Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Klęska

Szef szefów zwany Budyniem się zawinął do innej firmy, a mówią że to szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu. To w takim razie kto jest w tej firmie kapitanem?

@Klęska

Panie Dyrektorze, Panie Dyrektorze Piotrze Przeceny nic nie dadzą bo trzeba mieć na to czas. My potrzebujemy jeszcze więcej ankiet w Perfect store. To jest siła sprzedaży co widać po wynikach. Tabelki są najważniejsze. Po co poświecić czas na układanie i Merch. Szkoda tracić czasu na to. Tabelki są najważniejsze. Bardzo prosimy o jeszcze więcej ankiet. Proszę Dyrektorze upsss przepraszam Panie kierowniku Piotrze.

Bon

Jak tam Panowie? Zadowoleni z podwyżek?

AD
@Rudy

Chyba pisze to ktoś, kto nigdy nie pracował jako handlowiec, a prace w Lorenz traktuje jako szczyt marzeń albo raczej możliwości. Taki typ pracy pozwala na „podjechanie” coś załatwić prywatnie ale ile razy siedzi ktoś wieczorem przy prywatnym komputerze i uzupełnia tabelki czy wysyła oferty klientom? Samochód służbowy do celów prywatnych to standard, nie luksus. Porównujcie się dalej do firm typu krzak. Mam wrażenie, ze piszą to albo matoły bez pojęcia albo osoby chcące wywołać bezsensowna dyskusje. Chłopaki w konkurencji ile pracują? I ile zarabiają? Pracują krócej, a zarabiają więcej. Tyle w temacie.

Firma The Lorenz Bahlsen prowadzi rekrutację na stanowisko Staż. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

F.

Nie nie warto iść na staż. Nie polecam firmy. Zatrzymała w czasie. Wiadomo, że dla nowej osoby np studenta na stazu wszystko jest nowe ciekawe fajne, ale tylko na początku. Potem panie zaczną cie zjadać i kształtować wg. swoich aktualnych potrzeb.

Zadania

Witam serdecznie Mam ogromny żal do pana Z. dlaczego na listopad tylko 7 zadań do realizacji. Dziesięć wygladało by bardziej twórczo. Dziękujemy Jesteś Wielki

Rozumiem, że chodzi o zadania stawiane przedstawicielom handlowym w firmie. Ile ich obecnie jest, nadal są podkręcane w górę? Jak procentowo to wychodzi teraz? One są rozliczane kwartalnie czy miesięcznie? Tak głośno myślę, czy warto w ogóle rozważać przejście tam.

Jak będą te zmiany dokładnie wyglądać tutaj? W ogłoszeniu na stanowisku operatorka automatów pakujących widziałam informacje o 3 zmianach, ale bez dokładniejszych informacji po stronie pracodawcy, nawet tego ile godzin to ma być dziennie.

Był ktoś tu na stażu? Podzielicie się informacjami jak to wyglądało? Rozważam wysłanie cv do działu księgowości, szukają akurat stażysty z jezykiem niemieckim. Martwi mnie tylko długość tego stażu, ponoć trwa 12 miesięcy. Orientuje sie ktoś z was jak wyglądają zarobki? No i jak pracownicy podchodzą do stażystów? Domyślam się, ze może być to uciążliwe, jeśli musisz wdrażać trochę zielona osobę w branży jeszcze. Po jakim czasie firma pozwala na prace hybrydowa od rozpoczęcia pracy? Mają jakieś wytyczne? Dużo stażystów przewinęło się przez dział księgowości?:)

Rekruter

Nieee, nie idź tam. Nie idź do działu zobowiązań zagranicznych z językiem niemieckim. Sam team niżej stanowiskiem bardzo spoko.

@Rekruter

Jak team spoko to czemu odradzasz? Trudno się dogadać z przełożonym? Na stażu jak płacą? Potem można się zahaczyć na dłużej?

Filimon Nowy wpis

Tak bardzo dużo stażystów się przewinęło, ten dział wręcz bazuje na takiej "pomocy" i tak funkcjonuje od wielu wielu lat. Dodam, że że będziesz absolutnie zależnym/ą i podporządkowanym/ą od "specyficznych" dwoch pań z działu i jako młoda osoba bez doświadczenia zrobią z tobą co zamierza. Sam/a się dobrze zastanów zanim podejmiesz współpracę z tym działem i ta firma.

Ile wynosi ta stała podstawa + dodatek zmianowy dla operatora procesu. Znalazłem ofertę pracy na stanowisko, już kilka razy się przejechałem na wysyłaniu cv do firm, które nie podają widełek, ale kusi mnie spróbować jednak, bo z tego co czytam to bardzo długo na rynku działają, socjal mają dobry. Pzdr

pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Ciekawe czy w tym roku będą jakieś podwyżki dla pracowników?

Firma poszukuje starszej księgowej ds. księgowości głównej międzynarodowej z językiem niemieckim . W ogłoszeniu widzę informację , że można częściowo , bo przez 3 dni w tygodniu pracować z domu . Czy firma zapewnia odpowiednie narzędzia pracy do trybu home office ? Oferowane jest wsparcie na każdym z etapów wdrożenia . A z ilu etapów ono się składa ? Dajcie znać , bo myślę nad aplikacją

Witam, czy na hali produkcyjnej można pracować z tipsami na paznokciach lub lakierem na paznokciach?

Czy to na serio jest tak bardzo pilnowane czy tylko dla picu? Pytam bo znalazłam w paczce chipsów paznokieć żelowy koloru żółtego. Był na dnie paczki i prawie go zjadłam z okruchami. Jak mógł się tam znaleźć jeśli macie takie restrykcje?

BUNIA
@Kasia

Pracownice są sprawdzane co dzień

A druga sprawa to taka, że dzwoniąc na infolinię w celu złożenia reklamacji pani, z którą rozmawiałam przypadkiem się wygadała, że jakaś inna osoba oprócz mnie też znalazła paznokieć i to jakiego koloru? Również żółtego... Przypadek? Wątpię. Jeśli faktycznie jesteście na co dzień sprawdzane to paznokieć nie znalazł się tam przypadkiem tylko ktoś go celowo tam włożył, może w akcie jakiejś zemsty na kierownictwo? Takie moje zdanie

Jak jest z pakietem medycznym w The Lorenz Bahlsen? Można dołączyć rodzinę?

Pani Beata W. Ciągle nadąsana merytorycznie bardzo przeciętna,pracowita, ale również lekko mściwa. Generalnie również wyniosła to osoba. Bardzo płakała po odejściu Macieja, to był jej wzór. Innych uważa za tumanów lub pół tumanów, ewentualnie neutralnych. Bardzo szybko wyrabia sobie zdanie o innych - zazwyczaj negatywne.

Normalny
@Zadania

Teraz tylko czekać na 9 zadań po 10% każde .Tę całą podwyżkę to oddamy razy 3, ale o to im chyba chodzi .

Danone
@Zadania

Dolicz Dakar, Perfect Toilet i już się robi to co byś chciał na listopad, także Piotr nie zawodzi cały czas zaskakuje nowymi pomysłami.

@Zadania

Ale nie takie ,, Derektory "tu były....

Tutu
@Zadania

Niech dadzą od razu 20 zadań po 5%. Wszystko wtedy będzie rzetelnie zrobione.Brawo za logikę. Oczywiście pracujemy nad redukcją zadań więc...jeszcze dołożymy. Najwyżej pH nie zarobi, co nam szkodzi

Xz

Cześć. Orientuje się ktoś jak wygląda praca ph w tej firmie? Jak wygląda system premiowy i ile może wyciągnąć podstawy pH z doświadczeniem? Jak jest z autem służbowym?

PH

Słyszeliście Panie i Panowie o zmianach które są szykowane ? Ponoć mają być na lepsze i korzystne dla Nas ale jakoś trudno mi w te zapewnienia uwierzyć . Ktoś coś więcej ?

Mne
@PH

800 plus do każdego displaya podobno

@Mne

O brzmi to dobrze. Ale to każdy pracownik może to dostać, czy tylko osoby na jakimś konkretnym stanowisku? Chętnie coś więcej dowiem się o tych planowanych zmianach. Coś może wiesz, czy to przecieki wszystko? Ale i nawet te przecieki chętnie poznam.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie The Lorenz Bahlsen?

Lol
@Abc

Nie przejmuj się nie długo nie będzie zadań tylko ankiety bo jesteśmy Ambasadorami :) Podwyżka była ? Była . Gdy ja zobaczyłem byłem w szoku że nie zauważyłem różnicy :D

Pin
@Abc

Chłopaki na detalu sobie radzą . Pos na skup makulatury a kawa lavazza ,płyny i gratisy na lewiznę na detal . Towar idzie paletami. Będą robić za najniższa krajowa bo jest wymiana na makarony , sosy, soki itp. Temat ogólnie znany w lsw .

Biały
@Pin

@pin Myslę że nie powinieneś wszystkich mierzyć swoją miarą. Ja nie opycham towaru na lewiznę ani innych takich cudów jak pisałeś bo to nie w moje naturze.

Stary
@Pin

Dziękuję za cenne uwagi z twojej strony ,gdybyś mógł podać więcej szczegółów na przykład piszesz o płynach, kawie i gratisach. Dało mi to do myślenia bo jest chyba jeden oddział który dostał płyny i go prześwietlony,możesz być pewny bardzo dziękuję za info Mam tylko nadzieję że plany i zadania robisz na 100

Chips P.

Niewiele sie mozna rozwinąc. Jednak praca swietna dla osob zaczynajacych sciezke pracy i poszukujacych 1wszej pracy na okolo rok. Szerokim lukiem omijac nalezy zobowiazania zagraniczne i dwie toksyczne Panie A.

@Chips P.

Cześć. Jestem w takiej sytuacji, że szukam firmy, gdzie mógłbym się rozwinąć. Piszesz, że praca jest świetna dla osób, które zaczynają czyli takich, jak ja. Wyjaśnisz dlaczego? Dobre są tu szkolenia i system wprowadzenia pracownika do zawodu? Tak mocno się zastanawiam nad aplikowaniem, gdyby coś się pojawiło ciekawego. Jak coś to Twoja opinia dotyczy jakiegoś konkretnego stanowiska?

Kadry

To wygląda tak . Jak zatrzymać pieniądze w kasie to bardzo proste, najpierw trzeba dać kierownikom stałe pensje żeby nie robili niepotrzebnego szumu , z racji inflacji trzeba podnieść pensję przedstawicielom handlowym ale za mało kasy zostałoby globaliście więc podniesiemy plany do takiego poziomu żeby nikt ich nie robił a jeśli się uda to bardzo nielicznym . W ten sposób pomimo podwyżki z kasy wypływać będzie ta sama wartość pieniądza bo odpowiedzcie sobie sami podwyżka naszego towaru była na poziomie 25%, a plany przyrąbane są na poziomie 50% . Przecież tu też rządzą pisiory z jednej strony dają a z drugiej cię (usunięte przez administratora) Janku pozdrawiam cię serdecznie. Pamiętajcie nowe 80% to 100%

Drift
@Kadry

Dokładnie tak jak piszesz firmie wystarczy 80% bo to nowe 100 a my po premii, oto im chodziło.

Albi
@Kadry

Myślisz ze specjalnie podnieśli plany żeby ludzi nie robili premii? A ile podnieśli stałą pensje PH? Tyle co inflacja? Na poziomie ok 20% czy mniej?

Klęska

Kik

A w jakim dziale pracuje? Hr czy marketing? Haha

@Kik

To tylko żarty czy serio w firmie pracują jakieś wpływowe kobiety? Jeśli tak, to na których stanowiskach i czym się zajmują?

Kotek
@Anna

Tak i podobno ma tylko średnie wykształcenie.

@Kotek

Ty o szefie dalej? bo ja o kobiety pytam, bardziej mnie interesują. pracują także na jakiś dobrych stanowiskach czy raczej tylko na podstawowych? jakie warunki mają jeśli o pracę chodzi?

@Klęska

Blizniak

Plany awykonalne ,wartość zadaniowek wzrosła -awykonalne . To dlatego dali podwyżkę ? Żeby ludziom oczy zamydlić . Nic już z tego nie rozumiem ? Morale beznadziejne

Pyry
@Blizniak

Dlatego jak się widzi ze nie ma się szans na 80%to trzeba robić 60% niech strata będzie po obu stronach, bo nasze 80%, tj, firmy 100%,albo jeszcze mniej, a tak to maja nas wiadomo gdzie, oni i tak zarobią, oks j tak zarobią wszyscy zadowoleni oprócz pH. Może Szkop przejrzy na oczy i zareaguje ze coś jest nie tak, i trzachnie odpowiednio kim trzeba. Ale to prawda Morale u pH,na najwyższym poziomie Hahahah

PH/
@Pyry

Jak my tak będziemy się zachowywać to nigdy nić nie wywalczymy, wszyscy Nas (usunięte przez administratora) a my jak te pokorne barany dajemy się (usunięte przez administratora) Jeżeli nie zmienimy podejścia nic nie zwojujemy, nadal nas będą cisnąć, śmiać się z Nas i bawić się za Naszą ciężką pracę.... Zróbmy coś nie dajmy się ....

@Blizniak

Kolega ma rację jak widzisz że próg jest daleko to odpuść bo inaczej cię zajadą kierownicy to rozumieją dostaliśmy po 2 tysiaki z hakiem podwyżki i nie mamy od obrotu my was rozumiemy walczymy o was ale też sami o siebie za walczycie bo to jest nowe 80% wy osiemdziesiąt dla firmy 100%.

Fajny Gość

Po co się tak spuszczasz zrobisz 75% kasy nie dostaniesz a góra będzie zadowolona bo cię (usunięte przez administratora) i na swoje wyjdzie skup się na zadaniach a obrót zrobi oks przecież jemu zależy bardziej bo mu po premii poleci ,a a zapomniałem oni mają stałą kasę im też nie zależy .

REP

Korzystajcie ile wejdzie i ile się da, jest czas że nikt tego nie ogarnia ale mam sygnały że już grzebia i węszą przy tym temacie. Trzeba brac ile się jeszcze da, jak wejdzie centralna agencja wymogi będą te same a nawet większe ale motywacja o wieeeeeeeeeeeeele mniejsza.

Rydzyk

Goni nas najniższa krajowa(usunięte przez administratora)jaka płaca taka praca

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen