Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Prymus

Witam czy ktos jedzie 27.04 do Grantham na magazyny jade pierwszy raz moze jakies opinie ktos mial stycznosc wiadomosci nap private albo tu dzieki mail akuba2500@wp.pl

Krs

Witam. Mam parę pytań, dostałem od nich email , ze przeszedłem wstępny proces rekrutacji. Piszą , że język nie wymagany trochę znam angielski ale nie jestem pewny czy sobie poradzę w rozmowie, są tam jacyś koordynatorzy? Jechałbym teraz pierwszy raz do Anglii jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem w wiadomości jest napisane , że pomagają w znalezieniu mieszkania chciałbym się dowiedzieć czy trzeba z góry wyłożyć za pierwszy miesiąc czy jest to odliczane z wypłaty? Ile mniej więcej trzeba wziąć na start? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi odpisał tutaj lub na email wicha23@wp.pl. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Daniel

Juz nieaktualne...Wszystko załatwione..

Cez
@Daniel

Witam czy ktoś może mi pomóc z pokojem , szukam pokoju w Thurrock.

Daniel

Witam ktoś mógłby polecić jakiś hostel lub gdzieś jakiś pokój do wynajęcia w Thurrock w miarę tani bo szukam i szukam i na start to ciężko.. proszę o szybką odp.. pozdrawiam

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
DoMa

Czy ktoś może wybiera się do Tesco Reding, interview na 7.04.?

michał

uwaga - ku przestrodze. NIE ŻYJ marzeniami, że ci załatwią pracę. po 3 tygodniach wychodzisz na zero. na start potrzebujesz 400 funtów. lepiej na własną rękę coś znaleźć , zaczepić się w hostelu albo na londynku wynająć pokój. z buta uderzyć do restauracji jako kitchen porter. tutaj jest porażka. baraki dla uchodźców za 100 funtów tygodniowo, do tego nieregularny system pracy. nie pracujesz nie zarabiasz. praca tylko w nocy, nawet mimo fluent english nie wrzucą cię na dzień. wniosek jeden : PRZEMYŚL kilka razy zanim się zdecydujesz wejść w tą spiralę.

Czy jedzie ktoś na 27 marca do Burnley? Jeśli tak to proszę o kontakt: gryfny@poczta.fm

Pracuś

Byłem w Snoodland, naprawdę z całego serca nie poleciłbym nawet największemu wrogowi. Można zapomnieć o odzyskaniu kaucji od Pana Darka, warunki mieszkaniowe fatalne, praca dobra jedynie na start na okres próbny szkoleniowy. Z każdym tyg. zostaje zwiększany performance czyli jak szybko pracujemy. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na wyjazd na własną rękę niż przez tą agencję gdyż na miejscu jest kilkanaście agencji pracy w których bardzo chętnie przyjmują Polaków. Pozdrawiam

LegiaPany
@Pracuś

Haha, dobre, z ciebie taki pracus jak z koziej d**y traba, pracuje w Snodland, owszem chata luksusowa nie jest, ale na wakacje przyjechales do kurortu? Moze napisz za co nie dostales kaucji, bo jak kumpel zjezdzal do PL to bez problemu dostal. Performance podobal sie tobie tylko na szkoleniu?? Hahaha, i jak trzeba sie bylo wziac do roboty po szkoleniu to juz nie dales rady... To nie jest praca dla ciebie chlopie, bo jestes za cienki, zeby bylo smieszniej to od miesiaca pracuje ze mna moja dziewczyna ktiora sciagnalem i przypuszczam ze robi lepszy performance niz ty, na macha sie, ale woli tu sie namachac niz wPL. Generalnie to twoj zniechecajacy komentarz jest mi na reke, bo bedzie wiecej godzin dla mnie i mojej dziewczyny :p Poza tym ludzie nie wierzcie w to co "pracus" pisze, ze jazda w ciemno jest lepszym rozwiazaniem, kumpel tak zrobil, zarejestrowal sie w agencjach i siedzial w chacie gapiac sie w telefon, a funty lecialy

Czy wybiera się ktoś może do pracy do Burnley na 27 marca. Jeśli tak to proszę o kontakt na email: gryfny@poczta.fm

M&D

Witam, Wraz z dziewczyną wyjeżdżamy do Tesco Reading na 7 kwietnia. Jeżeli jest ktoś, kto również wybiera się w tym czasie i miałby ochotę nawiązać kontakt to podaję maila: marcello3010@gmail.com. W grupie zawsze raźniej ;)

Dawid

Witam, Wybiera się ktoś do pracy w Tesco Reading 13.04.2017? Szukam kogoś do wspólnego zakwaterowania, ewentualnie również podróży. Mój mail: nadlonekdawid@gmail.com Pozdrawia!

Rdv
@Dawid

Ty juz jesteś tam

truestory@poczta.onet.pl

Dokłądnie jak ktos jedzie pracowac to do pracy a nie marudzic!!!prawdopodobnie bede jechał za 2 tygodnie tj 02.04 2017 moze ktos sie wybiera jesli tak prosze o kontakt razem razniej.pozdrawiam truestory@poczta.onet.pl

mrowczy@o2.pl

Witam ... chyba jestem troszku w ciemnej ... bo pan Guzmicky coś telefonu nie odbiera ... a jutro o 7:40 mam lot interview w czwartek. jakieś pomysły ?

Chociaż to chyba stare, bo minimalna od kwietnia w UK ma być 7.50£/h więc pewnie bd płacić minimalną. Pozdrawiam.

nowy

Siema.Po aplikacji na stanowisko magazyniera dostałem odpowiedz na maila,że 2-3 dniowe szkolenie zapewnione przez pracodawce jest płatne,wiecie ile to wynosi?ile trzeba ze sobą zabrać mniej więcej na start bo jadę pierwszy raz do UK?Pozdrawiam

@nowy

Ja w jednym z pdf'ów miałem coś takiego: "While training new colleagues will be paid £6.70 (as from 1stOctober 2015) per hour training which lasts for 3 days" Czyli wychodzi na to, że pierwsze trzy dni 6.70 :-) Jedziesz do Snodland?

@123

Dostałem ofertę do Tesco ale w Reading...tylko szkoda że od razu w ogłoszeniu nie napisali że nie organizują zakwaterowania:/ a Ty jesteś na miejscu czy też się wybierasz?Pozdro

@nowy

Wybieram się w przyszłym tygodniu. Też pierwszy raz do UK. Pzdr.

@123

Masz już ogarnięte zakwaterowanie? bo gość z którym się kontaktowałem nie odpowiada...czarno to widzę bo chciałbym gościowi z biura jak najszybciej dać odpowiedz że jednak jadę,ale jak nie mam pokoju to nie będę ryzykował a na końcu robił z siebie głupka...

@nowy

Tak, mam załatwiony pokój przez agencje Uplet. Można też poszukać na własną rękę przez strony z ogłoszeniami, jednak ta agencja ma całkiem dobrą cenę, w którą wliczony jest także transport do i z pracy, jeśli chodzi o minusy, to nie są Ci w stanie powiedzieć co zastaniesz na miejscu :-/ Ja załatwiłem najpierw pracę, a zakwaterowanie na końcu :D Nie martw się, wielu przed nami przeżyło taki wyjazd, w XXI wieku to chyba żadne wyzwanie. Powodzenia ;-)

@123

Żadne wyzwanie?Serio?Jechać/lecieć ponad 2 tyś.kilometrów?W dodatku pierwszy raz?Don't be ridiculous!

Jedzie ktoś na interview do Snodland na 17.03?

Zbikos

Witam. Czy ktoś jedzie na 09.03 na interview do Thurrock??

Bocian

Ja pierdziele, czegoś nie rozumiem, rozpisujecie się o patologii na zakwaterowaniu, a kto tę patologię tworzy? Landlord chleje i robi gnój? Wy, przyjeżdżający!

haj$
@Bocian

To zależy, mój sąsiad z naprzeciwka mieszkający u tego samego Landlorda miał w pokoju robaki, do tesco przychodził cały pogryziony.. Zwykly spokojny facet, sam ich nie przywiózł, a warunki masz takie, że musisz wytrzymać 2 miesiące w tym syfie bo nie oddadzą ci depozytu. I tak ci nie oddadzą.. musisz wymieszkać kolejne 2 tyg

UPRANY

o co chodzi z tym Guzmickym??

hajs$

Hej wszystkim. Czy ktoś ma interview w Reading 3.03. Co do pracy przez Staffline to nie jest aż tak źle jak niektórzy wspominają. Wiadomo jest to dosyć ciężka i nudna harówa ale podczas pracy w Tesco Thurrock zarabiałem 380£ na początku a potem z nadgodzinami 480£-580£. Wiadomo nie polecam mieszkania przez Guzmickiego bo to sku**ysyny, no i transport też własny lepszy, w moim przypadku rower, bo ten transport co oni oferują jest beznadziejny. Ale nie można tak na wszystko narzekać, fakt że ci słowaccy supervisorzy to też potrafią człowieka wk**wić. Trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych. Jeśli przyjeżdżacie do pracy to mimo wszystko polecam, jeśli się obijać to już gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.