Opinie o Fundacja BL. Anileli Salawy w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja BL. Anileli Salawy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fundacja BL. Anileli Salawy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja BL. Anileli Salawy w Kraków

Marek Nowy wpis

Jakie stanowiska wolne ma fundacja ?

eroes Nowy wpis

No nie można narzekać na socjal, to prawda. Na zarobki i warunki pracy ogólnie też nie @franek. Ale nikogo teraz nie szukają.

Wiesław Nowy wpis

Po co oni zatrudniaja te panie emerytki.???? Pani przyjdzie I juz zmeczona ma emeryture to niech siedzi w domu a niech zatrudnia młodych przynajmniej wniosą usmiech do naszego zycia a tak to tylko stekaja skandal

Stach Nowy wpis

Do mnie przychodza same emerytki patrza siasc bo zmeczone bo po schodach szła a ma chore serce itp dlaczego nie ma młodych tylko same emerytki?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundacja BL. Anileli Salawy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Jania

Chory system tam pracuja emerytki za 5.00 zł jak by nie one to ta obsrana fundacja straciła by mozliwosc zarabiania na pieniadzach podatnikow Powinni zabronic emerytom pracowac to oni zanizaja stawki młodym ludzia bo majadwa dochody amłody musi szukac pracy za granica

Stasia

Wyzyskiwanie opiekunek jak moznatam pracowac za ponizajace pieniadze to nie fundacja tylko amber gold

Pikus

Wystrzelic w kosmos tą obsrana fundacje zadnych ludzi z kwalifikacjami hołota emerytki I pijaczki do opieki margines

Adela

Jedno wielkie pranie panstwowych pieniedzy pracowac w tej fundacji to wielkie ponizenie I upodlenie ludzi ciezko pracujacych ale przykład idzie z gory zero szacunku dla opiekunow ludzi starszych zgroza

Wsza

To jedno wielkie g...o ta cała banda karaluchow I odradzam ludzia tam pracowac zadnego szacunku dla opiekunek zwykły wolontariat z uwzglednieniem zysku dla fundacji

Marek67

tych pan ja wiem bo do mnie przeczone ale ałem ze za takiepieniądze tam robią przeciez mysmy dostalki opłat iekZalprzychodzazmeczoneprzeciezmysmydostalipodwyzkiimtapodnosiT nie podnosi? To dla kogo idą te pieniadze pbiurkiempan siedzących za biurkiem? To jest dopiero grabiez!!!!!!!!!!

Asia

Jestem zatrudniona w tej fundacji na wiecznej smieciowej umowie sama wiem ze to ja jestem sfrustrowana zdołowana ze tam jeszcze tkwie zarabiam 300zł przepłacam swoim zdrowiem ale mam chorą matke I chyba dlatego tam jeszcze pracuje czuje sie upokorzona ze wykonuje tą prace za takie psie pieniądze Odradzam wszystkim tą fundacje

Nina

Pracowałam porazka biedni sa tylko Ci ludzie podopieczni fundacji bo pani ktora zarabia takie grosze nie bedzie zadowolona ze swojej pracy

Asia

Daja ciagle ogłoszenia bo nie szanuja opiekunek przemiał ludzi zeruja na nastepnych naiwnych jak ktos zdesperowany to idzie za te ponizajace stawki pracowac na fundacje oplacana z puli prezydenta

Maciek

Panie z ulicy bez zadnego przeszkolenia medycznego same stare emerytki same wymagajace opieki nie moze sie schylac bo cisnienie druga endoproteza itp skandal ta cała fundacja tyle bierze od prezydenta miast za mnie pieniedzy ze to wielka piramida finansowa a ja mam miec opieke od jakiejs ledwo chodzacej baby

Wiola

Zgadzam sie zarobki uwłaczajace godnosci człowieka mops chyba dzieli sie zyskami ze nie kontroluje jakie zyski czerpia na opiekunkach

Wiesiu

Chyba ze dla ciebie 5zł za godzine to dobry zarobek to nie ponizaj innych nie polecam tam pracowac praca ciezka I bardzo wyniszczajaca psychicznie a pieniadze ponizajace opiekunki

?

praca w tej pseudofundacjii to jakaś paranoja.Ja zarabiałam 5.6 zl na rękę,a jak się chcialam zwolnić to mi robili na każdym kroku problemy i traktowali jak podczłowieka.Ostatnie pieniądze 300 zł musiałam wychodzić przez 3 tyodnie jak jakiś żebrak.Szczerze odradzam i wiem co piszę.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja BL. Anileli Salawy - Kraków

Fundacja BL. Anileli Salawy