Opinie o Nawitel Sp z o o Sp k. w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nawitel Sp z o o Sp k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nawitel Sp z o o Sp k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nawitel Sp z o o Sp k. w Bielany Wrocławskie

Mr.P Nowy wpis

Witam. Pracowałem w firme kilka dni w marcu jako pomocnik operatora.To jest specyficzny charakter pracy , brudna i mokra itd.generalnie niewazne co masz wpisane w umowie czy kierowca czy pomocnik czy co innego, robi sie wszystko od robot ziemnych ,rozładunki załadunki itd.Pracuje sie w systemie 10 dni pracy(po 12godzin) 4 dni wolnego.Zakwaterowanie jest w motelach,zajazdach najblizszych przy budowie.Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, bardzo mili i zyczliwi ludzie, przynajmniej ja takich spotkalem na tym projekcie albo nie poznałem ich wystarcająco długo :).Raczej oceniam doswiadczenie pozytyne jesli chodzi o atmosfere w pracy.pieniądze kazdy ma indywidualne w zalezności jak się z zarzadem dogadał. Warto nawet spróbować na kila dni zobaczyc o co chodzi w tej branzy , może komuś podpasuje jak nie zawsze można zrezygnować bez problemu kierownictwo jest wporządku.Na tamtą chwile maja niedobor operatorów koparek chybą ze cos sie zmieniło.Ogolnie biorąc ciekawe doswiadczenie.firma wyplacalna.Wiecej info 508724957

Adrian Nowy wpis

Cześć. Cisza w tym wątku jest dla mnie bardzo zaskakująca, dlatego pozwoliłem sobie dodać tu wpis, aby dowiedzieć się tego z czego ona w ogóle wynika? Chcę ustalić, co możecie napisać o firmie Nawitel. W gruncie rzeczy jest to pracodawca, który w sieci nie ogłasza się chociażby z wolnymi miejscami pracy, więc może po prostu nikogo tam nie szukają? Lepiej jednak będzie to ustalić, dlatego też zdecydowałem się dodać wpis.

Zuzanna Nowy wpis

@Zygmunt Widzę, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Udało Ci się do tej pory uzyskać informacje bezpośrednio od firmy? Myślę, że również takie pytania warto zadawać wprost. Obecnie firma poszukuje również osób do pracy jako Manager sprzedaży. Ktoś z osób czytających wątek może powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca właśnie w tym dziale firmy?

Zygmunt Nowy wpis

Witam. Jestem z Opolskiego i od ponad 7 lat jestem operatorem wiertnicy i kierowca CE. Szukam pracy bliżej, bo obecnie pracuje na drugim końcu Polski. Czy ktoś mi może powiedzieć jaki system pracy w obecnej chwili? Poprzednie wpisy są stare i może coś się zmieniło. Jeśli spanie w przyczepach kempingowych to ... nie dziękuję. Już się w van den bergu naspalem w kempingach. Czy to prawda, że prezes bardzo specyficzny? Z góry dzięki za odpowiedź.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nawitel Sp z o o Sp k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gosia

no ciekawe jednak czy na wszystkich stanowiskach byłoby tak dobrze bo jednak ja chciałam się zatrudnić jako kierowca i pomocnik operatora u was we firmie

hhhhm

mikrotunelowanie to rewolucja??? z choinki sie urwales?

:))

System pracy mają następujący - im więcej, tym lepiej tzn. dwa tygodnie w delegacji, jedziesz do domu na obiad w niedziele później powrót do kamperów na budowie. Skąd się biorą tutaj pozytywne opinie o Nawitelu? Pewnie z biura. "Wiedza techniczna" he he...

Mało jest firm z tak długim i dużym dorobkiem w tej branży, fajny zespół ludzi to podstawa , a na taki można tutaj trafić.Gdyby nie "twarde"zarządzanie, to firma już dawno byłaby pod wodą, kładzie się duży nacisk na wiedzę techniczną i rozwój, ogólnie duży szacunek dla Zarządu.

były sterowany

Ktoś się oriętuje jaki ssytem pracy mają na sterowanych? i stawka godzinowa dla operatora z uprawnieniami

Wiertacz z krwi i kości

Jak się jest ciota to lepiej się nie brać do tej roboty. Tylko dla prawdziwych twardzieli. Zarobki średnie czasami dobre, zależy jak się trafi z robotą, czy firma zarobi czy będą plecy.

wiertacz

Robota nienajgorsza. Fakt, że trzeba pracować w delegacji, ale teraz znaleźć coś w budownictwie na miejscu jest bardzo ciężko. Jeśli chodzi o kasę to da się tu dobrze zarobić i zawsze jest w terminie.

GA

Zgadzam się z poprzednikami. cały czas delegacja,a o domu najlepiej zapomnij, nigdy do końca nie wiesz ile zarobisz i się nie dowiesz, z ludźmi i ich zdaniem nikt się nie liczy, nie pytają cie o zdanie.

kriss

w 100 % sie zgadzam. nawet siedzialem w biurze na stanowisku specjalisty do spraw badan i rozwoju a i tak wysylali na budowe(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Nawitel Sp z o o Sp k. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Nawitel Sp z o o Sp k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nawitel Sp z o o Sp k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nawitel Sp z o o Sp k.
4.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Nawitel Sp z o o Sp k.