BIG AUTOHANDEL serwis FORDA

Olsztyn

Opinie o BIG AUTOHANDEL serwis FORDA

daniel pepa 2014-07-08 10:36:08
Witam.Przestrzegam wszystkich, zainteresowanych kupnem używanego samochodu w Big Autohandel Olsztyn serwis Forda. Macie doczynienia z nieuczciwymi ludźmi. Byłem zainteresowany zakupem wystawianej przez nich toyoty corolli verso rok 2009.
Przez telefon dowiedziałem się o rzekomo bezwypadkowej historii auta. Sprzedawca zapewniał że w aucie przerysowany został tylko tylny błotnik i wymieniony tylny zderzak. Wszystko oczywiście solidnie naprawione przez serwis Forda. Po przejechaniu pół Polski , na miejscu dowiedziałem się po przywitaniu przez innego dealera ,że auto miało niewielką kolizję z przodu. Po sprawdzeniu miernikiem grubości lakieru prawego przodu stwierdziłem , że mimo tego przód został solidnie zrobiony. Zapytałem więc czy tył auta również był po kolizji. Nie uzyskawszy odpowiedzi przystąpiłem do oględzin tyłu. Tam już było tylko gorzej. Na lewym błotniku w połowie wysokości drzwi miernik pokazywał 1000um a jadąc w dół gubił skalę. Listwa maskująca próg nie dolegała na tyle na ok 15mm wykazując przesunięcie podłogi. Dalsze oględziny nie miały sensu. Straciłem czas , pieniądze i nerwy.
Zostaw swoją opinię o BIG AUTOHANDEL serwis FORDA - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG AUTOHANDEL serwis FORDA