Opinie o Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik w Rzerzęczyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik w Rzerzęczyce

Paweł Nowy wpis

Brak wypłat na czas, szef nie szanuje pracowników pieniądze odzyskałem po 7 miesiacach dzięki wyrokowi sądu

Firma nie placi wyplaty odradzam.

Teresa
@Anonim

Nagle po trzech miesiącach się coś rozregulowało, skoro wcześniej podobno git byli? Mają obecnie jakieś problemy finansowe?

@Teresa

Z tego co mi wiadomo aktualnie w takich firmach (związane z kontraktami finansowanych z państwa) są duże problemy, bo nasze pańswto przeciąga płatności, a Unia Europejska nie dała kasy. Mi się bardzo dobrze z nimi współpracuje.

Zuzanna Nowy wpis
@Marek

Dobrze się współpracuje czyli jednak płacą? Czy nie? Czy to zależy wszystko od tych warunków zewnętrznych, które poruszyłeś? Bo już nic z tego nie rozumiem

Marek Nowy wpis
@Zuzanna

Na moim pułapie biznesowym wszytko jest w porządku.

Jakub Nowy wpis
@Anonim

Nie placa na czas od dziesiątego czekam na wyplate i nie interesuje ich ze mam male dziecko. Wstyd

Antoni

Brak jakich kolwiek problemów git firma

Teresa
@Antoni

No i fajnie a o samej pracy tutaj coś opowiesz? Przede wszystkim jak się rozliczacie?

Mirosław

Co z wypłatami? Poprawiło się i przelewy są na czas bo widziałem że ktoś zgłaszał problem. Wiadomo coś czy na wiosnę będą potrzebować nowych ludzi do fizycznej pracy? Bo sezonowo mógłbym się zaczepić tylko żeby płacili bez proszenia się.

Bardzo w porządku podejście do kandydata, łatwa analiza sytuacji oraz przeanalizwoanie strategi pracy.

-czy mam doświadczenie w zieleni -czy posiadam prawo jazdy -ogólne pytania związane z pracą

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie użyli ekranów przy koszeniu, przez co wybili szybę w moim samochodzie. Wiadomo zdarza się, ale pracownicy i kierownik maja sprawę w (usunięte przez administratora) i umywają od tego rece, finał sprawy będzie miał miejsce w sądzie

@…

Przykre, nie rozumiem, w jaki sposób firma chce uniknąć odpowiedzialności. Zastanawiam się, czy byłeś obecny na miejscu, gdy szyba została wybita? Jakie były tłumaczenia kierownika, nie próbował zrzucać winy na pracowników?

Brak wypłat na czas, Szef w wulgarny sposób rozmawia z pracownikami. ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPOLPRACE Z TĄ FIRMĄ.

Solidna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik - Rzerzęczyce

• Jak się pracuje w Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik?

Zobacz opinie na temat firmy Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik?

Kandydaci do pracy w Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dark-Land Szkółka Drzew I Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik
  • Skrzydlowska 153