Opinie o 10 CLOUDS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 10 CLOUDS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 10 CLOUDS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 10 CLOUDS w Warszawa

zainteresowany

kolejna fala zwolnien podbno? potwierdza ktos?

@nie może być pusty

No, ale przecież tym ludziom na stanowiskach non delivery też trzeba płacić, więc co mają do tego koszty? Swoją drogą to ciekawe co może być ryzykownego pod koniec projektu, bo większość roboty już zostaje wykonana.

zainteresowany

kolejna fala zwolnien podbno? potwierdza ktos?

Olka
@zainteresowany

Fala zwolnień ale nie ogłoszeń? Właśnie szukam pracy zawzięcie i ciężko mi tu coś znaleźć, jak jest jakiś nabór no to dawaj znać, bardzo Cię proszę. No a w kwestii ewentualnych zwolnień to czy umowa sama w sobie stabilna jest czy raczej śmieciówka jakaś?

wymagane pole Nowy wpis
@zainteresowany

co kilka miesięcy są fale zwolnień, w sierpniu 9 teraz kolejne 18 osób w październiku, firma zmienia strategie co chwile, teraz stawia na kontaktorów natomiast sytuacja nie wygląda najlepiej, bardzo nie stabilnie

@wymagane pole

To jakie stanowiska są narażone na zwolnienia? Umowy wypowiadają pokolei, czy jest jakaś zasada kto niestety ma odejść?:/ Natomiast, czy w firmie jest jakieś stanowisko, na które można się spokojnie przyjąć i dostać UOP na czas nieokreślony ? Jestem w trakcie poszukiwania stabilnego zatrudnienia ...

nie może być pusty Nowy wpis

Zwalniają takie stanowiska które są najbardziej ryzykowne tzn np ktos siedzi na laweczce albo projekt zbliża się do końca albo pracownicy mają rzeczywiście słaby performance, zostaja Ci co sa na stabilnych projektach notabene wuekszosc to seniorzy, forma zatrudnienia raczej nie ma wiekszego znaczenia a co do UOP to tak kiedyś była taka opcja na praktycznie każdym stanowisku teraz tylko zlecenie albo b2b. Jeśli chodzi o stanowiska non delivery to wszystkie stołki obsadzone wiec raczej nie szybko coś będzie wolnego bo firma tnie koszty na wszystkim

@nie może być pusty

Julita

Nie widziałam ogłoszenie od nich, ale na ich profilu na portalu z ogłoszeniami widziałam info, że mają 3 biura w PL. Czy wiecie, czy jest opcja przenoszenia sie między oddziałami? Można np. z racji awansu przenieść się do innego biura w innym mieście?

Emilia

Co do stanowiska projektanta, na forum wiele opinii dotyczy tego właśnie stanowiska ale nikt nie podaje żadnych konkretów, niestety. Jak to wychodzi finansowo? Ile podstawy? Są jakieś systemy premiowania zasłużonych pracowników? Benefity się jakieś znajdą?

@Emilia

Od odejścia wcześniejszego Head'a firma przeszła w zakresie designu mocną reorganizację, również w zakresie premiowania ludzi. Porównując do innych działów, to obecnie najsensowniejsze miejsce by w firmie pracować bo praktycznie cały dział dostał normalne podwyżki w porównaniu do innych działów

Stary wrócił z mlekiem

Nie polecam pracy w tej firmie, ogólnie całość przygody z 10c nie była całkowicie negatywna, ale niestety przeważająca część aspektów miała charakter negatywny. Zaczniemy może od rzeczy na plus, w firmie była dobra organizacja kontaktu na linii pracownik(zdalnie) - HR, również sama atmosfera w komórce organizacyjnej w której pracowałem również była ekstra, byliśmy dość hermetyczną jednostką w firmie i zarazem prawdomówną to głównie zasługa szefa naszego działu, jak się później też okazało sprzeczna z oficjalnymi informacjami spływającymi od firmy (firma zwyczajnie okłamywała pracowników). Myślę że warto też zaznaczyć że w krótkim czasie udało się dużo nauczyć i łyknąć wiedzy technologicznej. Niestety na tym plusy się kończą. Stawki jak widać w komentarzach nie są mega konkurencyjne do rynku, dodatkowo firma zaproponowała mi stawkę mniejszą niż oczekiwana przeze mnie (miałem oferty na lepsze stawki ale najważniejsze dla mnie były technologie i rozwój, to się udało osiągnąć). Jednak firma w celu zachęcenia mnie do przyjęcia oferty zaproponowała, że stawka zostanie wyrównana po 3 miesiącach do moich oczekiwań (tego założenia nie spełnili) oraz jednorazowy bonus (te założenie zostało spełnione). Właśnie po 3 miesiącach w firmie zaczęło się źle dziać, firma utraciła klientów poprzez niestabilną sytuację na rynku kryptowalut, jednak usilnie nadal chcieli iść w ten kierunek, doszło do sytuacji w której w grudniu kilka osób otrzymały wypowiedzenia ze względu na złą kondycje finansową firmy (mimo to firma zrobiła sobie imprezę świąteczną z pełną pompą), prócz tego w oficjalnym komunikacie firmy było że jest ok i radzimy sobie (wiedzieliśmy od szefa że sobie nie radzą) tak też mimo obiecanych braku kolejnych zwolnień, firma zwolniła 2 miesiące później 1/4 załogi z różnych działów a kryterium wyboru był staż w firmie. Najlepsze był tłumaczenia takiego stanu rzeczy "źle policzyliśmy pieniądze" od kilku miesięcy kilku krotnie źle liczyli pieniądze, generalnie cała ta akcja pokazała że zarząd firmy jest tragiczny, czas pokazał że zwolnienia w niektórych działach były bardzo pochopnym działaniem, bo nagle z stanu nie mamy projektów, doszło stanu brakuje nam ludzi (w ciągu jednego tego samego miesiąca). Projekt w którym uczestniczyłem (jak się później też okazało wg. opinii innych ludzi chyba najgorszy jakikolwiek mieli w firmie, no cóż peszek) to był totalny chaos, od początku kwestia założeń projektowych kłóciła się z ideą użycia technologii, właściwie projekt nie powinien mieć racji bytu przez same założenia, problem ten był eskalowany mimo to góra uznała że mamy robić, bo klient za to zapłaci więc co tam. Chaos również był w zarządzaniu projektem, jednego razu poszła do klienta deklaracja że dowieziemy fragment projektu, uprzednio zapytałem czy jesteśmy przygotowani jak by była obsuwa, zero reakcji, w momencie w którym dowieźliśmy inny fragment a obiecany był jeszcze w toku, mimo że mieliśmy co pokazać jednak klientowi, poszła informacja że nie mamy nic i eskalacja do poziomu "klient rozwiąże z nami umowę" (mimo że coś było do pokazania oraz eskalacja była totalnie idiotyczna bo alarm podnieśli w firmie nawet nie rozmawiając z klientem o sytuacji i przeniesienia terminu o 1-2 dni) takich kwiatków oczywiście było więcej. Podsumowując, warto się zastanowić przed aplikowaniem do 10c ludzie fajni, dobra organizacja pracy zdalnej, duża szansa że technologicznie się rozwiniesz. Jednak trzeba brać pod uwagę że są czerwone flagi jak złe zarządzanie firmą, właściwie po moim doświadczeniu totalny brak zaufania do pracodawcy (dodam że po zwolnieniu 1/4 załogi firmy poszła informacja że dzięki temu będą mieli pieniądze na szkolenia i imprezy integracyjne), stawki poniżej rynku (ale nie jakoś bardzo poniżej) oraz złe zarządzanie projektami (w moim osobistym doświadczeniu chyba najgorszy projekt z jakim miałem do czynienia w karierze)

Małgorzata
@Stary wrócił z mlekiem

Dzięki za taki wyczerpujący komentarz. Z ciekawości chciałam zapytać czy ty również zostałeś zwolniony? Wiesz może aktualnie jak się sprawy mają? Dalej jest tendencja spadkowa czy firma już sobie radzi?

Stary wrócił z mlekiem
@Małgorzata

Niestety, tak również byłem w grupie ludzie którzy zostali zwolnieni, załapaliśmy się w sumie tylko przez jedno kryterium, czyli osoby z najkrótszym stażem. Co do tego jak firma sobie radzi obecnie, nie mam pojęcia, wiem tylko o jednej osobie która też została zwolniona a pod koniec okresu wypowiedzenia, dzwonili do tej osoby żeby może wróciła jednak do firmy, bo nagle mają za mało ludzi a za dużo projektów. Raczej wątpię żeby firma całkowicie "spadła z rowerka". Jednak uczulam całkowicie na fakty dotyczące zarządzania firmą i jej zasobami, na tym polu firma wypadła niesamowicie słabo.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Beata

Miałam do czynienia z dwiema rekruterkami z 10 clouds. Obie odrzuciły mnie na etapie CV, choć spełniam wszystkie oczekiwania podane w ogłoszeniu, mam kilkanaście lat doświadczenia. W mojej ocenie pasuję idealnie do tych ról, na które aplikowałam. Niestety rekruterki chyba nie wiedzą jak czytać CV, a może boją się zatrudniać osoby z 10 razy lepszym doświadczeniem niż ich? Z ciekawości sprawdziłam na Linkedin obie Panie. Niestety obie są bardzo młode, więc być może brak im doświadczenia. Szczególnie, że jedna z nich wcześniej była recepcjonistką, a druga kelnerką. Nie wiem dlaczego dostały stanowisko rekrutera w 10 clouds, ale widocznie taki jest tam poziom i dlatego osób z prawdziwym, dobrym doświadczeniem nie zatrudniają. P.S W odpowiedzi na moją aplikację dostałam tylko standardowego maila kopiuj/wklej, że nie będą dalej rozpatrywać mojej kandydatury. Nikt nawet nie wysilił się o podanie powodu, konstruktywnej krytyki, merytorycznego feedbacku. Sama gdy rekrutuję to zawsze informuję kandydata dlaczego jego aplikacja jest odrzucona, aby wiedział/a nad czym może pracować.

Małgorzata
@Beata

Miałaś chociaż rozmowę? Czy nawet do tej rozmowy nie doszłaś? Zastanawiam się skąd wiedziałaś kto rekrutował jeśli odrzucili kandydaturę na etapie CV? Ktoś może wie jakie są dalsze etapy rekrutacji?

Cyrax

Nie polecam pracy w dziale designu, chyba, że lubisz prace z ludźmi, którzy w pracy projektanta najbardziej cenia sobie ilosc followersow i lajków na dribbblu, a nie holistyczne podejście do pracy nad produktem czy serwisem. Dla mnie większość tych designerów, co przyszli tutaj na pierwsza prace w tej branży jest skrzywiona i nie nadaje sie do poważnej pracy, jedyne co to beda trzepać odrealnione visuale na dribbble.

Anakin Kupiec
@Cyrax

Dokładnie, takie parodie tego zawodu - "senior" designer, który większośc kariery zrobił na dribbblu, szanujmy się...

Cyrax
@Cyrax

Ooo jak mnie minusują :) zapiekło co? prawda w oczy kole :)

NieMilo
@Cyrax

Milo kazał w dziale minusować bo nie będzie approvali godzin.

Buraki
@Cyrax

A poza tym ich dizajnerzy sie chamsko zachowuja w social media na grupach fb branżowych. Jakiś młody o coś zapytał kiedyś to gość od was (miał na fb w profilu wpisane gdzie pracuje) go obśmiał, że oczywistość zamiast pomóc. Gratuluję wyboru designerów, użytkowników też pewnie tak obśmiewa?

Czaruś
@Cyrax

O to to! Podpisuje się pod tą opinią

Rzempal
@Cyrax

W punkt! Praca designera w 10clouds - pracujesz za małe sianko, a większość Twojego doswiadczenia zawodowego to czesanie shotów na jakiś serwis społecznościowy dla grafików... czy ktos tych ludzi traktuje poważnie poza noobami wchodzącymi dopiero co do branży? Chociaż może nawet dzisiejsi młodzi już to widzą, że to jest na maksa lame... lajki na dribbblu juz na nikim nie robią wrażenia, bo wiadomo, że za tym kryje sie wiecej marketingu na hinduskich grupach fb niz pracy UI i UX.

Bo... Chleba
@Cyrax

(usunięte przez administratora) dojade was za takie kpienie ze mnie i moich ludzie, dojade was totalnie, mysliscie ze mozecie igrac z niesamowitym zespolem designu 10 clouds? Wasze dni sa policzone!!!!! Dribbble to nr 1 najwazniejsza rzecz dla kazdego designera, a jak ktos tak nieóważa to jest leszczyną.

Goomy
@Bo... Chleba

Idz do innej firmy w koncu, zasiedziales sie tu i ogolnie meczysz ludzi. Dla mnie to ty nie jestes seniorem, nie kumam jak mogles dostac taki tytuł patrząc na twoje workflow.

Tepesz
@Cyrax

Potwierdzam, designerzy w tej firmie to bardziej cosplayerzy niż prawdziwi projektanci XD (usunięte przez administratora)

Pulpecik

To prawda, bedac gejem mozna tutaj poznac naprawde fajnych facetow i nikt nic do ciebie nie ma. Namiętne pocałunki w kuchni…ahh

@Cyrax

Beznadzieja. Biorą grafikę niemających pojęcia o budowie IA, sitemap, interakcji czy choćby projektowania interfejsów z accessibility. To jest zwykła januszowa agencja klepiąca marże na projektach dla mało ambitnych klientów zza granicy. Outsourcing...

Machiavelli

Już z miesiąc czekam na feedback od rekruterki i zdążyłem podjąć współpracę z inną firmą

Przemysław
@Machiavelli

Może warto było po prostu zadzwonić i zapytać o wynik rekrutacji? :D Czasem to najlepsza opcja. A jak oceniasz samą rozmowę?

Machiavelli
@Przemysław

@Przemysław Rozmowa jak rozmowa. Opowiadanie o firmie, czym się zajmują itp. Ja nie będę dzwonił się dopytywał. Piłeczka jest po stronie firmy. Myślałem, że dawanie feedbacku już dawno jest standardem w tej branży. Już wolę usłyszeć, że np uważają, że charakterologicznie nie pasuje do zespołu niż nic.

Juiksjuaj

Do tego wszystkiego dodam: nie dość, że 10Clouds jest beznadziejną firmą z wybujałym ego to jeszcze psuje rynek. Nomenklatura stanowisk używana przez ich "sławny" dział HR wygląda tak, że junior, który ma rok doświadczenia dostaje stanowisko mid. Potem po roku, mając 2 lata doświadczenia ma już aspiracje na stanowisko "senior". To bardzo, ale to bardzo psuje rynek. Powyżej przytoczony przykład dotyczy biednych nieświadomych osób werbowanych do tegoż dziwnego tworu zwanego HR w 10clouds, ale oni na wszystkie stanowiska w całej organizacji stosują taką politykę.

e
@Juiksjuaj

Sugerujesz że jest zawyżane seniority?

skąd ten żal?
@Juiksjuaj

powiedz lepiej konkretnie co ci ta "pani dyrektor" (jak to ją sobie nazywasz) zrobiła, że chce ci się od kilku lat wylewać swój ból tyłka, śledząc (dość nieumiejętnie jednak) losy firmy i działu HR XD to musiało być coś serio strasznego, że boli po tylu latach...

ex-cloud
@Juiksjuaj

Zupelnie sie nie zgadzam. Fakt, latwo jest awansowac jak pokazesz sie od dobrej strony, ale ALE: jesli jest sie pomiedzy senior a middle, wrzuca Cie w middle na poczatek.

Młody XD
@Juiksjuaj

Ja zostalem zatrudniony na juniora, a klientowi mowili, ze jestem senior. Fajnie, bo moglem sobie w cv wpisac i teraz mam lepsze oferty pracy na linkedinie :) dzieki 10c rozwinalem sobie dribble i to wystarczylo, zeby byc seniorem designerem po roczku. Polecam 10c.

HR

ale słodko ^_^ podeślij cv przez naszą stronę

Ta firma to żart a nie firma. Gówniane projekty, brak jakiegolwiek procesu, wszyscy są de facto freelancerami na umowie. Odradzam.

Bylo pracownik
@Andrzej

Brak procesu? Nie zgadzam się. 10Clouds to firma, ktora ma jedne z lepszych procesów na rynku SH w Polsce. Ma swoje wyzwania, ale procesy do nich akurat nie należą.

ex-clouderka
@Andrzej

Nieprawda. Ile umow zweryfikowales? w CloudBest przewazaja UoP.

@ex-clouderka

Pomyliłaś firmy. To jest 10Clouds.

Alumniiii

To, jakie posty publikujesz na tej stronie, mowi wszystko. Niestety, nie maja wartości merytorycznych, nie przekazują żadnych konkretnych informacji osobom szukającym pracy (pozytywnych / negatywnych / konstruktywnych) .Składają sie z emocjonalnych wypowiedzi skierowanych głownie w Osobę zarządzająca HR. Osobiście uważam, że to w jaki sposob wypowiadasz sie na temat tej osoby, juz dawno przekroczyło dozwolony zakres. To, ze napiszesz 5 postów bez żadnej jakości, nic nie zmieni. Serio. Cheers!

Juiksjuaj

Czy 10Clouds wyniosło sie już z wygwizdowa przy Finlandzkiej 10? A jeśli tak to jaki był tego powód?

Pracownik (naprawdę ;))
@Juiksjuaj

Twierdzisz, że jesteś pracownikiem, a nie wiesz gdzie 10C ma biuro? ;)))

programista

czy to prawde ze programisci w tej firmie pracuja nad kilkoma projektami na raz?

Nie rób sobie tego. Radzę odpuścić 10Clouds. Wyjdzie Ci to na zdrowie

Juiksjuaj

Ktoś o nicku wtf sie mnie zapytał jakie mam zarzuty co do rekrutacji i działu HR. Otóż rotacja... nie wiem czy to przez wspomnianą i sławetną już panią dyrektor, ale rekruterzy wyfruwają stamtąd bardzo szybko. Co jest w sumie dziwne, bo teoretycznie to wewnętrzny dział HR w software house, gdzie wielu rekruterów specjalizujących się w IT i rekrutacjach technicznych chciałoby pracować.

Rekruter
@Juiksjuaj

Co za bzdura. Rekruterzy w naszym teamie pracują średnio po 2-3 lata. Zamiast popularyzować dyrdymały sprawdź sobie na LinkedInie.

@Rekruter

Tak tak, 10Clouds wie lepiej, a trawa jest bardziej zielona. Szkoda czasu na rozmowę z wami...

lol
@Juiksjuaj

Ale masz ból tyłka kolego, że chce ci się notorycznie tu przychodzić i wrzucać paszkwile. Get over it, wróć do swojego życia, bądź szczęśliwy... :)

Bochenek
@lol

grzeczniej do ludzi, 10c widze juz hamulce puscily?

ex-cloud

Nie wiem co niektórzy tu tak narzekają na dział designu. Jako były pracownik z perspektywy czasu po odejściu i po prawie 3 latach pracy mogę śmiało polecić to miejsce! Ludzie są naprawdę niesamowici ❤️ Znają się na rzeczy, można się od nich wiele nauczyć, każdy jest zawsze chętny pomóc, team jest naprawdę zgrany. Widać zaangażowanie i focus na jakość, a nie na ilość. Nie ma chorego wyścigu szczurów, rywalizacji w teamie czy presji na ilościowe publikowanie czego popadnie, jak w co niektórych sh. Jak się pojawiają jakieś problemy czy chce się przedyskutować pomysły, inicjatywy zawsze śmiało i otwarcie można pogadać z Headem, który pomaga znaleźć najlepsze rozwiązanie :) Co do Dribbbla to totalnie się nie zgodzę z komentarzami tutaj, że jest parcie na shoty. Może i był chwilowo taki okres ze 2 lata temu, ale czasami tak trzeba, jak jest zastój w projektach, nic w tym dziwnego jak się chce zdobyć leady i lepsze projekty. Od długiego czasu były kilkumiesięczne przerwy między publikacjami, każdy na codzień pracuje na projektach klienckich. Jest to miejsce dla osób zarówno początkujących jak i bardziej doświadczonych, dobrze zorganizowanych, które nie mają problemów z multitaskingiem oraz samodzielnych, które są w stanie same poprowadzić kompleksowy projekt od początku do końca przez wszystkie fazy procesu projektowego. Samo projektowanie to tylko jedna z wielu rzeczy jakimi zajmuje się designer. Do tego dochodzą estymacje projektów, calle i warsztaty z klientami, tworzenie raportów i dokumentacji z nich, project management, inicjatywy wewnętrzne itd. co też jest plusem i pomaga rozwijać nie tylko umiejętności twarde ale i miękkie. Komunikatywny angielski to podstawa, baaardzo rzadko trafiają się projekty dla polskich klientów. W trakcie pandemii firma transparentnie informowała o sytuacji finansowej i projektach, nie było cięć pensji ani zwolnień. Z minusów, to moim zdaniem nie jest to miejsce gdzie każdy się odnajdzie ze względu na dużą dynamikę. Można się ogromnie dużo nauczyć w stosunkowo krótkim okresie czasu, ale no jednak trzeba się przyzwyczaić do momentów pracy pod presją czasu i dynamicznie zmieniającej się sytuacji między projektami. Czasami ciężko zachować work-life balance w tym wszystkim. Są momenty, że jest więcej obowiązków i musisz pracować nad kilkoma projektami jedocześnie. Jest sporo spotkań i calli zabierających czas, a nie zawsze wnoszących wartość. Te minusy wynikają też ze specyfiki branży, w software housach ciężko ich uniknąć. Generalnie mimo wszystko szczerze polecam pracę w 10C ☁️ Jest o wiele więcej korzyści niż minusów. Zdecydowanie nie żałuję decyzji o dołączeniu, ogrom zdobytej wiedzy, doświadczenia i zawartych przyjaźni jest bezcenny ????

Tepesz
@ex-cloud

ty kłamco, ja pracowalem tam 4 lata jako ui/ux i z niczym co napisales odnosnie plusów sie nie zgadzam. Praca jako designer w 10c to masakra, dotarlo do mnie dopiero jak poznalem wiecej osob z branzy i odszedlem do innej firmy (praca w 10c byla moja pierwsza praca w tym zawodzie).

mklym

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko JS developera. Bardzo polecam, wszystko robią sprawnie — dostałem szybki feedback po interview. Po rozmowach, miałem wrażenie że projekty są ciekawe a firma dba o swoich pracowników. Polecam!

Opinia

Szczerze, po ilości i merytoryce postów na linkedin 10Clouds zaczyna mi przypominać Divante - przerost formy nad treścią. Chwalenie się wszędzie byle czym byle tylko było o nich słychać, a merytoryki zero lub prawie nic. Dla mnie to jest żałosne.

@Opinia

Dodatkowo usuwają negatywne komentarze...

lol
@Opinia

Jeżeli posty mają tyle treści jak to co to napisałeś to faktycznie marnie: merytoryka zerowa. Masz jakiś konkretny przekaz?

było minęło

Pracowałem w 10clouds przez jakiś czas. Niestety moje odczucia są takie, że firma to maszynka do robienia pieniędzy oczywiście kosztem dewelperów. Wrzucimy Ci jeden projekt - dasz radę? Masz kolejny. Mało? Dobijemy do trzech, a może nawet do czterech. Ogromną wadą jest mała ilość dobrych PM (większość dobrych poodchodziła, więc została garstka tych, co naprawdę znają się na rzeczy). Developer jest odpowiedzialny za kontakt z klientem i bardzo często PM w ogóle nie umie sobie poradzić z klientem, który zaczyna wchodzić na głowę. Na nic zgłaszania problemów, prośby - nic. Dodatkowo dział HR ma przerost formy nad treścią.(usunięte przez administratora) Zarobki są przeciętne - dla juniora całkiem w porządku, dla osoby z większym stażem - jeśli nie jesteś pupilkiem HRów, to nie ma co czekać - podwyżki nie będzie, co najwyżej 2 dni urlopu w skali roku. Piszę tę opinię, ponieważ dotarła do mnie informacje, że w firmie panuje przekonanie że odszedłem nie zostawiając po sobie wiedzy. Jest to wierutne kłamstwo - odchodząc zostawiłem dokumentację w postaci diagramu, dokumentacji tekstowej i dwa razy przeszkalałem osobę, która miała przejąć moje obowiązki... ale czemu mnie to nie dziwi. Łatwiej zrzucić słabą organizację na kogoś, kogo już nie ma. Z plusów - projekty są ciekawe, rozwojowe, można się naprawdę dużo nauczyć. Praca jest w 100% zdalna i nie ma problemów z elastycznością. W firmie jest pewna grupa "lepszych", którzy pociągają wszystkie sznurki i jeśli nie masz z nimi sztamy, to nie ma opcji, żeby coś osiągnąć. Podsumowując - firma dobra, żeby rozwinąć skrzydła i nauczyć się programować, dla całej reszty - nie bardzo.

Agnes

Serio, mamy Panią dyrektor?!! Chyba ktoś awansował w naszej strukturze 3000 lat temu ???? super się to czyta ????

@Agnes

A nie macie? Nie macie pani dyrektor???

Zostaw merytoryczną opinię o 10 CLOUDS - Warszawa

• Jak się pracuje w 10 CLOUDS?

Zobacz opinie na temat firmy 10 CLOUDS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 10 CLOUDS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 10 CLOUDS?

Kandydaci do pracy w 10 CLOUDS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

10 CLOUDS