Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie

Ciechanów

Opinie o Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie

anonim 2010-11-12 21:15:52
Firma z dużymi mozliwosciami, niestety tkwi jeszcze w poprzednim ustroju zarzadzana przez ludzi kompletnie nieprzygotowanych jednym slowem - (usunięte przez moderatora) praca za grosze, wszystko trzeba miec na papierze bo sie potem wyprą, że nie było takiej umowy.
kurski 2010-11-21 11:39:13
zgadza sie, traktuja kazdego pracownika jakby chcial ich okrasc i oszukac, kierownicy i dyrektorzy to jakas pomylka, jeszcze chwila a poloza ta firme calkowicie
haha 2010-12-06 13:16:12
W Toruniu już położyli oddział hehe
nowy 2011-10-28 21:20:25
ale otworzyli nowy w Łomży i nastąpił przełom właścicielski teraz idą mocno - szeroki asortyment dostępny od ręki wiem bo współpracuję z nimi więc widzę te pozytywne zmiany
Raś 2016-04-21 20:24:45
W Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie spędziłem trochę z najlepszych lat życia, generalnie to nie żałuję ani minuty, musze powiedzieć że ilebyście tutaj nie pracowali, to nie można mieć w ogóle nic złego w pamięci, kasa na czas, ubrania robocze, pracy sporo
Zostaw swoją opinię o Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie - Ciechanów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroinstal Mirosław Dębski i Synowie