Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

Wanaty

Opinie o Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

admin 2015-07-28 18:07
Podoba Ci się praca w firmie Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!
Cvdr 2016-04-27 00:09
Oni nie szukaja starych czy nowych , sprawdzonych , czy nie tylko po prostu ludzi z doswiadczeniem w tej branzy, lub do przyuczenia, jak wiekszosc normalnych firm
zaskoczony 2016-06-23 19:23
Mają na stronie ogłoszenia o pracy dla handlowca i to od października czy maja tak duże wymagania czy takie słabe proponują warunki chętnie bym zaaplikował.
Może nie ma chętnych? dziwne ??
xyz 2016-09-13 10:43
Czy może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się w/w firmie ??? Na stanowiskach handlowych ? Jak wygląda podejście do pracownika , atmosfera ??? Wczoraj pisałem podobny post i widzę że dziś go już nie ma...
xyz 2016-09-13 18:50
pozostaje pytanie jak klarują się pensje handlowców ;)
telek 2016-09-28 11:26
ogłoszenie nadal wisi ;) widocznie nie mogą znaleźć specjalisty lub proponują śmieszne pieniądze dla ów specjalisty ;) a na rynku nie ma ludzi za bardzo ;))))))
axs 2016-10-01 22:00
nie wiedzialem ze tutaj w firmie prowadza az taka duza rekrutacje mnie zaciekawila oferta na stanowisko lidera punktu kasowego w Opolu wymagaja m.in. ykształcenia średniego lub wyższego; preferowane ekonomiczne
Hanna 2017-04-27 15:36
Na stronie internetowej Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. możecie znaleźć aktualne oferty pracy firmy: http://www.metalteam.pl/news?cid=37 Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie pracodawcę?
Zostaw swoją opinię o Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. - Wanaty
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.