F.P.H.U. Parmax

Opinie o F.P.H.U. Parmax

DP Nowy wpis

Teraz aktualnie szukają stolarza budowlanego i dają umowę o pracę, więc coś dla mnie. Zachęcają, ze oferują wysokie wynagrodzenie, tylko niech mi ktoś to przedstawi na konkretnej kwocie. Premie też można wyrobić, da radę wyrobić je każdego miesiąca?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie F.P.H.U. Parmax? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

EQ Nowy wpis

Z ogłoszenia, co je rok temu wystawiono, wiem, że pracownik produkcji robi od poniedziałku do piątku. Tylko, w jakich dokładnie godzinach? Popołudnia miałbym wolne? I co z zarobkami, jakie kwoty są do zarobienia?

Czy w F.P.H.U. Parmax pracuje się na open space?

Joker

W firmie Parmax są stylowe pomieszczenia biurowe pozbawione open space.

Emilia
@Joker

A czy poza pracą w biurze macie mozliwość pracy zdalnej albo hybrydowej? Każdy ma swój sprzęt który to umożliwia? Czy jednak siedzicie 100% czasu w biurze?

Joker Nowy wpis
@Emilia

Praca wyłącznie w biurze w siedzibie firmy. Wyjątkiem jest stanowisko przedstawiciela handlowego.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w F.P.H.U. Parmax rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK DO SPRAW SERWISU ( 4000 ZŁ - 6000 ZŁ NETTO)?
Joker

Nie rozumiem dyskusji która została dodana przez osobę pod nickiem 1234. Czy schody są tak dużym problemem. Osoba, która dodaje te komentarze o schodach powinna pomyśleć wcześniej. 1234 szkoda że nie dodano opisu jak wygląda jadalnia , biura , budynek i produkcja. Opinia o parkingu to też kolejna bzdura- parking dla pracowników utwardzony i wykończony kostką. Każdy nowy pracownik rozpoczynając pracę przechodzi pakiet szkoleń. Praca wykonywana jest zespołowo. Życzę osobie spod nicka 1234 znalezienia tak idealnej pracy aby mógł pochwalić się i napisać opinię pozytywne.

Niedawno byłem na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę w firmie Parmax. Moja ocena jak najbardziej na tak. Rozmowa przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Budynek z zewnątrz nowoczesny, wnętrze również, drzwi zewnętrzne robią wrażenie - dowiedziałem się, że producentem drzwi jest firma Parmax. Hala produkcyjna cóż powiem nigdy takiej nie widziałem. Nowoczesne maszyny , profesjonalne wyposażenie. Czekam na kontakt. Mam nadzieję, że dostanę szansę współpracy z firmą.

@Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna jest jednoetapowa? Można poprosić o jakieś szczegóły? Jakich pytań ze strony rekrutera można się spodziewać? Jakie warunki zostały ci zaproponowane?

@Monika

Zostałem poinformowany na rozmowie, że po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji otrzymam informację telefoniczną ( w przypadku dostania się do drugiego etapu rozmów).Jeśli natomiast moja kandydatura po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej nie zakwalifikuje sie do kolejnego etapu rozmów otrzymam informacje mailem. Rekruter określił datę do kiedy zostanę poinformowany o decyzji. W kwestii pytań i warunków to moim zdaniem są one uzależnienie od stanowiska na jakie aplikujemy.

Montażysta

"Szatnia i jadalnia na drugim piętrze" - to jest skandal, trzeba przejść 15 schodów żeby dojść do jadalni:))

Czy F.P.H.U. Parmax organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

snowflakes05

Firma organizuje szkolenia dla pracowników.

Emilia
@snowflakes05

Często takie są? Chodzi o szkolenia dla nowych osób czy dla osób z większym stażem też są jakieś?

Paulo Sousa

Cześć, jestem przed rozmową kwalifikacyjną na stanowisko "Projektant konstrukcji aluminiowych – Konstruktor" Czy ktoś z pracujących tu podpowie mi jaki panuje tu klimat wśród pracowników? Czy funkcjonuje tu jakiś system podwyżkowy, jeśli tak, to od czego uzależniony? Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać? Czy firma wysyła swoich pracowników w delegacje? Karty multisport itp? Odpowiedzi do powyższych pytań po części można znaleźć w postach poniżej, ale niektóre są sprzed kilku lat i sytuacja mogła się zmienić. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

@Paulo Sousa

Witam wśród pracowników panuje miła i przyjazna atmosfera. W ramach zatrudnienia w firmie jest możliwość skorzystania z pakietu medycznego MEDICOVER oraz ubezpieczenia grupowego. Obecnie otwieramy nowy odział produkcyjny w miejscowości Łężkowice, w związku z tym jesteśmy na etapie tworzenia nowych struktur. W naszej firmie delegacje odbywają się bardzo sporadycznie. Natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie oraz warunki pracy i zatrudnienia wszystkiego może Pan się dowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej w naszym biurze. Pozdrawiamy zespół Parmax

Paulo Sousa

Dziękuję za reakcję! :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w F.P.H.U. Parmax?

Włodek

Nie wiem, na jakie stanowisko aplikujesz. Dla części stanowisk wyjazdy i szkolenia integracyjne przed tą całą sytuacją z COVID'19 były organizowane.

Czy można liczyć w F.P.H.U. Parmax na prywatną opiekę medyczną?

Wl0di

Temat jest rozpatrywany przez prezesów.

Jeremi

Interesuje mnie praca w firmie, może podpowiecie czy teraz warto aplikować?

@Jeremi

Warto, proszę aplikować.

Wl0di

Pracuję w Parmaxie ponad 2 lata. Nigdy nie miałem problemu, żeby dogadać się z prezesami jeśli tego potrzebowałem. Pracownicy bardzo sympatyczni, dużo osób o bardzo długich stażach, co dobrze świadczy o firmie. Na rynku PARMAX ma bardzo dobrą i ugruntowaną pozycję, więc miło powiedzieć znajomym, że się tam pracuje. Zachęcam serdecznie do włączenia się w grono rodziny PARMAX.

Tedy

Firma ma dobre opinie ale zastanawiam się co spowodowało, że przestaliście być aktywni na wątku?

Czy zdarzają się nadgodziny w F.P.H.U. Parmax?

Zdarzają się nadgodziny ale bardzo rzadko. W wyjątkowych sytuacjach

Praca jest jak każda inna. Nie ma pracy żeby wszystko było idealnie. Zawsze komuś będzie się coś nie podobało lub za małe zarobki(apetyt rośnie w miarę jedzenia). W Parmaxie atmosfera jest całkiem spoko a jeżeli coś jest nie tak ,to miedzy pracownikami bo szefowie nie bardzo ingerują w atmosferę. Zarobki są całkiem dobre jak na nasze polskie warunki a i praca tez nie jest ciężka, wypłata jest raczej na czas(może zdarzyć się 1 dzień opóźnienia ). Jeżeli ktoś się stara to nikt go bez powodu nie zwolni. Ludzie nie mają żadnej odpowiedzialności za zepsutą pracę(zdarza się i każdy to rozumie). Generalnie odczucia pozytywne

Edyta

Witam, Pani Izabelo oferty pracy są umieszczone zarówno w sieci min na stronie OLX oraz na stronie internetowej firmy PARMAX ( www.parmax.pl ) w zakładce Praca. Obecnie firma poszukuje pracowników do obsługi maszyn CNC oraz pracownika do promowania firmy i obsługi klienta w związku z czym osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@parmax.pl lub kontakt na numer 882 131 738 Pozdrawiam

Iza

Czy wiadomo coś o aktualnych ofertach pracy? Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez F.P.H.U. Parmax? Jakie wynagrodzenie?

Edyta
@Iza

Witam Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie pod numer tel: 882 131 738 bądź osoby zainteresowane praca proszę o przesłanie CV na adres : biuro@parmax.pl

qergh

około 10 zł za dobrą opinie biorą studenci, więc zastanowił bym się czy warto je w ogóle czytać

janek

teraz to do nich jest potrzebny ktos jako pomocnik lakiernika z tego co widze, a stawki sa raczej dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. Parmax - Łężkowice

• Jak się pracuje w F.P.H.U. Parmax?

Zobacz opinie na temat firmy F.P.H.U. Parmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.P.H.U. Parmax?

F.P.H.U. Parmax