Opinie o eko-stalsprzęt Jan Szymczyk w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy eko-stalsprzęt Jan Szymczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie eko-stalsprzęt Jan Szymczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eko-stalsprzęt Jan Szymczyk w Dąbrowa Górnicza

Jak dużo osób pracuje w eko-stalsprzęt Jan Szymczyk?

Rafał Nowy wpis

Nigdy nie było z wypłatą problemów. Pan Janek jeśli chodzi o pracowitość jest robokopem i chce żeby tak wszyscy pracowali niestety to mu się nigdy nie uda.

Kasia Nowy wpis

Czy mieliście jakieś opoznienia w wypłatach?

Neutralny Nowy wpis

Jeśli nie znasz się na zegarku i pieniądzach firma idealna dla Ciebie. Najchętniej żebyś siedział jak najdłużej bo trzeba ciągle zostawanie jest metodyka i systemem działania firmy z którego został zrobiony stały obraz funkcjonowania tej firmy. Szkoda czasu i życia. Obecnie jest tyle firm sprzętowych że panowie na pewno znajdziecie o wiele lepszego pracodawcę który ma nijakie pojęcie o kodeksie pracy .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie eko-stalsprzęt Jan Szymczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Maja

@Adam, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię o pracy w danym miejscu, ale bardzo proszę o nieobrażanie nikogo. Znajdujemy się na forum publicznym, a takie słowa, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w eko-stalsprzęt Jan Szymczyk w Dąbrowie Górniczej?

Maks

Oczywiście, że nie polecam. Jestem zdumiony , że ta firma jeszcze w ogóle istnieje. Oszustwa na każdym kroku. Nie jestem pewien czy to córka czy pracownica ale dzwoniąc do firmy co drugie słowo słyszałem "kur*a!" . Brawo za kulturę osobistą. Dno dna. Nie mam w zwyczaju wystawiać opini firmom natomiast po tym co usłyszałem i doswiadczyłem czuję się zobowiązany przestrzec innych , którzy zastanawiają się nad współpracą z tymi ludźmi.

Alehandro
@Maks

"Stanisław Szymczyk usługi transportowe " to ta sama firma co ekostalsprzet ?

Jack
@Alehandro

Nie.

Małgorzata
@Alehandro

Broń Boże. To całkiem inna firma. W firma Stanisława Szymczyka pracownicy mają bardzo wysoką kulturę osobistą i obsługa klienta jest bardzo przyzwoita. Przez pięć lat korzystam z usług tej firmy i nie mam żadnych uwag do obsługi ani też wykonanych usług

@Małgorzata

Pomyliłeś firmy. Zgadzam się z twoją opinią dotyczącą Stanisława Szymczyka, jednak mowa tutaj o Janie Szymczyku. Są to dwie odmienne firmy. Jan Szymczyk to przekręt jakich mało w województwie. Jest bardziej jak pewne że cokolwiek z tamtąd zamówisz, będzie to po przekręcie, raczej nie na korzyść zamawiającego. Ulubione zajęcie to obcinanie wypłat pracowniczych.

Czarek

Idealnych firm nie ma. Ale pracowników również.

Wiktor

Jeśli ktoś nie ma sprawdzonej informacji to nie powinien pisać takich rzeczy.

Aneta
@Wiktor

Jakich rzeczy ?

Tomasz

Szkoda, że nie potrafimy doceniać pracy w dobrej firmie.

Karma

Babeczka która odbiera telefon w tej firmie to typowa niewychowana pindzia, żałosna i całkowicie pozbawiona moralności. Dziwie się, że tacy ludzie reprezentują firmę. NIE POLECAM! Zwłaszcza że sąsiedzi tego państwa twierdzą że są strasznymi oszustami

Benek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć cos o pracy w firmie? Chciałabym się tu dostać do pracy ale dobrze jest wiedzieć coś od pracowników.

Maja

Pracujesz w firmie eko-stalsprzęt? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą aktualnie liczyć pracownicy?

posk

Póki co @Karol jednak na ten nowy sprzęt trzeba poczekać, nie wiadomo kiedy on się pojawi, trochę to utrudnia robotę, no ale tak poza tym, to jest wiele udogodnień, chociażby sama firma zapewnia szkolenia.

radek2

To jest niemożliwe żeby ta firma miała dobre opinie. Żadne umowy nie są respektowane.W tej firmie nie ma kodeksu pracy. Szef to wieśniak naobiecuje Ci złote góry a i tak będziesz pracować na czarno, a w dniu wypłaty obniży Ci stawkę i jeszcze Cię wyzwie od najgorszego - przyjdzie nastepny i tak interes się kręci.

nero

ten wpis powyżej to chyba pisała jego córeczka, bo sprzęt mają rozsypujący się,a za wszystkie awarie obciąża pracownika.

nero

Wszystko co piszecie jest prawdą, omijajcie firmę z daleka właściciel nie jest normalny a jego rodzinka to typowe wieśniaczki.

botti

Można by znaleźć wiele epitetów pod adresem prezesa ale po co? nic to nie da nie ma co się denerwować i marnować swojego czasu na pracę w tej firmie lepiej znaleźć coś innego. prezes nie jest chyba do końca normalny bo myśli że kupuje pracownika na własność i ten będzie dla niego pracował po 24 godziny (sprawa do pip). wszystko co piszecie jest prawdą to samo mówią pracownicy, sprzęt się sypie, wszystko byle jak byle by zarobić. Szkoda marnować czasu i możliwości zarabianie w innej na pewno lepszej firmie.

płaski 64

PIERDOLONY ZŁODZIEJ Z POD PILICY DOROBIŁ SIE NA PAŃSTWOWEJ FIRMIE A DOKŁADNIE NA PALIWIE Z MASZYN KTORE SPUSZCZAŁ nie polecam nikomu tej firmy zadnemu operatorowi czy nawet kierowcy a nawet osobie fizycznej prezez to (usunięte przez administratora) burak (usunięte przez administratora) dureń z gówna chce złoto zrobic , jego maszyny to dziadostwo tak robi zeby tylko pracownika upierdolic za awarie sprzetu te produkty co on robi czyli płyty betonowe czy nawet elki maja po2procent zbrojenia beton słaby

aaas
@płaski 64

On już dostał i tak to niczego nie zmieniło

Jurek

a ze te wyzwiska to może po ry.ju szefusiowi dać? nie da się?

rupert

jeśli chodzi o oferty pracy od eko-stalsprzęt to zamieszczają je na portalach pracy o ile się nie mylę. Ostatnio zresztą znalazłem kilka archiwalnych. Obecnie chyba nikogo nie poszukują , więc może być ciężko z robotą tutaj. Chyba , że masz dobre gadane i uda Ci się przekonać do siebie akurat szefostwo

Zostaw merytoryczną opinię o eko-stalsprzęt Jan Szymczyk - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w eko-stalsprzęt Jan Szymczyk?

Zobacz opinie na temat firmy eko-stalsprzęt Jan Szymczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

eko-stalsprzęt Jan Szymczyk
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Tworzeń 134
    41-303 Dąbrowa Górnicza