Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Booking.com Sp z o.o.

Pracowałeś w firmie Booking.com Sp z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-11 13:40:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Booking.com Sp z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.
zdjecie uzytkownika
steve - 2015-09-01 19:23:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam , nie polecam firmy Booking.com rezerwacje sa cofane po wcześniejszej rezerwacji , a firma usprawiedliwia się pomyłką ceny podaną przez hotel i proponują nowe ceny o wiele wyższe. Odradzam, nie polecam i przestrzegam. Jest mi przykro że tak duża firma działająca od 1996 roku prowadzi tak haniebne sposoby walki o klienta .
zdjecie uzytkownika
Marvels - 2015-10-25 15:46:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jeśli faktycznie tak to wygląda, jak nam to @steve opisuje to troszkę kiepsko, bo już człowiek się na coś nastawi, że jest rezerwacja, wszystko pięknie i fajnie, a tu nagle taki klops... no nie wiem, moja siska była zadowolona z wyjazdu od nich więc ciekaw jestem, które opinie bardziej się potwierdzają
zdjecie uzytkownika
ertg - 2016-04-04 18:49:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no wiaodmo ze nigdy nie ma tak ze wszyztkim sie dogodzi @Marvels..teraz widze ze prowadza rekttujace na stnaowikos languahe speciaslit z jezykiem polskim wiecm cos dla nas

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Booking.com Sp z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Booking.com Sp z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: