Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja

Łódź

Opinie o Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja

prezes_29 2010-11-14 22:58:16
1200zł brutto podstawy+premie które są nie do wykonania!plany [usunięte przez moderatora]
osoby na wyższych stanowiskach(wielcy [usunięte przez moderatora]) są po układach i głąby mają wykształcenie średnie,nawet jąkały nie potrafią sklecić mądrego zdania.Częste kontrole.trzeba sprzedawać wódkę, wina import,win gron,piwo i niedługo wymyślą jeszcze pampersy!Podejmując pracę w żywiec trade myślałem o sprzedaży piwa a nie wynalazków.odradzam pracę w żywcu jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dużo pracy za lipną kase,bardzo duża rotacja ludzi,co roku zwiększają hurt i zmiejszają detal i odwrotnie.Żywiec jako duża znana firma mogła by być numerem 1 w branży piwnej ale pod warunkiem [usunięte przez moderatora]połowy kierowników i zwiększenia podstawy!!!
Zostaw swoją opinię o Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja