ep de graaf

Putten

Opinie o ep de graaf

MALY SKURWIEL 2011-10-22 14:24
AGNIESZKA JEST NAGANYM KORDYNATOREM A KRZYSIEK TO JEJ PAROBEK CO AGNIESZKA CO SALA MOJEGO ORZESZKA JEMU POWIE TAK MA BYC BO KRZYSIU JARZYNA NIE OGARNIA
Buka 2015-02-19 14:01
Kurczaki? Zapomnij.
Praca dla kobiet, ktore potrafia dzwigac po 30 kg ponad glowe. Polacy tam sa jednymi wielkimi sku*wielami. Zamiast pomoc dopieprzaja. Araby susza Ci glowe i dra tylko ryja. Oprocz tego obslugujesz 2/3 stanowiska sam i jeszcze maja pretensje ze za malo. Tempo jest tak wielkie, ze nie mozna spojrzec w bok, bo maszyna sie psuje. Trafilam na kwatere bez internetu, z zasikanymi materacami i uszkodzona, zelazna szafka. Nie otrzymalam wynagrodzenia, wrocilam zadluzajac sie.
Na kwaterze oprocz tego nie mielismy czajnika, okna byly na tyle nieszczelne, ze wialo po plecach, a zaslonki lataly od wiatru. Wanna byla zamontowana na miejscu, ale bez mozliwosci umycia sie w niej.
Koordynatorka Agnieszka Kornek to najgorsza koordynator swiata. W odpowiedzi na to, kiedy moge piasc sms odpowiedziala "od godziny 8-17, a odpisze ci jak bede miala czas i ochote!" co to za koordynator!
Firma iFlexs/work support to jedne z najgorszych firm jakie tylko widzialam!
Smrod kurczakow czuje do tej pory.
JEDNO WIELKIE DNO
ja 2017-07-14 10:10
Ogólnie praca w tym syfie "de graaf" to porażka. pracowałem tam przez miesiąc i miesiąc wystarczył. odszedłem z tamtąd.byłem zatrudniony przez holenderskie biuro pracy,które było w porządku ale praca tam to rzeźnia.młody szef Holender to jakiś ćpun.raz ma zwałe raz nakręcony jeździ widlakiem i nie patrzy na ludzi byłem raz świadkiem jak prawie dziwczyne-polkę.zmiarzdżył stołem do ściany.miała dużo szczęścia.ja też miałem wypadek zamrożony blok mięsa zmiarzdżył mi palec dłoni. poza tym ten cham obrażał tam Polaków pracujących przez biuro pracy chyba to. Go work...nie znali angielskiego i nie rozumieli jak ten wiatrak ich obrażał.omijajcie ludzie tą firmę w Putten obóz pracy w smierdzących kurczakach.stare czasy ale musiałem o tym napisać.
Zostaw swoją opinię o ep de graaf - Putten
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ep de graaf