Masterpress

Białystok

Opinie o Masterpress

ktoś 2010-11-14 21:46:15
Wszystkie opinie zamieszczone o Masterpress (oprócz tej) były zapewne napisane przez byłych pracowników:)
A mi się tam podoba, robię swoje i nikt mnie nie goni (i nigdy nie gnał, chyba że się opieprzałem)!
Ludzie, uważajcie lepiej na takie opinie :DD
ja 2012-09-24 21:16:31
Tam nawet jak się nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie mają szacunku do Ciebie ale ty mało zabawny jesteś człowieku przecież to jest [usunięte przez moderatora] w tej firmie i trepów pełno co się za [usunięte przez moderatora] uważają i z cpn kawę przywożą rano i piją ją nie robią nic cały dzień a dla zwykłych pracowników karzą robić robotę za siebie bo sami jej nie znają
magda 2016-04-27 09:13:57
mają również ogłoszenie aktualne Student/ Uczeń zaoczny do składania opakowań kartonowych do drukarni praca w Olsztynie. Ciekawimnie jakie oferują zarobki i jaki jest czas pracy, czy dają umowe,napiszcie jak coś wiecie.
Zostaw swoją opinię o Masterpress - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterpress