Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

Ja nie wiem co za ludzie tam przychodzą do pracy ,a kultury zero lata taki młot po magazynie i zapytac sie go o coś to człowieka z błotem zmiesza ,myśli że kim on jest prezesem bo fartuch narzuci szary ,wejź gościu zgol tą brode bo wyglądasz paskudnie...tacy ludzie psują właśnie atmosfere w zakładzie ,zero zyczliwości bo ktoś jest zwykłym pracownikiem to najlepiej go zdeptać....

Trt

A no dlatego ze nieudolni operatorzy którzy uważają sie za doświadczonych procownikow z wieloletnim stażem ( w dodatku wydaje im sie ze mają immunitet i sa nie do ruszenia) nie nadążają i do pojemnika na "braki" prosto z taśmy spadają dobie całkiem dobre detale...

heh

nazabawniejszy zaklad w którym pracowałemalbo zapierdol ze pot po dupie leci albo opierdalanie sie marnotractwo na kazdym kroku kontrola jakosci smiech na sali po 4 godzinach roboty przychodzi taka dziunia i mówi ze tego nie pusczamy spoko skoro jus 4 pojemniki takich mamy(po czym drugi musi to sprawdzac robota glupiego )szkolenia 15 sekundowe obuwie robocze i ubrania dostalem zaledwie po 8 miesiącach pracy szacun wsumie jakby nie ta banda debili z zarzadu to pewnie obroty i same waruki pracy skoczyły by o 100% szlyszałem ze bobik został dyrektorem produkcji:)?? to wspułczuje az sie dziwie ze mu jeszcze nikt nie wyperswadował ze jest mędąa jak rozpoznac deila w auresie proste moja szare fartuchy

tomo24
@heh

o tym bobiku to juz nawet nie wspomne ,przydalo by mu sie napewno oklepanie michy,bo uwaza sie za nie wiem kogo,ja sie nie dziwie ze ludzie rezygnuja tam po 2 dniach jak takie podejscie do pracownika jest

tomo24

siema.dzis sie zwolnilem,poniewaz tez nie dam sie obrazac jakiemus keirownikowi,pracowałem na magazynie i markecie,za malo ludzi do pracy o sprzecie i 3 paleciakach na cała firme nie wpsomne ,ze wszystkim problem,za malo meijsca saknerow wszystkeigo wygorowanne normy i obowaizki ktore ci powiezaja,i masz wszytsko sam obleciec jak do tego potrzeba 2 osoby

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

nocka

z kim mozna síe dogadac? z firmą? Tzn z kier? liderami? A no racja ! niektórzy sie dogadują, mają przydzielona lepszą robote, jak mają urodziny to kier im daje tydzien wolnego !ci co są blisko koryta dobrze zarabiają bo kabluja na pozostalych.

postronny - nie pracownik

Witam. Przeraża mnie polityka tej firmy, zamiast docenić pracownika z doświadczeniem na linii produkcji, który pakuje prawidłowy detal, wadliwy odrzuca do pojemnika na "braki", udziela mu się upomnienia z powodu niezaznaczonych kredką wad na braku ? lepiej postawcie na to miejsce nowego i niech wam spakuje detale z wadami, które mają niedolane połowę detali ( taki upomnienia nie dostanie ?!!! ) Znaczenia wad kredką ? co to (usunięte przez administratora) jest za polityka? owszem miało by to sens, gdyby przy każdym stanowisku wtryskarki, napylarki była gablota w której były by zaznaczone kredką lub pisakiem wszystkie możliwe wady detalu w celu szkoleniowym i zapoznawczym dla nowego pracownika ! Więc po co znaczycie wady wyrzucając je do pojemnika na braki ? by niedouczony lider lub kierownik miał zaznaczone gdzie jest wada detalu? bo nie potrafi sam rozpoznać wady? Po co? ten wadliwy detal idzie do zmielenia, po co młynkowemu zaznaczone braki ? po co zanieczyszczać detal wadliwy kredą, kredką kolorową który idzie do zmielenia i jest mieszany z innym materiałem który trafia do wtryskarki i jest wytwarzana produkcja nowych detali? Czy wasi klienci mają tego świadomość, że ich zamówiony detal jest zanieczyszczony ? powinny zatem pojawić się kategorie tzn klasa I detalu, klasa II detalu( mieszanka materiału z zanieczyszczeniami ) debilizm ! jedyne wyjście to szukać innej pracy, bo z idiotami to szkodliwe dla zdrowia pracować.

Gregory

wow..jest palarnia, wchodząc przez bramę nie skręcaj do wejścia tylko za rowerami w prawo, zapytaj ochrony.

micro

To nie ma palarni?gdzie sie pali?jest to zgodne z kodeksem pracy?

Palący

Szanowni Panowie właściciele. Dlaczego zlikwidowano palarnię? Czy aż tak bardzo uderzyła wam do głowy antynikotynowa propaganda rozsiewana przez reżymowe media głównego nurtu, czy może sami nie palicie, więc innych macie w pogardzie? Co wam szkodzi by prosty robotnik mógł sobie zapalić 5 minut? Nie pójdzie wtedy na 15 minut przerwy i ktoś nie będzie musiał stać za niego 15 minut tylko 5. A może w postępowych Czechach już nie palą w zakładach pracy? Więc wymogli na was by nie było palarni. Dla mnie to jest chore. Zmienią się czasy, zmieni się władza. Lewactwo które szlamuje Panów Właścicieli z pieniędzy pójdzie w zapomnienie, ale prości ludzie zostaną, zawsze byli i będą, więc chyba lepiej nie dorzucać cegiełki do ich parszywej propagandy, tym bardziej, że oni mają Was w takiej samej pogardzie jak Wy - palących robotników. Z pożałowaniem

Gregory

W sumie każdy pisze bo ma prawo zgodnie z wolnością słowa, natomiast rolą moderatora wg mnie jest nadzorowanie merytoryczności wypowiedzi. Ten wpis powinien zostać usunięty dlatego, że nijak się ma do opinii o zakładzie pracy. Może kiedyś ktoś się szarpnie i stworzymy hyde park (mogę postawić forum, serwer się znajdzie) takie miejsce smutków i dyskusji. Naród z nad Wisły serio się czuje nieszczęśliwy kiedy nie może narzekać jak mu to źle :)))

nemo

dla wszystkich chętnych którzy chcą zacząć zarabiać przez internet proszę o kontakt p.jedrzychowski@gmail.com

ujdzie

A mi tam w sumie leży ta robota, źle nie jest ale (usunięte przez administratora) nie urywa, myślałem że będzie gorzej, robie ponad miesiąc więc nie chwalę ale i też nie narzekam, co prawda ja mam jak na razie luz bo jestm na malowaniu, ale zajob też jest, byłem na metalizacji, troche wkurzające jest to że latają tam się się czepiają czemu tyle braków czemu nie ma 2 wsadów na godzine, a że (usunięte przez administratora) jest itd. robiłem też na wtryskarkach to to była szopka, coś mi nie pasowało w detalu i pytałem babki z KJ co z tym to mówi żeby 3 puścić i zobaczyć czy wrócą a reszte wyrzucić i po ustawiacza, pare wywalilem i lece po ustawiacza a ten że ta baba jest (usunięte przez administratora) i że na tej stronie może to być, a potem przychodzi i mówi że inaczej mi mówiła i że mam takie puszczać, chyba trzeba zacząć nagrywać z nią rozmowy bo takie sytuacje się czesto z nią zdarzają, jak na razie maluje i tylko lidera widze raz na dzien jak mi kartki przynosi i mam święty spokój, a odnośnie liderów i skoczków to nie narzekam, zawsze staram się coś pożartować pogadać chwile, więc jak czegoś potrzebuje to w miarę szybko to dostaje ale czasem też się zdarza że trzeba się z 10 razy upomnieć, ale jak ja czegoś potrzebuje to potrafie latać i tru (usunięte przez administratora) co 10 min

auress
@ujdzie

Co Ty tam malujesz?

bemek
@auress

bo to nie jest przedszkole tylko produkcja :P

admin i on

Jak się ma czas i jest się wypoczętym bo w pracy nic się nie robiło to są chęci na poezję dla spragnionych wrażeń. Tylko po co to komu. Rzeczywiście wystawiacie świadectwo najlepsze tylko i wyłącznie samym sobie no i przecież firmie w której pracujecie. Żenada

nowy

Mi tu się podoba i zamierzam tu pracować. Ogarnijcie się albo załóżcie swoje firmy. Kto komu zabrania. Gdzie indziej jest takie głupie forum? Kto i po co pisze bzdury?

swój

Nie no sama gruba kasa :)

Burzum

operator-monter 2000zł brutto, TL 3000zł brutto kierownik od 4500zł brutto więc szału nie ma. Na każdym stanowisku szkolenia w iście ekspresowym czasie - 5 minut, na koniec papierek do podpisu że niby byłeś przeszkolony. Do tego nadgodziny wypłacane w Bóg jeden wie na jakiej zasadzie

Paker

Sprzedać ci barbare? zobaczymy jak przyjdę do pracy! jak przyjdę zależy ile na rączkę! czy będziesz taki kozak? sprzedam ci barbare! zapraszam na spotkanie do Katowic jak taki kozak jesteś Ile dostaje tam na rączkę pisać !

???
@Paker

ty jakiś nienormalny jestes!

@Paker

"(...)Ile dostaje tam na rączkę pisać !" - chciałbym, ale podpisałem na umowie klauzule o nieujawnianiu zarobków. Od razu po wypowiedziach widać ze kumaty gość jesteś, zażądaj co najmniej 7 k do ręki i to bez łaski, jakby nie chcieli dać powołaj się na mnie czyli na Kumatego Jasia, to od razu dostaniesz. Jak to do mnie było o tym kozaczku to muszę wyprostować bo ja maślaczek jestem ...

perez
@Paker

Może to dla ciebie szok ale u nas w Sosnowcu od jakiegoś czasu dostaje sie wypłatę na konto. Na rączkę to możesz dostać co innego. A raczej do rączki hehe

Gregory

O co chodzi z długim kumaniem bo nie kumam może później zakumam ...nie to ze jestem tępy ale czasem tydzień mija zanim bodziec wzrokowy w postaci tekstu zostanie przetworzony przez sieć neuronów w orzeszku między uszami ... ps. a jak już wydaje mi się ze zakumałem to zapominam o czym ...

mario

Obleci ale pytaj dobrze bo dużo ludzi na urlopy poszło firma taka nie powie ci że na zastępstwo by nikt nie przyszedł na ile ci umowę dają?

Paker

Dobra ludzie spoko jestem troszkę napakowany muszę złapać coś najlepiej na dłużej jestem osoba co dłużej kuma nie ukrywam idzie się tej roboty nauczyć czy jak? jak to jest z osobami nowymi przez firmę zewnętrzną jestem z Katowic kazali przyjść na rozmowę dłużej kumam ale jak zrozumie mogę walić na ostro napiszcie szczerze co sądzicie czy ta robota na dłużej jest czy jak bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

perez
@Paker

Jak dłużej kumasz to złóż podanie do biura tam sami tacy pracują co długo kumają i takich tam przyjmują.

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES