ON OLSZTYN

Olsztyn

Opinie o ON OLSZTYN

ON OLSZTYN 2010-11-12 09:06:30
LUDZIE OTO OPINIA O AXIDUSIE ODRAZU PODAJE NR:GG ABYŚCIE MOGLI ZAKLIKAC DO MNIE I JAK BEDE MIAŁ CZAS ODPISZE W KILKU SŁOWACH O NICH OTO NUMER-28131660 .SŁUCHAJCIE AXIDUS TO FIRMA , KTÓRA NOTORYCZNIE OSZUKUJE LUDZI (usunięte przez administratora) TZN:ZANIŻA ILOŚĆ PRAZEPRACOWANYCH GODZIN NALICZA KARY ZA COKOLWIEK NP: 2OO LUB 250 EURO ZA TO ZE TAK ZWANY KOORDYNATOR ZNAJDZIE W KUCHNI JAKIKOLWIEK KURZ LUB COKOLWIEK INNEGO ZA SZAWKĄ POZA TYM ODLICZAJĄ 4 EURO ZA DOJAZD DO PRACY 4 EURO KAŻDEGO DNIA WIEC JEŚLI KTOŚ PRACUJE PRZEZ 5 DNI W TYG. PO 8 GODZ. I MA NAJWYŻSZĄ STAWKĘ 8.22 MINUS PODATEK CO DAJE JAKIES 7 EURO TO MOŻE ZAROBIĆ NA CZYSTO 600 ALE TO JEST W TEJ FIRMIE NIE MOŻLIWE GDYŻ NIGDY NIE BEDZIECIE PRACOWAĆ PEŁNYCH 5 DNI I 8 GODZIN W DNIU NA DODATEK KAŻDY W TEJ FIRMIE KAŻDEGO OBGADUJE LUDZIE Z BIURA NP:(usunięte przez administratora) ZBYWA KAŻDEGO TEXTAMI ŻE ZAŁATWI TO OCO GO PROSIMY ALE NIE ZAŁATWIA TEGO POZA TYM JAK SZEF CZYLI RON MA ZŁY DZIEŃ TO KAŻE WYWALIĆ Z PRACY KOGO POPADNIE I TYLE I MARTW SIE , IM JEST NA RĘKĘ ZE POLAC YSAMI ODCHODZA Z PRACY BO NA ICH MIEJSCE PRZYCHODZĄ NOWI TACY KTÓZY JESZE TAM NIE PRACOWALI I NIE MAJĄ WYROBIONEGO NUMERU SOFII ODPOWIDNIK POLSKIEGO NIPU AXIDUS CHCE MIEC LUDZI BEZ TAKIEGO NUMERU BO AXIDUS POMAGA LUDZIOM WYROBIC TEN NUMER I OD KAZDEGO CZŁOWIEKA DOSTAJE 8OO EURO OD PAŃSTWA ZA TAK ZWANĄ POMOC KOLENA RZECZ I NIE ŁUDZCIE SIE ZE JAK JUZ TAM BEDZIECIE TO BEDZIECIE SZUKAC INNEJ PRACY WSZEDZIE JEST TAK SAMO WSZEDZIE.TO BY BYŁO NA TYLE W SKRUCIE!!!!!
Zostaw swoją opinię o ON OLSZTYN - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ON OLSZTYN