Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Booking.com Sp z o.o.

Pracowałeś w firmie Booking.com Sp z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-10 06:29:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poleciłbyś pozostałym zatrudnionym swojego pracodawcę? Czy wiesz jak wygląda etat w spółce Booking.Com Sp. z o.o. w Organizacji? A możesz wiesz czy Warszawa prowadzi aktualnie nabór? Czy ta firma ogólnie rzecz ujmując prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na które stanowiska najbardziej się opłaca aplikować? Pomóż innym pracownikom podjąć prawidłową decyzję i doskonale dobrać pracodawcę do własnych oczekiwań.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Booking.com Sp z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: