Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

HOME OFFICE

Większość firm FMCG Home Office . BRAWO LORENZ

Lewy
@HOME OFFICE

no chyba sie rozpedziłes z tymi bredniami, na razie wszyscy zapieprzaja , na razi ph medyczni od czartku ktorzy jezdzili po szpitalach sprzedja przez telefon - ale to jest dopiero jazda , 12 godzi napiepszania przez telefon

ZALEWY
@Lewy

Od kiedy medyczni zajmują się sprzedażą bezpośrednią. raczej ich praca polega na wizycie u lekarza żeby przepisał jak największą ilość ich produktów , A klient kupiłe w aptece Znawco

Lewy
@ZALEWY

Zalewy - skąd ty spadłeś vanow nie mam już 3 lata. ty masz pojęcie czy zajmuje się przedstawiciel spożywczy i medyczny - nie rozumiesz nic - wiec nie pisz tu bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd .

ph

OKSom zabronili się z nami spotykać i jeździć z nami po sklepach. Ciekawe dlaczego tylko my się mamy narażać? Odwiedzam dziennie około 20 sklepów i ciekawe co by było, gdybym okazał się zainfekowany? Uważam, że decyzja o kontynuowaniu pracy mobilnej jest wysoce nieodpowiedzialnym posunięciem. Mam nadzieję ,że pójdą po rozum do głowy zanim będzie za późno. Jeśli nie ,to najzwyczajniej trzeba będzie iść na L4.

Albik

My ph handlowi , reprezentanci lorenz ojcowie, synowie starszych rodziców zapraszamy na codzienne tury J.Orlinskiego ,dyrektorów ,kierowników .Podejmując podobne ryzyko zarażenia korona wirusem pokażemy ze jesteśmy naprawdę firma rodzinną.

smutny

Dyrektor napisał w meilu o tym, abyśmy pamiętali o "ciągłości biznesowej". Założmy, że firma przez miesiąc nie zarabia ( co jest oczywiście fikcją) Czy firma by zbankrutowała? Czy miliony euro, które zarabiamy dla firmy nie pokryłyby kosztów ewentualnego przestoju? Jak mawiał klasyk " Kasia misiu, kasa" Niby na sklepach mamy spędzać jak najmniej czasu, ale nikt nie napisał ile godzin mamy spędzać w pracy. Po raz kolejny "Firma rodzinna" pokazała swoją prawdziwą twarz...

wesoły
@smutny

Co ty piszesz , pare tygodni bez sprzedazy kazda firma traci płynosc i jej nie ma. w chinach juz masowe upadlosci , u nas tez bedzie tak. tylko kto nam zapłaci . no i wtedy bedzie niewesoło

Rer
@wesoły

Kilka tygodni i firma traci płynność? Niestety niewiele wiesz o ekonomii

Taki
@smutny

To nie firma pokazała twarz tylko ludzie którzy ją zarządzają przez pieniądze zepsuci do szpiku kości. Fe brzydzę się taką Zarazą przyjdzie czas że los i ich kopnie w(usunięte przez administratora)

Wirus

A dlaczego ta pinda nie rozda i nie wyślę maseczek, rękawiczek płynów do biur,niech siedzą i pilnują biznesu przecież to jest tak ważne żeby utrzymać płynność,a nie w domach.

Oks

Przecież każdy, ma swój rozum który mądrzejszy weźmie L4 albo weźmie urlop . Który ma trochę oleju w głowie o przeczeka w domu. My oks siedzimy w domu mamy o siebie dbać nie pokazywać się w biurach ,a wy robole do roboty. Arbajt Arbajt powiedział Król Orzeł. Dziady do roboty.

Korona

Stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony . W tym momencie od poniedziałku kto tylko może uciekać na l4 lub opiekę do 14 dni na dziecko do 8 lat. Info z Sadów .

pH

O siebie zadbali a dla ph gumowe rękawiczki i kopa w cztery litery Niech was szlak trafi tak ciebie Orliński w takich sytuacjach poznaje się pracodawcę.

Wirus

Witam serdecznie. Mam pytanie do zarządu spółki Lorenz Polska z panem Maciejem T. Janem O. na czele, czy biorą państwo odpowiedzialność za pracowników lorenz mający głównie kontakt z osobami które mogą bezpośrednio być nosicielami korona wirusa proszę o informację jak Lorenz zamierza zadbać o zdrowie i życie głównie przedstawicieli handlowych i reprezentantów ponieważ uważam że dotychczasowe podjęte środki są śmieszne i nie wystarczające ,podczas wykonywania codziennych obowiązków jestem narażony ja i przez to moja rodzina na zachorowanie i rozprzestrzenianie wirusa korona. Jeżeli nie daj Boże zaraził bym się wirusem a tym samym doznał bym lub kto kolejek z mojej najbliższej rodziny uszczerbku na zdrowiu poweźmie wszelkich środków, aby odpowiedzialność spadła na zarząd spółki, oraz nie wykluczam procesu cywilnego przeciw dwóm wyżej wymienionym panom z powodu braku jakichkolwiek. Proszę o podjęcie działań bo w tym wypadku pieniądze i zyski schodzą na dalszy plan.

Ter

Zwolnili oks z nowego targu, po 25 latach pracy, gdy wrócił z l4. Firma prawdziwie rodzinna...

as

a co znowu wymyślili??

PiS

Co Ci wariaci znowu wymyślili ......robotę po godzinach.

Lik

Panowie, powinniśmy solidarnie odpuścić temat dakaru. Firma zwolniła ludzi, usunęła nierentowne ich zdaniem sklepy, a gdy zaczyna brakować w tabelce i nielsenie to wymyśla tego typu projektu bez przyszłości. Słyszeliśmy niedawno że małe sklepy przynoszą tylko stratę więc kazali wykreślić, teraz zmiana myślenia;)

Dakarowy smród
@Lik

Tylko strata czasu i żebrać trzeba i prosić łaskawie albo gratis dać .To wszystko jest nieopłacalne bo jak stracę czas na Dakar to odpuszczę sklep z tury.Ten mistrz pijaru niech sam robi dziennie 2 sklepy-jak jedzie do pracy i jak wraca

Dff
@Dakarowy smród

U nas oks ( desperata, człowiek który boi się samego siebie) już prosi nas tylko o założenie klienta bez sprzedaży! Na sztukę , tylko czy ten desperat w pampersie wie że każe nam wyłudzać dane osobowe właścicieli sklepów to jest.... zgodne z prawem ? !

Latin

A ten półanalfabeta regionalny ze stolicy jeszcze w balsenie pracuje, to był aparat nic nie robił , na niczym się nie znał i do tego lubił sklepy mono.. Pewnie dalej grzeje fotel i bajki opowiada wszystkim

PUŁKOWNIK WOW

Panowie z tymi zadaniami i dysplejami trochę ich popie ....... cyfry są z kosmosu, na marzec mini krakersik i rewersy czyli pułkowniki w sklepie. Kto wymyśla takie zadania ? Zarobki też szału nie robią , teraz 4 tyś nie problem zarobić .Czy nie możemy sprzedawać rotujących się produktów a z nowościami delikatnie ? Wow to nawet w dwu pakach się nie sprzedają. Ciśnienie z góry spowoduje że ludzie zaczną odchodzić jak w laysie i innych firmach. Coraz rzadziej wstaje do pracy z uśmiechem na twarzy. (usunięte przez administratora)

Kierownik
@PUŁKOWNIK WOW

Wszystko o czym piszesz wskazuje na to ze musisz przenieść się do innej firmy

Pijarowiec dakarowiec

Kasa na aplikacje i umowy z kurierem wydana to cisną a zamówien jak wesz narobiła -dyrekcja niech lepiej podliczy koszty takich (usunięte przez administratora) projektów i zastanowi sie czy warto na przyszłosc ufac pijarowcy bo to już nie pierwszy raz

@Pijarowiec dakarowiec

Jestem w szoku że góra tego nie widzi ile pieniędzy jest wyrzucane w błoto, prym w wydawaniu pieniędzy na pseudo projekty, grupy robocze tak aby kupić trochę czasu czytaj kolejny rok w tej instytucji wiedzie wiedzie wspaniały pijarowiec patrzy co można zabrać ludzikom na dole czego jeszcze ich pozbawić potem ściśnie się kierowników za ... I tak cele i zadania będą wykonane i będą mu bili brawo. Z ludźmi się już nikt nie liczy patrzą tylko na siebie a wy chwalicie swojego szefa jak on jest wspaniały i wogóle a On was (usunięte przez administratora) bez mydła. W innych korporacjach by dawno się poznali na tych pseudo wspaniałych managerach i rozliczyli ich z działań i obietnic i pozbyli się ich. Jest wiele takich przykładów jak (nie ) radzą sobie Ci wspaniali poza tą instytucją

PHH

bu haha chyba się pali grunt pod nóżkami gdzie ta rentowność ??? i może Nielsen pokazuje niepokojące dane, ale jak się Klienta wyrzuca z bazy bo do takich "kurników" się nie opłaca jeździć kiedy Klient dzwonił z prośbą o pomoc odsyłało się go z kwitkiem " obywatelu zrób sobie dobrze sam " a teraz powrót - nie ma tak miejsce już zostało zajęte oddane pole dla Frito i Felixa oni tylko Nam bili brawo że bez nakładów zyskiwali miejsca sprzedaży i obrót bez nakładów budżetowych. Karma wraca ze zdwojoną siłą brawo wspaniali Managerowie i waszedecyzje !!!

Stachu

Kolezanki i koledzy mam info z pierwszej ręki jeśli chodzi o Felixa A mianowicie uważajcie na naszego nic nacsa bo konkurent wypuszcza pod naszego nica różne gramatura od małych po duże i dodatkowo wsparte potężnymi akcjami nie mówiąc już o jakiś dużych orzechach w paczkach Crispers. Pogońmy ich i pokażmy ich miejsce w szeregu

NIC NAS TO NIE RUSZA
@Stachu

Ale my musimy robić DAKAR.

Nic
@Stachu

Ale ty głupi jesteś w pompie mam nic nac nie będę zarabiał to pójdę do feliksa.

@Nic

Felix to nie tylko w orzechach i równiez w inych segmentach mocno w nas uderzy jest się czego obawiać szykują meeega intensywny atak...

Idz pan w hujam

Straciłem wczoraj i dzisiaj po godzinie i może ,może ,wyluzujcie ,strata czasu ,dla fikcji mam dać gratis żeby kupili,jak będzie ciśnienie to dam gratis to w tabelce wyjdzie ale fikcja,chcecie lipy to zrobimy nawet dęba

Oks

Premia zadaniowa. Szanowny panie Szkoleniowcu przez dwadzieścia lat wbijałeś nam do Łuba że z nowym produktem ostrożnie wprowadzić do sklepów i dbać o widoczność produktu więc proszę przeszkolić Pana Piotra bo chyba pan tego nie zrobił gość chce zarżnąć nowościami sklepy a nikt nie wie jaki będzie odzew z rynku. Do póki nowości były wprowadzane rozsądnie to było ok. Zaczeło się od rewersów ile tam poszło pieniędzy w błoto a teraz zarżneliśmy rynek wow wypiekarnia i to samo robi się z krakersami. To nie tak nie na hura sukces długo terminowy buduje się latami po woli wszystko dopieszczajac. A szybko to można zrobić kupę w majtki i co wtedy ......wtedy wszyscy uciekają bo śmierdzi.

A idź pan w cholere

Odwiedziłem dzisiaj 3 klientów do ktorych z vana sprzedawałem za stówkę czy 1,5 stówki ,a gdzie nikt nie chce i jeszcze kurierem to nie zupełnie ,dodajcie mi do planu normalnego ten plan to przynajmniej czasu nie będę tracił a ten (usunięte przez administratora) co to wymyśla to niech sam spróbuje a najlepiej przez telesprzedaz bo to kiedyś było .Godzne straciłem a tak wieże powystawialbym w dobrych sklepach

@A idź pan w cholere

Ci co mieli pojęcie o handlu w tym sektorze uciekli z pokładu tego statku, teraz zatrudnili fachowców z innych korpo którzy tam się już wypalili lub zniszczyli wszystko co się dało i teraz przyszli tutaj robić generalne porządki. Czym można się wykazać aby mieć wyniki ? W większości przypadków jest to ograniczenie kosztów i z tego co widać tak się tutaj dzieje jeden przez drugiego wdraża projekty obniżające koszty a tak naprawdę są to pieniądze wyrzucone w błoto ponieważ nieudolność ich wprowadzania i realizacji jest przerażająca. Każdy kto wprowadza zmiany powinien mieć za nie odpowiedzialność jak jest sukces - brawo, jak jest porażka - żegnamy. Jeżeli na górze nie są wstanie ogarnąć i rozliczać za czyny to tym bardziej my na dole mamy spokój.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen