SunChemical Sp. z o.o.

Marki

Opinie o SunChemical Sp. z o.o.

Gastro 2013-09-11 21:18:25
Pracuje w tej firmie CHWILOWO ponieważ nie mam innej pracy
W firmie tej zarobisz 2000zł netto miesięczne, aleeeee praca tam to masakra totalny katusz przez 8 godzin dźwiganie beczek 200 kg i wdychanie oparów silnie trujących dla zdrowia!!! UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!
flxm 2014-08-01 09:58:53
Pracowałem tam kilka miesięcy. Małe zarobki. bezpłatne nadgodziny które poźniej są do odbioru -tylko teoretycznie bo po zakończeniu mojej umowy (która miała być przedłużona a ostatniego dnia po pracy zadzwonili do mnie i powiedzieli ze juz nie bedzie nastepnej umowy)godziny przepadły i pieniędzy tez nie dostałem. oddzielnie płatne soboty za które tez poźniej nie płacą a robić trzeba! praca ciężka. UNIKAJCIE!
wp 2014-08-05 10:36:13
może opwiedz za co zostałes zwolniony, a może pokazac nagranie, które uzmysłowi wszystkim z kim mają do czynienia ???? i pomoże innym innym podjąc decyzję żeby ciebie nie zatrudniali. Unikajcie tego człowieka bo wszystkim pracownikom zrobi złą opinię.
były pracownik 2016-01-30 01:52:41
Pracowałem na magazynie. Ogólnie harówa na 2 zmiany za grosze. Jedyne czego można było się dorobić to garba. Najlepsza była zima i praca na zewnątrz. Temperatura -15 i przerzucanie ręcznie z palety na paletę beczek 200 kg, a i więcej czasem ważyły. Oczywiście wcześniej trzeba je odśnieżyć i skuć ewentualnie z lodu. Jeszcze paletę trzeba było odśnieżyć, żeby wody w magazynie nie było za dużo:) Można było z beczkami wózkiem kombinować ale różnie z tym bywało bo oficjalnie nie wolno poza tym ryzyko, że beczka się zsunie. Niby był sprzęt do tego(chwytak do beczek) ale kierownik tłumaczył, że wózek blokuje i poza tym za długo by to trwało. Więc trzeba się szarpać z bekami cały dzień czasami. Według niego to tak zamiast siłowni można sobie beczki poprzerzucać. Oprócz beczek są też wiaderka 30 kg i mniejsze. Lepiej nie mieć problemów z kręgosłupem do tej roboty. Trzeba dosyć sprawnie wózkiem jeździć, bo łatwo coś "popsuć". Kierownictwo stworzyło wyścig szczurów na najniższych stanowiskach. Ciśnienie na wynik. Tabelki na koniec miesiąca, kto ile ton przerzucił i ile linii zrobił. Z nadgodzinami pewnie nic się nie zmieniło. Czyli jest ich sporo i do odbioru. Jak kolega wcześniej napisał trzeba się nawdychać trujących oparów z produkcji lakierów i farb. Czasem mnie głowa bolała i oczy trochę szczypały. Ciężko było zlokalizować produkty. Bezsensowna strata czasu na szukanie towaru. Nawet 2 godziny i więcej dziennie się schodziło, a wynik trzeba przecież zrobić. Może już teraz jest z tym lepiej. Szans na jakikolwiek awans praktycznie żadnych. Robota jak za te pieniądze ciężka i bez przyszłości. Nie warta polecenia. Szkoda zdrowia. Magazynier ma nieco ponad 2 tyś. na rękę. Przykre trochę, że ludzie pracują tak ciężko za tak mało.
nick 2016-02-04 21:59:05
Czy ktos wie czemu tam co chwile pojawia sie ogloszenie na laboranta chyba szybko zwalniaja co?
alx 2016-10-06 12:15:45
moze mi ktos napisac jak wyglada praca w tej firmie bo wybieram sie na rozmowe
Zostaw swoją opinię o SunChemical Sp. z o.o. - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SunChemical Sp. z o.o.