Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Operator

Najlepiej winę za wynagrodzenie zwalić na SV I GL . Przecież wasze 20% trafią właśnie na ich konta . Wy zapierniczacie a oni pławią się w luksusach ... Co za płytkie i bezsensowne komentarze . Robiąc takie (usunięte przez administratora) z własnej firmy przyczynicie się do zmniejszenia zainteresowania zatrudnieniem nowych osób tym samym zostaniecie w takich składach w jakich pracujecie ....

Mjoo
@Operator

Jakiej własnej firmy?? Teraz tam już tylko desperaci mogą przyjść do pracy bo nikt kto jest rozsądny tam nawet nie zajrzy

Zaklad okropny spalić i zburzyć niech z dymem pójdzie a Ukraincy to co niektórzy sie wstydzą ze w takim zakladzie pracują. A teraz za 1700 zł to hańba tyle zarabialo sie 15 lat temu. Niech go zamkną w cholerę . A ci co chcą w tym bagnie pracować niech dalej toną i się pogrążają bo najlepiej narzekać i się zalic i nic nie robic. i dalej w tym (usunięte przez administratora) siedzieć. Brawo Faurecja taką opinię sobie wyrobiliscie ciekawe czy Dyrektor zakladu jest tego swiadomy co sie dzieje w zakladzie czy tylko liczby sie zgadzają

Firma z najgorszą opinią i słusznie. Wyzysk pracowników w biały dzień pracujesz od poniedziałku do piątku a płacone jak za 3/4 etatu . Pracy więcej niż przy normalnej produkcji. Wstyd i hańba. Góra myśli że po wirusie wszyscy będą pchali się drzwiami i oknami do firmy . A prawda jest taka że już nawet Ukraińcy nie chcą tutaj pracować. Jest tyle konkurencyjnych firm z lepszymi zarobkami że nikt tutaj nowy nie będzie chciał przyjść. A ludzi już powoli do pracy brakuje. ;) Firma ma całkowity brak szacunku do pracownika. Kwestia czasu jak zostaną jednostki do pracowania.

ewf
@333

Gdzie niby w gorzówku jest tyle firm,z lepszymi zarobkami

Jahd

kierownictwo zmiana a faurecia 1 najgorszy (usunięte przez administratora) i brak doświadczenia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

(usunięte przez administratora) Zmienili etat na 0.8, a i tak KAŻĄ(tak, ponieważ nie ma czegoś takiego, że komuś nie pasuje. Masz przyjść, bo inaczej utną Ci premię) pracować 5 dni w tygodniu zamiast 4!!!! W piąty dzień, który miał być wolny robimy za dzień wolny!!! Niektórzy nawet w soboty robią - też tylko za JEDEN dzień wolny!! Śmiech na sali. Od kierowników niczego się nie da dowiedzieć. O pracującej sobocie przykładowo powiedzą dzień przed, bo wcześniej nie wiedzą nigdy co i jak. Wszyscy, którzy są wyżej niż na produkcji trafili tam poprzez lizanie sobie czterech liter i dzięki znajomościom. Nie polecam. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Ktos

Ta firma to kpina. Z pracownikami robią co chcą do tego mają wejść teraz podobno soboty pracujące za 80 procent ciekawe kto tam będzie robił. Operatora traktują jak g..wno. A jak coś ci się nie podoba to do widzenia. Płaca taka że szkoda pisać a cele ciągle w górę.

Anonimowo
@Ktos

Zgadzam się jak najbardziej ludzie nawet 2000 zł tam nie mają teraz a pracować niby 80% etatu a chodzi się 100% piątek za darmo (usunięte przez administratora) w tej firmie nie polecam

XD

Praca za 2000 w soboty i święta. Firma wykorzystuje ludzi jak może.

XYZ

Dzień Dobry. Każdy wie jak jest i nikt tego tutaj nie ukrywa. Jest ciężko, dużo roboty i sporo też nerwów. Wiadomo ludzie dzielą się na ludzi i na parapety. Nie którzy sa w porządku i okej ale za to kolejni wiadomo nie przyjemni. Ale tak to już jest korporacja itp. Każdy martwi się o siebie swoją pracę wypłatę itp. Pozdrawiam Gorąco zm.C sympatyczną Panią Gap Lider która zawsze pomoże koleżanki które pracują tuż obok i naszego kierownika który zawsze wysłucha pomoże na tyle ile się da jest ludzki przede wszystkim i zawsze można zwrócić się o pomoc i wysłucha do końca. To są chyba jedyne plusy i pozytywy tej firmy, ze akurat normalni ludzie sie trafili i zmiana w pracy jakos przyjemniej leci.

M.
@XYZ

A na jakim projekcie tak przyjemnie? Bo nie zauważyłam...

Zzzzzzzz
@XYZ

Chyba firmy pomylono bo to jakaś fantazja co piszesz i fikcja, albo piszę to osoba która odpowiada za nadzór nad tymi opiniami ( bo w tym zakładzie jest taka pani)(usunięte przez administratora)

DE BESTA

Jest coraz gorzej, praca za 2 tysiące a wymagają i straszą zwolnieniem. Czas odchodzić z tego czegoś. Ludzie obudźcie się w końcu, przejrzyjcie na oczy. Jak można dawać się tak wykorzystywać za 2k

Zzz

Faurecia 2 i 1 Korzystają z tarczy teraz 40 procent zaklad 40 państwo 80 procent dla pracownika cele większe jak przed epidemia praca 5 dni w tygodniu po 8 godz niema jak to zarabiac na tarczy a żerowac na pracownikach

To co ty tam robisz ze takie grosze zarabiasz haha w impulsie

Ktos. Tam taki

Faurecia dlugo tam bylem dlugo wytrzymalem ,za ta prace co wykonywalem to grosze dostawalem ,jak ktos nie musi ,nie polecam,wykancza psychicznie

Kkkk
@Ktos. Tam taki

Tym co są wyżej wydaje się tylko że mają władze nad pracownikami, a mają jej tyle co brudu za paznokciami

transfer7
@Ktos. Tam taki

Ja wytrzymałem 5 zmian i poszedłem na chorobowe zwykłe a powinienem na jakieś specjalne :D Wymagają cudów od nowego pracownika !!! (usunięte przez administratora) każdy ma swoją filozofie i nie pozwalają pracować tak jak Ci wygodnie ;) ciekawe co teraz mają w głowach przez postój i nie wyrobienie limitu ojjj nie będzie premi co za szkoda :D hahaha

Jakie plany w firmie na kwiecień?

Nikt nic nie wie , a zarząd firmy milczy... decyzje podejmują z dnia na dzień, od prawie 2 tyg każą podpisywać urlop wypoczynkowy , a jak sie nie zgodzisz to do widzenia będzie. Właśnie w takich chwilach poznaje się jak firma dba o swoich pracowników...

Mj
@Marcin

To prawda tylko straszą że jak ktoś nie weźmie urlopu to będą później konsekwencje wyciągane, że menedżer danego działu się tym zajmnie, mobing po całości

Ld

Gap liderom i kierownikom tak się wydaje że mają władzy nad pracownikami tyle co brudu za paznokciem

Tomasz

(usunięte przez administratora) Kierownictwo z zerowa wiedzą na jakikolwiek temat.Ewentualna wiedza jaką mogą się pochwalić to zakładowe plotki, oraz przy dobrych wiatrach jeśli się takowy twór pofatyguje to jeszcze udzieli info. nt zmianowego celu do wykonania,ale nawet z tym bywa różnie. Typowe ameby. Państwo w państwie. Stanowiska wypracowane atutami schowanymi między pośladkami, ewentualnie w sposób oralny... Faurecia Gorzów (usunięte przez administratora). Pracownicy produkcyjni wiecznie zastraszeni przez niedouczonych kierowników bez miligrama honoru oraz rozumu. Wszyscy tacy mądrzy i elokwentni, jednak podczas jakiegokolwiek problemu okazuje się, że nikt nic nie wie, nikt nic nie potrafi. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Firma stawia się ponad prawem. SV- głównie nieporadne niedojdy. Dopóki jakoś idzie to idzie, jeśli wystąpi jakiś problem wtedy odpowiedzialnego szukaj ze świecą po całym zakładzie. Zmiany decyzji co 30min. Po przepracowanych 7latach na produkcji człowiek dostrzega to co się dzieje i dochodzi do wniosku, że jakby zapytać pracowników z biur to większość nawet nie będzie potrafiło odpowiedzieć na pytanie jaką oni tutaj funkcję pełnią hahah. Taka śmieszna prawda, ale niestety prawda xD Faurecia Gorzów 2 z kazdym tygodniem przebija głową kolejne poziomy (usunięte przez administratora) . Tam już się dzieją tak absurdalne rzeczy, że aż ciężko to słowami streścić. Pozdrawiam

n.n

Firma na samo (usunięte przez administratora) zeszła tylko umieją krytykować ludzi a kierownicy nawet nie umieją postawić sie ku pracownikowi i nic nie robić

Lukasz

Jak wyglada praca na widlaku i zarobki ?

A j
@Lukasz

Pomsta do nieba, (usunięte przez administratora) żenada i wodorosty, zarobki najniższe na całej strefie ekonomicznej, nie polecam

esa
@Lukasz

od 4lat nie ma nikogo nowego z uprawnieniami więc odpowiedz sobie sam

Dima gej

Podpowie ktoś czy są jakieś i jurne fajne chłopaki w zakładzie ?

Yoko

Dwa słowa o logistyce z tej firmie (na szczęście już nie pracuje, 5 lat męczarni) kierownicy: jeden tylko potrafi własnych ludzi podkablowywac i za to go uwielbiają, następny urwał się z rybnego z Tes.. i resztę proszę sobie samemu dopisać, ale najlepszy jest komediante facet od zadań specjalnych a raczej wchodzenia w cztery litery zwierzchnika (mistrz nad mistrzami), teraz pan rudy-jak ich zwierzchnik, człowiek który prócz terroru nic nie potrafi i nadaje się co najwyzej do tarcia chrzanu, gap liderzy- ludzie od kawy i palarnii

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia