ep de graaf

Putten

Opinie o ep de graaf

MALY SKURWIEL 2011-10-22 14:24:18
AGNIESZKA JEST NAGANYM KORDYNATOREM A KRZYSIEK TO JEJ PAROBEK CO AGNIESZKA CO SALA MOJEGO ORZESZKA JEMU POWIE TAK MA BYC BO KRZYSIU JARZYNA NIE OGARNIA
Buka 2015-02-19 14:01:42
Kurczaki? Zapomnij.
Praca dla kobiet, ktore potrafia dzwigac po 30 kg ponad glowe. Polacy tam sa jednymi wielkimi sku*wielami. Zamiast pomoc dopieprzaja. Araby susza Ci glowe i dra tylko ryja. Oprocz tego obslugujesz 2/3 stanowiska sam i jeszcze maja pretensje ze za malo. Tempo jest tak wielkie, ze nie mozna spojrzec w bok, bo maszyna sie psuje. Trafilam na kwatere bez internetu, z zasikanymi materacami i uszkodzona, zelazna szafka. Nie otrzymalam wynagrodzenia, wrocilam zadluzajac sie.
Na kwaterze oprocz tego nie mielismy czajnika, okna byly na tyle nieszczelne, ze wialo po plecach, a zaslonki lataly od wiatru. Wanna byla zamontowana na miejscu, ale bez mozliwosci umycia sie w niej.
Koordynatorka Agnieszka Kornek to najgorsza koordynator swiata. W odpowiedzi na to, kiedy moge piasc sms odpowiedziala "od godziny 8-17, a odpisze ci jak bede miala czas i ochote!" co to za koordynator!
Firma iFlexs/work support to jedne z najgorszych firm jakie tylko widzialam!
Smrod kurczakow czuje do tej pory.
JEDNO WIELKIE DNO
Zostaw swoją opinię o ep de graaf - Putten
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ep de graaf