logo No Limit

No Limit

Sokołów

Opinie o No Limit

edzia0 2010-11-15 12:44:09
nie polecam pracy w tej firmie,to klika oszustow.Za wykonana prace nie dostalem pieniedzy.
Andrez 2010-12-26 12:48:15
Popieram wywalili nas przed świętami (usunięte przez administratora) kierowniczke psełdo działu makro
Andrez 2010-12-26 12:58:42
(usunięte przez administratora) Po Wywaleniu Szefa Jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .KOŁPACZYŃSKI sie opierdala i myśli tylko aby coś zeżrec.Jak pojawi sie na magazynie raz dziennie to dobrze.Nie ma skanerów,Rozładunek Kontenerów sie skończył.Teraz to rodzina MAFIA sami pokrewni nowego szefa.Domyślcie sie kto to napisał .PS.POZDROWIENIA DLA KOLEGÓW Z MAGAZYNU
anonim 2011-01-05 13:39:03
tak jest jak mowisz lepiej bylo jak byl (usunięte przez administratora) przynajmniej byla praca i byla nawet spoko atmosfera a teraz jak sie wniosla cala rodzinka to jest(usunięte przez administratora) niech sami tam siedza i żądzą zobaczymy jak dlogo:)pozdrawiam starych pracowników
banan 2011-02-12 23:48:18
Moglibyście podać nazwę tej firmy/ adres? Jak tam jest teraz zarobkami(tylko szczerze proszę)?
gvhjjk 2016-05-22 22:17:35
@talx no właśnei i tu pytanie jakich kwalifikacji oni wymagają na stanowisko Projektant - Programista SQL?
Zostaw swoją opinię o No Limit - Sokołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No Limit