Booking.com Sp z o.o.

Opinie o Booking.com Sp z o.o.

admin 2015-06-11 13:40
Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy Booking.com Sp z o.o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.
steve 2015-09-01 19:23
Witam , nie polecam firmy Booking.com rezerwacje sa cofane po wcześniejszej rezerwacji , a firma usprawiedliwia się pomyłką ceny podaną przez hotel i proponują nowe ceny o wiele wyższe. Odradzam, nie polecam i przestrzegam. Jest mi przykro że tak duża firma działająca od 1996 roku prowadzi tak haniebne sposoby walki o klienta .
ertg 2016-04-04 18:49
no wiaodmo ze nigdy nie ma tak ze wszyztkim sie dogodzi @Marvels..teraz widze ze prowadza rekttujace na stnaowikos languahe speciaslit z jezykiem polskim wiecm cos dla nas
Wdzięczna 2017-07-06 10:16
Pracowalam w Booking dość długo i uważam, że to świetny pracodawca zorientowany na pracownika.
Każdy kto jest gotowy pracować nad swoim rozwojem, ma ku temu wszelkie możliwości. Zawsze byłam traktowana z szacunkiem, może poza jedną osobą, ale nie miałam z tą osobą do czynienia na co dzień, więc niespecjalnie rzutuje to na moją ocenę.
Świetna, nowoczesna firma doceniająca ciężką pracę.
Zostaw swoją opinię o Booking.com Sp z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Booking.com Sp z o.o.