MEBELLAND MEBLE BIUROWE J.CIECHANOWICZ, P.LEJMAN

Toruń

Opinie o MEBELLAND MEBLE BIUROWE J.CIECHANOWICZ, P.LEJMAN

ron 2012-10-03 21:20:13
Firma beznadziejna. Szefowie mówią, że będziesz przytulać duże pieniądze a jak masz większą sprzedaż to nie dostaniesz swojej kasy bo nie ma umowy na obiecane procenty.Pracujesz na najniższej krajowej a resztę kasy pod stołem. Pan [usunięte przez moderatora] bardzo ładnie mówi, ale jest zwykłym[usunięte przez moderatora]i zależy mu tylko na kasie a nie na handlowcu , który pracuje i daje z siebie wszystko. Nie polecam tam kariery, tym bardziej zarobków , chyba że ktoś chce pracować charytatywnie.
aron 2014-10-16 14:21:23
Moim zdaniem wszystko jest ok, kto pracuje ten ma satysfakcje, ciekawa firma , poszukująca innowacji , świetna atmosfera , rozwój , to wszystko co jest potrzebne aby osiągnąć sukces jest - tylko pracować - kasa jest i tyle ile się umówiliśmy - polecam
miko 2015-06-15 16:11:53
firma dobra, szkola, ucza innego podejscia do sprzedazy. kontakt tez z klientem korporacyjnym. jak ktos lubi ludzi i aktywna sprzedaz to tu sie poczuje doceniony. fajne i potrzebne rzeczy robia dla firm. kasa jest ok.zespol zgrany, stabilna praca na lata. dla mnie to wazne.
mirek 2016-04-24 23:18:31
witam, a powiedzcie mi, co jak jestem osoba palaca, czy jest tu wydzielone miejsce, gdzie można iśc na dymka?
Zostaw swoją opinię o MEBELLAND MEBLE BIUROWE J.CIECHANOWICZ, P.LEJMAN - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBELLAND MEBLE BIUROWE J.CIECHANOWICZ, P.LEJMAN