Media Impact Polska

Toruń

Opinie o Media Impact Polska

anonim 2011-01-06 17:55:39
Praca stresująca jak to PH bo na takim pracowałam. Przypuszczam ze zalezy duzo od kierownika ja niestety trafiłam na goscia ktory w zaden sposob nie potrafil pomoc. Jezdzil ze mna na spotkania i nigdy nic nie sprzedal natomiast wymagania niewiadomo jakie. Dodatkowo niespotykany przeze mnie do tej pory [usunięte przez moderatora]. Zarobki ok natomiast atmosfera powoduje ze pracowac sie nie chce. Kiedys przez kierownika rozpadla sie cala ekipa PH szkoda tylko ze wtedy jego nie wywalili za to ze tyle osob odeszlo. Ogolnie NIE POLECAM 0 pomocy (pewnie to zalezy od regionu i kierownika) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kandydat na PH 2011-03-01 12:11:13
witam. możesz podać więcej konkretów, czy w okresie próbnym stosunek pracy jest 'zleceniowy' czy umowa o pracę? samochód do pełnej dyspozycji, czy tylko przy wyjazdach kontraktowych? jakie zarobki - przedział podstawy :) za wszelkie info bardzo dziękuję :)
anty 2011-03-02 15:16:23
Zarobki nie najgorsze. Umowa o pracę. Podstawa Key'a to 3000 brutto + premia ze realnie wpłaconą kasę. Samochód do własnego użytku, choć oczywiście masz ryczałtowo naliczane wydatki na paliwo. Atmosfera (oddział Łódź) masakryczna. Kierownik tworzy niewiarygodne ciśnienie i zawsze znajdzie coś o co może się ciebie czepiać. Nie porozmawiasz, ani nie pożartujesz z współpracownikami bo jeśli by to kierownik usłyszał to zostaniesz zrugany że nic nie robisz. Tematy nie związane z sprzedażą ZABRONIONE. Jeśli podejmujesz możliwość pracy w oddziale łódzkim żądaj jak najwięcej bo to nie jest przyjemna praca, więc musi czymś to być rekompensowane. Jeśli podejmiesz tam pracę uważaj komu się żalisz na kierownika bo może to być akurat jego żona. Jeśli myślisz że może coś się zmieni, to nie licz na to. A[usunięte przez moderatora]jak i większość starych pracowników (góra) znają się z pkt.pl więc jak to się mówi „ lepszy stawy wróg, niż nowy przyjaciel’. PS. Namawiam innych byłych pracowników zumi.pl do napisania czegoś od siebie. Troszkę mało tu wpisów jak na ilość ludzi która przewinęła się przez zumi. A może ktoś ma zupełnie inną opinię niż ja ;)
Poznań 2013-02-14 14:58:55
Pracuje już jakiś czas w Zumi Poznań. Oczywiście można narzekać ale można i chwalić. To jak się pracuje to zależy zdecydowanie od kierownika. Jak kierownik dobierze sobie zespół to nie ma problemu. U nas kierowniczka tak dobrała zespół, że nie ma ciśnienia, twardych reguł w takim stopniu jak w innych oddziałach bo każdy z nas (ok 8osób) wie co tutaj robi i po co jest. Rotacja?! jest! ale mała - bez porównania z pkt.pl czy pf.pl. Samochód jest, limit na paliwo też jest. Jak przekroczysz to płacisz z kieszeni własnej chyba ze duzo jezdziłes i duzo sprzedałeś - normalne jak w kazdej firmie - GPS też jest ale nie nadużywają go. Kasa na poczatku beznadziejna, kazdy swoją pańszczyzne musi odrobić a jesli sprzedajesz tak jak sie powinno/tak jak wypadałoby żeby siary nie było zarabiasz dobrze a nawet możesz zarobić bardzo dobrze. Handlowiec z doświadczeniem jest w stanie zarabiać spokojnie 5-7 koła na łapkę a jak wpadnie jakieś większe zamówienie a zdarza się to można odebrać 2,3,4,5 razy wiecej.Problemy są, jak w każdej firmie. Zmienisz pracodawce a tam taki sam syf więc nie ma co narzekać.
karmazyn 2015-02-28 15:10:31
cześć, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, mam doświadczenie jako handlowiec około 5 lat. czy rozmowa jest ciężka? co jest najbardziej wymagane w tej pracy ?
były pracownik 2016-04-04 13:58:00
Nie polecam pracy w Media Impact Polska w Łodzi. Szefowa Marta J. lubi sobie wypić i przychodzi na kacu do pracy, praca sama w sobie mało rozwija i jest stresująca. Duży nacisk na Zumi, zastraszanie pracowników jest na porządku dziennym. Odradzam to miejsce.
Lelek 2016-10-25 14:46:36
Marta J? Na kacu, pije w pracy? No toś poleciał po bandzie. Praca przy produkcie ZUMI jest niewdzięczna i specyficzna - fakt. Ale stres sobie sam nawijasz jak nie chce ci się d00py ruszyć do klienta i podnieść słuchawki. Chciałeś zarabiać szmal nie robiąc nic? No nie żartuj. Ja pracowałem w warszawskim MIP-ie jak tylko powstał. Później miałem roczną przerwę i wróciłem tam na 3 miechy właśnie do projektu ZUMI. Doszedłem jednak do wniosku, że ZUMI to nie moja bajka i rozstaliśmy się w zgodzie.
Ale nie pluj jadem na osobę, która tam najwięcej zapier...a i trzyma całą Łódź przy życiu i na powierzchni w strukturach firmy. A Marta J. jest jedną nielicznych uczynnych pracownic MIP-u w Łodzi. Ogarnij się hejcie.
Zostaw swoją opinię o Media Impact Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Impact Polska