Solver

Opinie o Solver

..... 2011-02-25 05:23:06
Czy ktoś może coś jeszcze napisac o tej firmie ??
ozo 2012-05-06 21:58:44
Witam,chyba nie wiesz co piszesz.Marne zarobki,a praca jak w [usunięte przez moderatora] .Daleko od tej firmy i jej produktów.Wszystkim odradzam.
zorrrrrro 2014-03-09 17:42:44
(usunięte przez administratora). opoznienia w wyplatach. oczywiscie umowa o prace za podstawe i umowa o dzielo. pracowałem tam i naprawde odradzam
borewicz 2014-07-25 16:00:49
ludzie się zwalniają na potęgę, jeszcze trochę i zostanie tylko Pani ( usunięte przez administratora )
jurek 2014-07-26 11:41:25
jedyny motywator to:( usunięte przez administratora )ciesz się, że masz robote robolu!!
czarny 2014-08-24 21:52:22
pracowałem odradzam wszystkim, ile szefów ty poleceń i każda zaprzecza temu wcześniejszemu.Brak konsekwencji w działaniu, w poniedziałek robimy to a w piątek robimy całkowicie co innego. Wypłaty powiedzmy że w "terminie":),nie płacenie składek na ZUS w terminie. firma ma straszne opóźnienia w płatnościach wobec swoich dostawców. Ludzie traktowani jak tania siła robocza - z daleka od tej firmy
MasterStud 2014-10-05 11:09:57
Mam ich baner reklamowy na ogrodzeniu, umowa podpisana na rok, która właśnie minęła, wypłacili jedną ratę wysłałem pismo i jeśli nie będzie pieniędzy do tygodnia czasu do sprawę kieruje do sądu. Solary zamontowane przez tą firmę jeszcze jak na razie działają, ale nie wróże im świetlanej przyszłości, z tego co słyszę od ludzi byle dalej od SOLVERU!!!!!!!!!!
robin hood 2014-10-24 11:04:16
tam sie dzieje jakiś dramat. ludzie z biur to jakieś bezmozgowia bez ambicji boją się już nawet oddychać, a co dopiero zapytać o zaległe wypłaty. Straszne jak mozna dać sie zastraszyć. Klienci, kontrahenci i potencjalini pracownicy omijajacie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i naspidowanego karola jak najdalej
optymista 2014-11-29 22:17:53
Wbrew wszystkim tym opiniom, firma Solver jest naprawdę rzetelną, solidną i rozwijającą się firmą. Mam instalację solarną wykonaną przez tą firmę i jestem zadowolony. Myślę, że jest to jedna z lepszych firm oferujących tak szeroką gamę kolektorów słonecznych i nie tylko. Firma też zajmuje się innymi źródłami energii odnawialnej. Gdybym jeszcze raz mógł skorzystać z usług firmy Solver to bym skorzystał.
lala 2015-01-30 13:21:45
Ja również odradzam!! Szefowie obiecują podwyżki i umowę o pracę, a co miesiąc wciskają o dzieło! Mają duże problemy finansowe, wypłata wypłacana w ratach, na szczęście już tam nie pracuję. Nie można nawet radia posłuchać, bo Pani prezes nie umie się skupić jak coś leci z głośników. (usunięte przez administratora)
mbil 2016-05-13 23:05:38
proxy, ja wiem że oni działają na rynku solidnie tak jak potrafią. A jakby był jakiś problem na pewno do mnie napisz
Zostaw swoją opinię o Solver - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solver