CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA

Sulechów

Opinie o CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA

ogrodnik 2015-02-18 17:34:49
UWAGA PO 3 DNIACH WYLEWAJĄ Z ROBOTY!
ogrodnik 2015-02-18 17:51:06
Pracowałem 3 dni w tej niby hurtowni,pod koniec 3-go dnia pracy pani prezes tejże hurtowni oświadczyła mi że jestem za wolny.
WNIOSEK wrotki i cza zapier.....

odradzam kontakt z tą hurtownią ,bo tam nie traktuje poważnie ludzi chętnych do pracy .
samo życie 2016-07-06 15:54:48
Ehh-czy pracowała/s/les w tej firmie? a może jesteś pracownikiem tej firmy i tak ja bronisz? skoro to taka świetna firma to dlaczego ma taka rotacje pracowników? czyżby nikt się nie nadawał tam do pracy? prawda jest taka- tam każdy chce rządzić, każdy pokazuje jaka jest ,,szycha"( z wyłączeniem garstki osób) i próbuję uzależniać innych od siebie, ale w razie niepowodzenia żadna ,,szycha" nie weźmie na siebie odpowiedzialności tylko zwala winę na innych( brak znajomości swoich obowiązków i zakresu odpowiedzialności). brak tam organizacji pracy, wszystko w pospiechu i na wczoraj,zły obieg informacji, wszędzie bałagan ( na terenie firmy jak i w papierach), 0% bhp, 90% pracowników zajmuje się plotkami i szukaniem afer u tych spokojnych pracowników oraz donoszeniem do Pani Prezes ( interesują się nawet zryciem prywatnym), atmosfera pracy poniżej dna!!! jedno wielkie sku...two! a nie daj Boże pokazać tym ,,biedakom" ze dobrze ci się w życiu wiedzie - to tak nakręca Panią Prezes , ze zostaniesz zwolniony! ( podkreślam nie mowie tu o wszystkich pracownikach). zastanawiam się czy ci wszyscy donosiciele i aferzyści maja z tego profity?, jakieś dodatki do pensji?. tak że czy podjąć tam prace czy nie?- wybór należy do ciebie.
LG 2016-07-11 12:10:30
Ostatnio ogłosili nabór na pracownika administracyjnego moja siostra aplikowała na to stanowisko ale czytając wasze opinie boję się żeby nie wdepnęła w jakieś g......:-) Jeśli ktoś ma jakieś informację jak tam naprawdę się pracuje? Jaka jest atmosfera i szefostwo, zarobki ?Czy warto się starać o tą pracę będę wdzięczna o podpowiedź?
samo życie 2016-07-11 18:03:48
LG- akurat ta ,,fucha" jest dobra i godna polecenia. Pilnujesz kasy i wpłat aby się zgadzało. Nie interesuje cię sklep,towar itd. Odpowiadasz przed ,,Najwyższa" wiec nikt nie podskoczy, z miejsca pracy dużo widzisz i słyszysz - dlatego ,,aferzyści i plotkarze" będą czuć respekt. Podobno jest nowy kierownik który wprowadza ,,dobre zmiany", wiec czemu nie spróbować? Podstawa to pilnować ,,kasy", nikomu nie ufać, nic nie mówić o sobie . Co do wynagrodzenia to... musisz wynegocjować.
LG 2016-07-11 22:03:08
Zastanawia mnie jedno skoro to taka dobra "fucha" to czemu ktoś ją zostawiał? Poza tym to co napisała/eś cyt: " .....nikomu nie ufać, nic nie mówić o sobie"? Taką niechęcią do siebie pałają koledzy z pracy? Przecież w takiej atmosferze nie da się długo pracować. Słyszałam, że tam jest dość duża rotacja pracowników.
MM 2016-07-12 21:42:55
Pewnie wszyscy pracują za najniższą krajową stąd zazdrość, zawiść i podgryzanie siebie na wzajem w nadziei, że się to komuś opłaci. Z reguły na takiej postawie pracowników korzysta tylko pracodawca. Robota zrobiona a, że personel się "żre".
Zostaw swoją opinię o CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA - Sulechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA