Polski Holding Obronny Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Holding Obronny Sp. z o.o.

Jacek

Spotkanie konkretne, wizyta na obiekcie i wszystkie dokumenty podpisane, bardzo sprawnie to wyszło, mogę polecić.

robert
@Jacek

4.700 brutto,dobre

rYsiu

Nie mogę narzekać, wszystko na czas, warunki pracy dobre, dobre wynagrodzenie i wszystko legalnie na umowę.

Bogdan

Ludzie!!! Ogarnicie się. Polski Holding Obronny sp. z o.o. to spółka Skarbu Państwa i tu wszystko jest na czas z wczasami pod gruszą i wypłatami. Polski Holding Ochrony S.A. to prywatny podmiot znany z tego że osoby z nim powiązane siedziały w areszcie... Czyli jedna to państwowa firma a ta - Polski Holding Ochrony S.A. to PRYWACIARZ...

Lidia
@Bogdan

O, dzięki za rozjaśnienie tej kwestii. Mówisz o wczasach pod gruszą - jakie to są kwoty takich dodatków? Są jeszcze inne jakieś benefity dodatkowe tutaj?

Mario

Nie mylcie Polski Holding obronny z polskim holdingiem ochrony to dwie różne firmy. Pierwsza to zbrojeniówka a druga to ochrona obiektów. Tej drugiej nie polecam

Siwy Nowy wpis

Rekrutacja zakończona więc do pracy... Firma solidna i uczciwa, pieniądze zawsze na czas. Sądzę, że gdyby niektórzy przywiązywali większą wagę do nazw firm nie byłoby złych opinii...

jacek Nowy wpis

polski holding obronny bardzo solidna firma ,pracowalem bardzo krotko bo w domu uleglem wypadkowi na umowie probnej trzy miesiace placili ,3,500 a to bylo 5 lat temu. szefowie to normalni ludzie nie tak jak w innych ochronach z nadetym ego,praca na luzie bez stresu.Polecam!

Jacek

robert Nowy wpis
@Jacek

4.700 brutto,dobre

Rysz Nowy wpis

Takjak mówili na spotkaniu tak faktycznie jest, dostałem umowę o pracę bez problemu, mogę polecić

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Holding Obronny Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony.

O pracę w mieście Warszawa nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Polski Holding Obronny Sp. z o.o.?

Ochrona

Polecam, wszystko uczciwie rozliczone i na czas.

Dżonny

Byłem na spotkaniu, wszystko zgodnie z rozmową telefoniczną, polecam

Biuro

Przeszłam rekrutację do biura w Warszawie, polecam

Janusz

Byłem na spotkaniu i teraz szkoleniu do przejęcia nowego obiektu, jasno i klarownie. Polecam, uczciwi

Roman

Wszystko zgodnie z tym co było na spotkaniu o pracę.

Lucjan

Wynagrodzenie zawsze na czas i zgodne z umową, prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty sportowej, dla mnie wszystko Ok.

@Lucjan

Wszystko się zgadza .

Jerzy

Proszę nie mylić Polski Holding Obronny z „Polski Holding Ochrony” bo Ci drudzy to (usunięte przez administratora) a Polski Holding Obronny to spółka skarbu państwa zawsze wszystko wypłacają na czas.

Zbigniew

Wszystko Ok polecam firmę Polski Holding Obronny - nie mylić z Polski Holding Ochrony to różne firmy

Sygnalista

Bogdan, a ile dostajesz za te wczasy pod grusza????.Wiesz????.Napisz jaka to kwota?.

Nikt
@Sygnalista

W zależności od widełek i Funduszu.id 500zl do 200zl

Janusz

Pracuję w Polskim Holdingu Obronnym od ponad roku i nie mam na co narzekać, szef też w porządku, układa się dobrze i wynagrodzenia zawsze na czas.

rYsiu

Ciekawy

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Polski Holding Obronny Sp. z o.o. jako Księgowa. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Bogdan

Lidia
@Bogdan

Mario

Grzegorz

Dlaczego napisałeś, aby trzymać się, jak najdalej od firmy Polski Holding Obronny? Twój wpis jest dla mnie bardzo tajemniczy i dodatkowo bardzo niepokojący. Chcę dowiedzieć się dokładnie, co miałeś na myśli dodając go. Zachęcam Cię do tego, abyś mi go odpowiednio sprecyzował. Będę czekał, co dokładnie napiszesz. Z góry serdecznie dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Holding Obronny Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Holding Obronny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Holding Obronny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Holding Obronny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Holding Obronny Sp. z o.o.