Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Byku

E....teraz na topie to czas pracy i nie zidentyfikowane postoje w ciągu dnia .

Jacek
@Byku

Trzeba się doczepić czegoś bo sito nieuniknione

Oks

Za tydzień dowiemy się że wszyscy w centrali są cacy wspaniali wszystkie nowości są wow marketing cacy , trade marketing cacy, sprzedaż jest be a co zrobią oks (usunięte przez administratora)

Baca
@Oks

Jedno co potrafi zrobić trade marketing to dysplay nic po za tym ,który łąduje w koszu a stojaki potrzebne a niema.

Oks

Co tam słychać u głównego szkoleniowca kraju ....co ten mózg wymyślił...... słyszeliście????

Miky
@Oks

Pewnie jeszcze duma nad tematami konferencyi: 1. Mobbing - zalety i możliwości 2. Zadania i liczby z kosmosu - czyli co zrobić żeby nie zrobili 3. Jak skutecznie zdemotywowac pracownika...

@Miky

3,2,1... odliczanie czas zacząć

Ph

Ktoś napisze jaka podstawa, ile wizyt? Samochód do dyspozycji na weekendy czy trzeba płacić? Praca możliwa do zrobienia w 8h dziennie?

Balsen
@Ph

Podstawy 7k brutto, ok. 9k premii asystentka do dyspozycji , laptopy telefony internety auto skoda up z silnikiem 3.5 l na Full wypasie bez limitów nawet za granicą możesz się za służbowe tankować. Przyjemnej podróży w komfortowych warunkach

Wujo
@Balsen

Nie rozumiem po co takie durnowate komentarze. Ktoś zadaje normalne pytanie i takiej oczekuje odpowiedzi a tymczasem jakiemuś baranowi wydaje się, że będzie śmieszny. Jak nie masz zamiaru pomóc to się nie produkuj bystrzaku!

Chlop
@Ph

Panie tu (usunięte przez administratora)na kazdym kroku jak nie dobije cie kierownik to pomoze mu dyro taka praca

Roy

Czy przed wigilią będzie wypłata?

ooo
@Roy

Tak, już wypłacona.

nowe możliwości

Chciałbym pogratulować nam wszystkim ( ) że daliśmy radę przeżyć kolejny rok w tej firmie , nie było łatwo wszyscy wiemy ile firma rzucała nam kłód pod nogi,te wszystkie akcje ,,umacniające,,pozycje na rynku nie pomagały.........Myślę że wszyscy( ) zasłużyliśmy na te parę dni wolnego.

Vivaldi

Koledzy,które oddziały pracują w poniedziałek(23.12)?

Jasiek

Brawo że 3 zespoły wygrały tylko jeden zespół miał śmieszny plan ,tez z takim planem byśmy zrobili

Szczepan
@Jasiek

A wiecie kto dokładnie wygrał?

Tak
@Szczepan

Oczywiście że tak. Wygrali ci co zajęli pierwsze drugie i trzecie miejsce. Czy odpowiedź była pomocna?

KOŃKURS
@Tak

2 zespoły RHKk wygrały nagrode marzeń ,pozostali zostali wyróżnieni

@KOŃKURS

Dopóki można to trzeba doić nie wiadomo jak długo jeszcze to utopia potrwa, MD patrzy ale jeszcze nie grzmi, więc do dzieła...

Karczma "U BORSUKA" by Magda G

A co słychać u Pana BORSUKA ? Jakaś drzemkę przedświąteczną sobie zrobił czy choinkę ubiera?

Roman

Bardzo dużo tutaj niejasnych i nie wiadomo do czego odnoszących się komentarzy. Może ktoś napisać na temat wynagrodzenia w firmie? Dzięki.

WOW
@Roman

Jak zrobisz plan i zadania to 4000 z kawałkiem do łapy zależy tez od podstawy i dodatku.Staram się poniżej czwórki nie schodzić.Nie wiem jakie wynagrodzenia mają młodzi pracownicy;)

Fugi
@Roman

Tylko Roman na mobbing uważaj - bo w niektórych okręgach już jest...

Kadrofa
@Roman

Wynagrodzenia były, Są i byndom w formie przelefu na kąto w bankiu. W falucie PyLyNy.

Romfan
@Roman

Romeczku idź liczyć igły na choinkach bo ponoć dwóch brakuje.

Stary

Nagrody ,to co dostaną Ci którzy utrzymali wyniki pomimo że na ich terenie otworzyło się 20 sklepów (Dino).

Alibaba
@Stary

U mnie otworzyło się tylko 19 też zalapie się do odebrania nagrody??? Czekam w takim napięciu na dziesięciu Co to będzie co to będzie

Stasiek

No uważajcie bo zleliscie konkurs a dyrektor Orlinski czyta i wnioski wyciągnie bo za wiele okręgów nie ma,z takim podejściem to jeszcze zlikwiduje was

Końkurs

Gratulacje dla 3 Najlepszych Zespołów W Polsce

Kazik
@Końkurs

A to jednak ktoś wygrał bo nasz zespół z Oks temat zlał. Bo był nie do zrobienia A i dobrze bo teraz plan na spokojne można zrobić.

Zadowolony
@Końkurs

Super i o takie newsy chodzi. Ludzie szanujcie się i kochajcie. Nie plujcie jadem na forum dla zagubionych i nie potrafiących korzystać z życia!

Laik

Może ten reżyser ma przecieki i ostrzega albo nie może się odłączyć ...

Reżyser

Cukiernik ma plany,zlecił dla Czarownicy-ona wykaże ze za dużo nas i dalej wiecie , pH i oks do redukcj,oks 10 zostanie i pH 70

Aktor
@Reżyser

Reżyserze czy już się poszedłeś na odwyk, tyle czasu minęło a ty nadal nieświeży . Lecz się Rupetrus M

Zwolnienia

Nie ma co uspokajać, to już się dzieje zatrudnili kolesi od likwidacji, leci wszystko logistyka do marca a potem... szczęścia Panowie...

tot
@Zwolnienia

PH nie będa zwalniani w 2020

Margaryna
@Zwolnienia

Proszę abyś nie podawał informacji błędnych, plotek. Piszesz jakieś bzdury wyssane nie wiem z czego. A i sam się zlikwiduj - masz jakąś fobię zwalniania - ale ten stan chyba nie jest wyleczalny - to co piszesz jest chore.

Dyrektor
@Margaryna

Super,no to teraz jestem spokojny. Można żyć spokojniej

@tot

pewnie że nie, zrobią to jeszcze w 2019...

Byku

Co za afera w Centrali

Jeden gada będą zwolnienia, drugi gada nie będzie zwolnień. Jak żyć?

Uspokajam

Żadnych zwolnień nie będzie na 100%. Przynajmniej do czerwca 2020

Przedstawiciel

Zwolnienia nieuniknione bo wszyscy o tym już mówią tylko niech najpierw ograniczają koszty te największe -jak widzimy to jeszcze wiele sztucznych stanowisk jest w centrali ale i na wyższych stanowiskach w terenie,są dyrektorzy co siedzą w domu i zajmują się prywatnymi sprawami albo pilnują dzieci -Decydenci od nich zacznijcie a potem za nas

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen