Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Lidia

@anonymous, co Twoim zdaniem bezpośrednio wpływa na to, że pracownicy rezygnują ze współpracy z Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.? Piszesz, że nie ma tłumacza. W takim razie jak są w stanie sobie poradzić osoby nie znające języka? Możesz również krótko opisać sytuację wewnętrzną tej firmy?

@Lidia

Bo to jest prawda nie ma zadnego tlumacza podczas spotkania a tak agencja zapewniała ze bedzie tlumacz i ze szkolenie tez moze byc w jezyku polskim to jak ludzie ktorych sciagacie z polski bo wiem ze jestes ze staffline mają sobie poradzic np wypelnic te wszystkie papiery i na szkoleniu dla was liczy sie kasa za kazdego sciagnietego

@Lidia

To sobie przyjedz tutaj na miejsce i zobaczysz jak to wszystko wyglada naprawde a nie siedzisz w biurze w Polsce i tylko szukasz ludzi do pracy ciezkiej pracy

Zdeterminowany

Jasne jak jesteś na plt albo paku to jasne że lekko przyjdź na pic-a to zobaczysz czy tak lekko czy tylko w gadce jesteś mądry! Każdemu nogi odmawiają posłuszeństwa.

Radził bym sie wam dobrze zastanowic nad tym wyjazdem do Boohoo bo przyjedziecie i mogą was zwolnic w kazdej chwili ostatnio poleciało 200 osob ,jest bardzoo duzy rygor zasady nic nie wolno tylko szybko pracowac to ich tylko obchodzi firme takze zastanowcie sie 100 razy zanim tu przyjedziecie

Patryk
@anonymous

Czy naprawdę jest tam teraz tak źle ?

@Patryk

Zle to mało powiedziane jest tragedia wszyscy z tamtad uciekaja nawt ci ktorzy pracowali kilka lat i nie jest prawda co jest w ogloszeniu ze bez jezyka angielskiego bo nie ma zadnego polskiego tlumacza no chyba ze w grupie sie znajdzie ktos kto mowi dobrze po angielsku a tak to wszystko jest przeprowadzone po angielsku szkolenie tez

Mr.X
@anonymous

Hahah a co ty myślałeś wyjeżdżając za granice ze wszystko po Polsku będziesz miał ? Takie argumenty są strasznie z (usunięte przez administratora) , jak ktoś nie chce pracować to nawet siedząc na sofie będzie mu za ciężko , jestem 3 raz w boohoo i za każdym razem jestem zadowolony, wcale nie jest tak zle , fakt trzeba pracować ale za darmo raczej w tych czasach nie ma nic

@Mr.X

Co ty pierdzielisz za kocopoly gosciu ja znam angielski ale ludzi co nasciagali z polski wogole nieznają to co ty za pierdoly opowiadasz i sie chwalisz ze juz 3 raz jestes w tym barłogu chwalisz sie czy zalisz

Mr.X
@anonymous

typie ty to musisz mieć solidne problemy jak tak ziejesz ogniem pewnie zabawki za ciężkie w dzieciństwie ,praca w boohoo ciężka ?!? Hahah . Widać ze się nie nadajesz ,

@Mr.X

Powiedz gosciu jak taki madry jestes ile w Boohoo robisz tobie zamiast smoczka to granat do mordy wkladali

@Mr.X

Jestes 3 raz w Boohoo i jeszcze nie na kontrakcie to ty powinienes byc juz teamliderem a nie takie pierdoły opowiadac

@anonymous

Co za (usunięte przez administratora) , jak taki bohaterski jesteś to spotkajmy się osobiście i powiedz mi to prosto w oczy

@anonymous

Nie ma problemuu koluniu gdzie i kiedy chcesz

@anonymous

No chciales sie spotkac kozaku co zamknales jadaczke kozak przez klawiature

Gdzie i kiedy ?

Pracownica

Jeśli chodzi o pracę to mają niewolników, liczy tu się tylko praca praca i jeszcze raz praca i do tego szybka. Nawet jak padasz z nóg a widać to na magazynie często że ludzie już nie dają rady to nikogo to nie obchodzi ważne byś wyrobił target. Dziennie pokonuje się około 25 km. Po 12 godzinach pracy człowiek jest tak zmęczony że ledwo już do domu idzie. Jak dla kogoś to nie problem takie dystanse przez 12 godzin to praca jak najbardziej ok , ja więcej tu się nie pojawię.

Alis

Prisze kogos kto tam byl o napisanie prawdy jak tam jest bo nie mam zamiaru sie przejechac po raz kolejny dziekuje ali.gra@inet.pl

@Alis

prace maja tylko w okolicach swiat . poźniej tylk zwodzą

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

qaz

Jeśli chodzi o Carlisle pace maja tylko w okolicach swiat czyli grudzien , kwiecień. Generalnie tutaj te agencje maja opinie nieodległa o przecietnego handlarza niewolników

Jajade

Kto 25. 04 do burnley Booho jedzie autokarem????

Dorota

Witam z tej strony Dorota chciałam powiedzieć żeby nikt z Was nie wynajmowal mieszkania od Krzyśka Olafa Ludwika, ponieważ oszukuje, kradnie oraz jara zioło śmierdzi w całym mieszkaniu co Gorsze dobiera się do dziewczyn, które u Niego mieszkają. Dorota. Jeżeli macie jakieś pytania proszę pisać na maila dorotaszneler@onet.pl

Agencja kiepska oszukuja wystawiaja ogloszenia i sie okazuje ze juz są nie aktualne a na stronie caly czas wisza i są aktualne sciemniają klamia jak tylko moga banda granda

Tymon
@anonymous

Gdzie można znaleźć ich aktualne oferty pracy ? Chętnie się z nimi wybiore.

@Tymon

Na stronie stafflajna znajdziesz albo polska stronka albo angielska ale powiedza ci ze są nieaktualne

Azalia
@anonymous

Ale oszukali cie na kase czy jak? Bo nie rozumiem w jaki sposob cie oszukali. Moze nie spelniasz zadnych warunkow, to dla ciebie nieaktualne :p Ja dostalam oferty dwie i mam swobie wybrac odziezowke albo spozywke

Ewka22
@Azalia

Oni oszukuja w kazdej kwestii. Moze byc tak ze pojdziesz do pracy w poniedzialek a we wtorek juz Ci podziekuja. Niestety ale wlasnie taka jest prawda. dziwie sie , ze jeszcze nikt powaznie nie wzial sie za ta agencje. Robia z ludzmi co chca. Jedna wielka masakra.

Ula

Może ktoś powiedzieć coś o pracy w boohoo kto był tam albo jest. Wyjeżdżam na początku kwietnia do pracy tam i jestem ciekawa jak praca czy ciężko jak zarobki na tzw. rękę czy mozna cos odłożyć jak ludzie w pracy?

Hortex

@Hortex

Tak

Mysza
@Ula

Jestem 3 raz w boohoo , praca nudna ciagle to samo robisz jedyna wada ze trzeba ciagle chodzic po 3 dniach bola nogi ale potem juz jest ok . kasa spoko za dzien jest 7.60 a noc 8 funi . wiec ppolicz sobie ile ci wyjdzie przez 3 dni . mozna odlozyc ze spokojem bo jedzenie jest tanie i jak znajdziesz tanie lokum to wtedy napewno wiecej odlozysz , jak masz pytania pisz kaska-88-1988@o2.pl. pozdro

Wybiera się ktoś w marcu do Burnley? mail: adekz97@o2.pl

Marcela @

wybieram się z siostra:)

Cinek

Tak ja z kolega

Marcela
@Cinek

A byłeś już może tam wcześniej?

@Marcela

Ja byłem tam juz

Marcela@
@anonymous

I jak praca tam? Ciężko? Można zarobić i przywieźć coś do Polski ? :)

@Marcela@

Praca lekka chodzisz sobie z takim wozkiem i skanerem zbierasz zamowienia czyli ciuchy troche duzo chodzenia ale troche sie tam pozmienialo na lepsze i tez sie wybieram tam do pracy zobaczyc jak tam co tams ie pozmieniało a co do kasy to mozna mozna odlozyc

Bartas
@anonymous

Witam, czy mogłabyś się ze mną skontaktować mailowo? Chciałbym z Tobą pogadać o Burnley i mieszkaniach tam, bo mam zamiar wylecieć tam do pracy do Boohoo w kwietniu. Mój mail: korzeniowski.bartosz88@gmail.com

Tymon
@anonymous

Ile tygodniowa można zarobić ?

@Tymon

Jak ktoś wybiera się na 30marca to piszcie na mail adekz97@o2.pl

Jula
@Adi

Witam, mozna prosic o kontakt do tej pracy? Z gory dziekuje

@Jula

Napisz do mnie na maila: adekz97@o2.pl

Jula

Napisalam

Mic
@Adi

20 marca jade do boohoo juz drugi raz praca nie jest zla,ale jak na poczatek jest ok.

Iw

@Iw

Zarobki 7,60 dzien 8 funi nocki 3 dni pracy 3 dni wolne

Billi
@anonymous

Siemanko a jak jest z mieszkaniami? Garnki, patelnie kołdre trzeba brac czy w mieszkaniu wszystko jest?

mic

Ktos leci z gdanska do manchesteru 20 marca do pracy w burnley w boohoo?

@mic

Ja lece 20 marca z Warszawy do Mnachesteru

Minare

Witam. Wypowie sie ktos jak wyglada praca? Czy warto jechac? Zarobki? Praca w boohoo

Iw

Czy był ktos na magazynie Boohoo albo jest obecnie i mógłby mi napisać opinie dotyczące pracy i zarobków przede wszystkim.

Wybiera sie ktos moze do Boohoo do Burnley przez Staffline na 23 marca do pracy na magazyn odziezowy.

Madlen
@anonymous

Tak ja się wybieram z siostrą:)

@Madlen

Hej Madlen. Ja mam zamiar wybrać się tam do Boohoo w kwietniu. I mam do Ciebie pytanie jak Ci się tam pracuje i jak wyglądają sprawy z mieszkaniem. Odpisałabyś mi na maila lub tutaj ? Byłbym bardzo wdzięczny. Mój mail. korzeniowski.bartosz88@gmail.com

Jak wybiera się ktoś na 30 marca to pisać na maila: adekz97@o2.pl

Yensen

Witam, jestem po wakacyjnej pracy w Burnley w Boohoo. Agencja jest w porządku, wypłaty co tydzień ale fajnie jest jak zna się coś języka. W razie problemów czy pytań można zawsze pójść do biura i wyjaśnić sprawę bezproblemowo (po angielsku). W przypadku wypłacania "holiday money" po zakończeniu pracy trzeba się upomnieć bo nie przywiązują do tego wagi. Praca sama w sobie nawet przyjemna (jeśli komuś nie przeszkadzają 12h zmiany) jest sporo chodzenia (picking) lub stania (packing) ale jest też kilka innych nudniejszych zajęć. Praca w systemie 3/3 chociaż wydaje mi się że mają teraz wprowadzić 4/2 do czasu zbliżających się świąt. Mieszkałem jak ktoś wyżej u Pawła w Nelson, który dodatkowo wozi ludzi odpłatnie do pracy (można też taksówką, wychodzi taniej jak jedzie przynajmniej 3 osoby). Warunki mieszkaniowe nie były złe jak ktoś inny pisał chociaż to może zależy od mieszkania ale z całą pewnością zależy od współlokatorów, jak ktoś inny zostawia cały czas po sobie syf to wiadomo że przyjemnie się nie mieszka. Dobre wyjście na tymczasem, w razie dłuższego pobytu radzę szukać czegoś w Burnley. Na start pobiera "kaucję" ale nie spodziewajcie się czegoś do podpisania ;) Sam pobyt dobrze wspominam i może w przyszłym roku również skorzystam z oferty Staffline.

kkwawa
@Yensen

Czy pan Paweł oddaje kaucje??

boohoo_oboz_ pracy
@kkwawa

W sumie to nie kaucja, bierze sobie od osoby dodatek w postaci tak zwanej opłaty administracyjnej co jest niezgodne z tutejszymi przepisami i wynosi ona połowa kaucji, a druga połowę możesz oczywiście od mieszkać o gotowce zapomnij no i musisz powiedzieć mu z 4 tygodniowym wyprzedzeniem inaczej się nie da. Paweł to tylko cwaniak, który wykorzystuje rodaków, radzę poszukać coś na własną rękę co do Boohoo pracuje tam 4 miesiące, i nie piszcie, że to spoko robota, bo gdyby tak było, nie byłoby takiej rotacji, przy każdym początku shiftu widzę jak trenerzy trenują nowych pracowników i tak jest bez przerwy, jedni przychodzą inni odchodzą, zostają nieliczne jednostki, które są w stanie wytrzymać zrobić w jeden shift średnio 40km bo tyle mniej więcej robią pikiujący, co do innych funkcji, wszędzie są normy nawet dla tych, którzy robią zwroty czy pakują i nawet tam lata team leader i zwraca uwagę jeśli robisz za wolno, żeby tam przetrwać odpowiedni czas musisz mieć odpowiednią formę i budowę, najlepiej dają sobie radę osoby szczupłe lub po prostu chude i energiczne, osoby z inną budową szybko odpadają bardzo szybko, widziałem ludzi, którzy odchodzili po kilku godzinach a jeśli nie odpadniesz to dość często część ludzi sami zwalniają ponieważ nie wyrabiasz normy, a jej się fizycznie nie da zrobić, na pikowaniu średnio 10% osób jest w stanie to zrobić na innych pozycjach jest różnie, na zwrotach 95% daje radę zrobić normę, trafiają tam przeważnie kobiety, warunek znajomość angielskiego, na stock control 50% ludzi wyrabia normę, kobiety mają lekko ale mężczyźni muszą wyładowywać 40 kartonów na godzinę, fizycznie potrafi to zrobić ledwie 2% pracowników, tutaj duża rotacja, nikt nie chce tego ciągnąc zbyt długo, zasuwaj na 6 piętro piechotą, przy zepsutych windach i potem tłumacz się dlaczego zrobiłeś tylko 30

Seebek
@boohoo_oboz_ pracy

Na cwaniaka znajdzie sie wiekszy cwaniak niech on cos sproboje kombinowac ze mna

BuHuMan
@boohoo_oboz_ pracy

A to ciekawe, że taka lipa ta robota, a w dniu, w którym to pisałeś pracowałeś już 4 miesiące, coś kręcisz ;-) Może nie chcesz, żeby inni przyjeżdżali, bo godziny zabiorą? ;-)

Lidia

Na forum dzielicie się swoimi przyszłymi wyjazdami w ramach współpracy z Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. Możecie napisać konkretnie jak trafiliście na tego pracodawcę i co bezpośrednio skłoniło Was do podjęcia z nim współpracy?

Vandame
@Lidia

Najprosciej przez znajomych ktorzy pracowali przez agencje i kierowaniem sie ich opiniami lub czytanie opinii w internecie przegladanie ofert pracy.

Vandame
@Lidia

A do Boohoo jest teraz jakis nabor czy niezabardzoo

Hahaha
@Vandame

Czytaj opinie w internecie, to zadnej pracy nie podejmiesz i nic nie kupisz, nie wiesz kto to pisze

@Hahaha

O czym TY wogole tu pierdzielisz jakies kocopoły

A TY? :p

Madlen

Czy ktoś pracował na magazynie odzieżowym Boohoo? jeśli tak proszę o opinie i kontakt przez maila: magdalena1993@poczta.onet.pl.

Krzem

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracy, w Polsce jak jest wie większość. Wybór padł na wyjazd za granice i na początek znaleźć pracę przez agencję, popracować podszlifować język a później się zobaczy. Znalazłem ogłoszenie właśnie z tej agencji i zastanawiam się czy warto zaczynać? opinie o każdych agencjach są takie same, czyli nie ma idealnej, trzeba się z tym pogodzić, ale trzeba wybrać "najlepszą ze wszystkich". Także bardzo bym prosił kogoś kto chciałby pomóc początkującemu na info na mail jak wygląda "naprawdę" praca przez tą właśnie agencję. Z góry dzięki za informację ! ;) mail adam.kn92@gmail.com

Olek
@Krzem

Praca przez każdego pracodawcę wygląda tak samo, czy to agencja, czy bezpośredni pracodawca, jeden pracuje dobrze, inny źle, jeden będzie marudził inny nie, kierowanie opiniami to jest bezsens, każdy pracodawca ma negatywne opinie, a nie każdy pisze je uczciwie i nie każdy pracownik napisze, że jest ok. To co dla kogoś może być złe, dla CIebie może być ok.

Johny

Cześć czy jedzie ktoś 22.03.2018 z tą agencją na magazyn Boohoo Burnley. Mój kontakt romekt@interia.eu

Dejv

Siema, wybiera się ktoś do Snodland 21.02?? I jak wygląda u nich interview??

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.