieniędzy, uwierzcie mi, są o wiele lepsze miejsca niż to.

Wiecie, czy Guess Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Meeery

Po kilku latach nie pracowania w tej firmie stwierdziłam, ze wejdę w opinie i zobaczę czy coś zmieniło się na lepsze, jak widać nie. Uciekajcie, bo nie warto i szkoda nerwow. Jak ja pracowałam trzeba było chodzić po galerii i robić zdjęcia ile jest w ludzi w danej chwili na korytarzu i dlaczego taka mała sprzedaż, ciagle pretensje

Oli

Miałem nieprzyjemność być na rozmowie o prace w tej firmie w mieście Opole już prawie rok temu. Czemu nikt tutaj nie mówi o opolskim guesie?! Często robiłem zakupy w wroclawi, znałem markę, obsługa super za to Opole to jakaś porażka. Pseudo kierownik, nie zadowoleni pracownicy którzy pewnie nawet nir potrafią języka angielskiego. Poszedłem na rozmowę o prace i całe szczęście ze mnie nie przyjęli. Czytając tutaj o zarobkach to jakaś kpina. Firma przekonuje do zatrudnienia osoby poprzez dostanie ubrań. Coś z tym sklepem jest nie tak, ogłoszenie o prace pojawia się cyklicznie co kilka tyg.

xxx
@Oli

A tak z ciekawości to co konkretnie cię tak oburzyło podczas tej rozmowy? I o co chodzi z tą zachętą przez dostanie ubrań, chodzi ci o strój pracowniczy?

Ola
@Oli

To skoro miałeś nieprzyjemność ROK temu to czemu akurat teraz nabrałeś chęci by napisać opinię ? Druga sprawa, czy poznałeś tam pracowników? Skąd wiesz,że PEWNIE nie znają języka angielskiego? Pracuję w galerii w Opolu i czasami tam wpadam jak są promocje i jakoś nie spotkałam się tam z jakimś rozczarowaniem..

Maggie
@Oli

Moja znajoma miała tam przyjemność pracować. Doskonale wiem ,ze każdy z nich doskonale władał językiem angielskim ,ponieważ mieli obsługę z Włoc,z która rozmawiali po angielsku w czasie jakichkolwiek usterek. W Opolu jest również masa obcokrajowcow ,która codziennie robi zakupy w centrum handlowym ,w którym usytuowany jest ten sklep (jest blisko uniewersytetu opolskiego). Zarobki są podobne jak w każdej sieciówce ,wiec wysyłając Cv do pracy jako sprzedawca liczysz na to ,ze zarobisz 5-cio cyfrowa sumę? Każdy od czegoś musi zawsze zacząć ,nikt nigdy od razu nie dostał pensji prezesa, zważ na to również ,ze oferta jest skierowana do osób ,które studiują ,a takie osoby często zmieniają plan na siebie praz lokalizacje ,bo często są z pobliskich wiosek.

Sport

Zmieniło się już coś w kontekście karty multisport? Czy firma oferuje dodatkowe profity ?

Emsi

Marka premium (a przynajmniej za taka się ma), a pracownik z ponad dwuletnim stażem otrzymuje miesięczne wynagrodzenie w wysokości jednego paragonu, który zrobi stały klient… Ale oczywiście firma może się pochwalić tym, ze nikt nie zarabia najniższej krajowej (bo średnio sprzedawca zarabia 100 pln brutto więcej niż stanowi najniższa krajowa) Kadra menagerska wcale nie ma lepiej (poza opieką medyczna, której sprzedawcy i key holderzy wgl nie mają XD), przykładowo zastępca kierownika ze stażem pracy (sklep X, miasto Y) na rękę dostaje ledwo 3,5 tys… A rozmowy z kierownikiem regionalnym na temat podwyżek kończą się zwykle na tym, ze przez kolejny miesiąc nie pojawia się w sklepie i unika tematu.

Guess Katowice

Cześć! Czy ktoś pracował w Guess w Libero albo Silesi i jest w stanie napisać coś o pracy tam?

Pepe
@Guess Katowice

Odradzam Ci pracy w tej firmie czy to Libero czy ,Silesia ,Sosnowiec nigdzie poprostu nigdzie w tej firmie nie liczy się pracownik są niesprawiedliwi tych co wchodzą w (usunięte przez administratora) zostawią nawet za przewinienia ,(usunięte przez administratora) nawet ukryją dno(usunięte przez administratora)totalne ,(usunięte przez administratora)

Bardzo nie polecam pracy w tym miejscu. Przepracowałam kilka lat, byłam bardzo związana z marką. Z początku praca wyglądała naprawdę fajnie, ale z czasem zaczęły wychodzi smaczki. (usunięte przez administratora)Wymuszanie przychodzenia do pracy w dzień wolny, wymuszenia przychodzenia do pracy w czasie poważnej choroby, granie na emocjach. Jednym słowem- marka, firma jest najważniejsza. Pracownicy to tania siła robocza, która nie może liczyć na jakikolwiek szacunek. Ogromna rotacja pracowników, mało kto zostaje na dłuższa chwile bo obciążenie psychiczne jest ogromne. A klienci? Większość z klientów to (usunięte przez administratora)mające kilka groszy, którzy pozwalają sobie na naruszanie strefy osobistej pracownika lub poniżenia. W wypadku niemiłej konfrontacji z klientem nie liczcie na wsparcie psychiczne ze strony przełożonych. Masz pracować choćbys miał płakać na sklepie, ale koniecznie nie zapomnij się uśmiechać przy tym!! Nikogo tam nie obchodzi twoje dobro czy chociażby komfort pracy. Jest dużo roboty? Trudno nie pójdziesz na przerwę, bo na to nie ma czasu! Więcej pracowników na zmianie? Absolutnie. Będziecie się przecież nudzić ;) osoby na wyższych stanowiskach nie potrafią podstaw. Pseudo szkolenia to jakaś pomyłka. Jeżeli nie chcesz nabawić się nerwicy i depresji lepiej unikaj to miejsce jak ognia :)

X

Po jakim czasie Kadry odpisują na maila od rozmowy rekrutacyjnej?

X

Po jakim czasie Kadry odpisują maila od czasu rozmowy?

Xxxjulia

Pracuje w Białostockim guess już dość długo i dziwie się, że tyle wytrzymałam.Kierownictwo tragedia,nic nie możesz wszystko musisz.Kierowniczka to pretensjonalna (usunięte przez administratora) która myśli,że jej wszystko wolno.W tej firmie dwulicowość to podstawa,uważaj na to co mówisz bo zostanie to wykorzystane przeciw Tobie.Praca nudna,byle jaka,zarobki jeszcze gorsze,mało kto wytrzymuje tu dłużej niż tydzień.Jednym wielkim podsumowaniem NIKOMU NIE ŻYCZĘ TEJ MĘKI I STRESU.Uwierzcie da się lepiej.

Agss
@Xxxjulia

z racji tego że pracowała pani w Guessie,myślę że mogłaby mi pani ( dobrowolnie oczywiście) pomóc w rozpoznaniu jednego produktu.Czy mogłabym prosić pani emaila ?

Zostaw merytoryczną opinię o Guess Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Guess Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Guess Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Guess Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Guess Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Guess Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Guess Poland Sp. z o.o.