Opinie o Energo Silesia w Zawadzkie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Energo Silesia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Energo Silesia o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo Silesia w Zawadzkie

M Nowy wpis

Mam przyjemność tu pracować już kilka lat. Wszystko jak należy że strony pracodawcy, atmosfera też na plus.

Czy zdarzają się nadgodziny w Energo Silesia?

Czy Energo Silesia zapewnia kartę multisportu?

Karolina Nowy wpis

Nie posiadamy kart do multisport. Ale mamy tzw. Dodatek motywacyjny :)

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Energo Silesia? Chętnie zatrudniają?

pracownik HR

Nie ma problemu, zatrudniamy na umowę o pracę. Kwestia indywidualnego dopasowania godzin pracy do planu zajęć.

@pracownik HR

Czyli można jednocześnie pracować i studiować zaocznie? Grafik jest na tyle elastyczny, że można go ułożyć pod pracownika i pracować na część etatu? Napiszesz?

pracownik HR
@Marek

Tak, można jednocześnie studiować i pracować na cały, bądź część etatu. Aktualnie mamy 4 pracowników, którzy studiują.

Justyna
@pracownik HR

A do HR kiedy będą zatrudnienia? Skoro jesteś pracownikiem to ja chętnie się dowiem, na jakie stawki można liczyć. Bo ja wiele lat byłam związana z działem HR :)

JJo
@Marek

Tak, studenci tez u nas pracują

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Energo Silesia? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

@Ellipsis a jak z jakimiś dodatkami ?

Ellipsis
@ja

O jakie dodatki Ci chodzi? Bo godziny nadliczbowe były wypłacane w całości

Ellipsis

Firma godna polecenia, wszystko na czas, wypłaty oskładkowane.

Krzysztof

Dziwnym zbiegiem okoliczności firma jest dobrze oceniana przez pracowników. Czyżby konkurencja inspirowała do wpisów?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Energo Silesia?

Tak

Tak, przecież na tym ta firma zeruje żeby jak najmniej zapłacić to takich szukają bez języka bez umiejętności, najlepiej z maksymalnie po zawodówce.

Martyna

@poraszka a dlaczego mamy nie iść tam pracować ? Jakie są twoje powody żeby tak pisać ?

Poraszka

Nie idźcie tam pracować, odradzam.

Wszystko oskładkowane wynagrodzenie i dodatki - zgodne z moimi wyliczeniami. Więc u mnie firma GODNA POLECENIA.

Jank

Kombinatorzy i (usunięte przez administratora) Nie wypłacaja dodatków i urlopu. Nie polecam

NORMALNA.

FIRMA W PORZĄDKU. WSZYSTKO BRUTTO.

dawny pracownik

A kto jest teraz szefem ?

szybki_lopez

Silesia kiedy PITy bo mi się spieszy???

Ja już im dowaliłem. Wezwanie do zapłaty z kancelarii i po zawodach.

Piachu oddaj za urlop
@1500100900

Szanuję, a pyskoskiego i wahoskiego szkaluje!

sączy pącze

A w Bad Marienberg to jest fabryka Rittal? Podobno szukają do pracy wśród byłych z E-S? Warunki takie same czy lepsze, bo jak 7 netto to masakra jakaś. Z kim jest umowa podpisywana?

Piachu dej 50 centow podwyzki
@sączy pącze

Jest taka firma na pewno podpisujesz umowe z pomagierami od pyskowskiego jerzego typu janek podpaske albo bastian jajemczyk

osterburken 4(n)ever
@Piachu dej 50 centow podwyzki

podpaske buuchahhhhaaa, spadłem z fotela, a to dobre :)

księgowa walutowa

Obliczcie sobie ile jesteście do tyłu za jeden rok za urlop i za brak dodatku za nadgodziny. 1500€, 2000€ a może 2500€? Lubicie być skubani?

wkurzony

Dzisiaj 14 maj, 8.15 rano. Pytam się gdzie jest wypłata bo mam ratę kredytu do płacenia?!

Pijak z osterburken
@wkurzony

A nie wystarczy że masz prace i prycze z 10 innymi osbami na kwadracie? Jeszcze wyplate byś chciał? Xd zarcik

Jasiek

Narzekających zawsze znajdzie się w firmie kilka osób, ale po co to?

Papa
@Jasiek

Po toco zeby ostrzec innych

Tomasz

Zawsze można zmienić na inna pracę ale wiem, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Zeus
@Tomasz

Jak czytam teksty typu ,, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" to na mdłości mi się zbiera...

aptekarz
@Tomasz

wazeliną czuć z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Energo Silesia - Zawadzkie

• Jak się pracuje w Energo Silesia?

Zobacz opinie na temat firmy Energo Silesia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energo Silesia?

Energo Silesia
2.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Opolska 21 B
    47-120 Zawadzkie