Opinie o Becker-Warkop Sp. z o.o. w Świerklany Górne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Becker-Warkop Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Becker-Warkop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Becker-Warkop Sp. z o.o. w Świerklany Górne

Wszystko zależy gdzie kto się dostanie. Becker można nazwać małą kopalnią. Ludzie z mentalnością typowo górniczą (przy czym pracuje tam pełno emerytów górniczych), na dłuższą współpracę dość męczący ale jak ktoś się nie szanuje to może próbować. Hala nr.4 jest jak obóz. Kombinowanie jak ominąć kierownika, który widzi tylko wyniki i nic poza tym. Ogólnie jednak ludzie są przyjacielscy ze względu na działanie pt. wspólny wróg, gdzie każdy patrzy jak się nie narobić a ominąć kierownika. System płac jaki tam występuje uzależnia Cię od widzi mi się kierownika hali. Co warto podkreślić to to że kierownik zmusza Cię do pracowania w weekend. Odmówisz parę weekendów to zapomnij o premii, która po dłuższym czasie jest sporą częścią wynagrodzenia miesięcznego a nie wspominając już o tym że i o urlopie wtedy można pomarzyć (podstawa jest minimalna więc cały zarobek tam jest uzależniony od "premii uznaniowych"). Do tego od ponad już roku jest tam nadgorliwe naginanie wyników byle tylko jak najwięcej było zrobione nie patrząc na jakość produktów co skutkuje zwykłym (usunięte przez administratora)pieniądze. Sprawa jest prosta, jak masz wybór to nie idź na Becker. Szkoda nerwów, po prostu.

Larysa
@Anonimowy

No właśnie, przecież minimalna krajowa na godzinę to 27,70 zł brutto... A jakaś premia była również oferowana? Albo jakieś benefity? Czy wspomniano tylko o tej podstawie. Dopytuję dla małżonka, bo się zastanawia nad aplikacją...

Na stronie jest oferta roboty za elektronika, piszą o wynagrodzeniu wzbogaconym systemem premiowym, czyli tak jak piszecie, ze głównie na premiach zarobki się opierają. Ciekawi mnie tylko czy jeśli znam dobrze angielski i mam uprawnienia sep nie wynegocjuje jakiejś większej kwoty. Może komuś z was się udało? I co znaczy możliwość podnoszenia kwalifikacji i wykształcenia, płaca za studia np. podyplomowe czy o co chodzi. Pzdr

@Anonim

Nie bardzo rozumiem, jak kierownik może zmuszać do pracy w weekend, przecież obowiązuje umowa i określony czas pracy? Co jest złego w tym, że kierownik patrzy na wyniki? Chyba takie jego zadanie :) Ale jak sam piszesz, to ludzie po prostu nie chcą pracować i myślą, jak się nie narobić...

Anonimowy Nowy wpis

Byłem osratnio na rozmowie. Kierownik bardzo miły i chciał dać dobrą stawkę ale musiał porozmawiać z dyrektorem. Sam dyrektor zaproponował 26zł brutto na stanowisko Mechanika. Ogólnie porażka bo nie wie chyba jakie jest wynagrodzenie minimalne. Chodź raczej mam wrażenie że szuka głupka, brzydko mowiadz. Myślałem że jest to bardziej kompetentna firma. Która daję perspektywę i dba o pracownika.

Larysa Nowy wpis
@Anonimowy

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej elektronik w Becker-Warkop Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Radek

Niebardzo. Troche sporo niedomówien I slaba organizacja. Moze troche mniej dziwnych fachowców, ktorych wpompowuja kierownicy majacy zalozone wlasne firmy?Bo pozni3j jest placz ,ze ktos cos nie zrozumial,ktos nie dopilnowal.....

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Becker-Warkop Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Konstruktor Mechanik powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Łukasz

Dobra firma na start ,kierownictwo w porządku , atmosfera na hali najlepsza ???? Starsi pracownicy chętnie pomagają młodszym .

@Łukasz

Ale o tą atmosferę to się pytasz, czy stwierdzasz, że najlepsza? Bo na końcu zdania dałeś znaki zapytania :) A czy poza pomocą starszych pracowników, to firma robi jakieś szkolenie wdrożeniowe dla nowych pracowników, czy po prostu przychodzisz w pierwszy dzień pracy i zaczynasz już pracować?

Łukasz
@Irena

Znaki zapytania wysłały się przez przypadek.

Jarosław
@Łukasz

Ok. Przez cały okres próbny tak pomagają nowym czy wystarczy dwa tygodnie i można załapać o co biega? Po próbnym jaką dostałeś umowę?

EL

Biorą teraz spawaczy? Jakie warunki(kasą, socjal itd.)?

@EL

No kurczę, też bym się chciała dowiedzieć, tzn. bardziej mój mąż, a widzę, że tutaj dużo osób pyta o pracę, a nikt nie odpowiada....Niby ktoś napisał, że spawacz zarabia 19 zł brutto na godzinę, ale to było w 2021 roku, więc obstawiam, że może do tego czasu po pandemii i w dobie kryzysu gospodarczego stawka wzrosła...a gdzie znalazłeś ofertę pracy na spawacza? Ja widzę na stronie ogłoszenia, ale one są z lutego...

Na stronie firmy wrzucili ofertę pracy dla mechanika. W wymaganiach jest też prawo jazdy kat.B. To znaczy że to też praca w terenie czy wyjazdy są sporadyczne? Ktoś wie?

Paulina

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Elektryk/Elektronik. Firma oferuje wynagrodzenie, które wzbogacone jest systemem premiowym. A na jakich zasadach on w ogóle występuje? Poza tym, czy jak jest 3-zmianowy system pracy, to czy pracuje się też w weekendy...?

Nie polecam

Pracodawca narzuca obowiązek szczepień. Nowy pracownik nie zaszczepiony nie ma czego szukać w tej firmie. Nadgodziny tylko do zaszczepionych pracowników, dyskryminacja. O podwyżkach nie ma o czym rozmawiać, w tej firmie jest wieczny kryzys.

KWK COVID
@Nie polecam

Pracodawca i jego lizodupy nachapały się na garbach serwisantów którzy za chwilę będą mieć pylice i ślepote niedożywając wieku emerytalnego.

Jarek
@KWK COVID

Chciałem się przyjąć do tej firmy ,ale po waszych opiniach wszystko jest jasne....(usunięte przez administratora)(tylko dlaczego tam wciąż pracujecie....)

Zenek
@Jarek

Ok to tą firmę trzeba omijać z daleka....

Daj sobie spokoj

Zmuszają do przyjęcia szczepionki poprzez nie wpuszczenie osob niezaszczpionych na zakład pracy toż to szantaż dyskryminacja noe zgodne z prawem prezes chyba sam ustala prawo w Polsce a może myśli ze jest ponad nim proszę troche ochłonąć

Szef
@Daj sobie spokoj

Super .... ale Impreza tam musi być....

Mariusz

Ile wynosi wypłata spawacza ( bez nadgodzin)?

Vanja
@Mariusz

19 zł/h brutto plus premia o ile nie podpadnie się kierownikowi????

@Vanja

A kto tam jest kierownikiem?

A co z Mazurkiem?

Pies? Co tam jest zoo?

Czita
@Mario

A ten pies to kundel czy rasowy?

Czita
@Mariusz

Ile wynosi wypłata bez nadgodzin na obróbce? Np tokarka ....5000?

Olo

art. 31 ust 3 Konstytucji RP, z jakiego wynika, że: Wolność człowieka podlega ochronie prawnej. Każdy jest obowiązany szanować prawa i wolności innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje”.Przechodząc na grunt przepisów prawa pracy stwierdzić należy, że ewentualnie pojawiająca się dyskryminacja bezpośrednia lub pośrednia pracowników niezaszczepionych stanowi naruszenie art. 11 [3] Kodeksu pracy (K.p.) Takie zachowanie pracodawcy będzie stanowiło naruszenie art. 18[3]a § 1 K.p. który mówi, że: Na podstawie art. 22[1] K.p. stwierdzić należy, iż pracodawca nie jest upoważniony do pozyskiwania danych na temat zaszczepienia się pracownika eksperymentalną szczepionką przeciwko (usunięte przez administratora)

Szef
@Olo

To będziesz chodził bez kasy.....

Jaki jest wkład kierownictwa Becker-Warkop Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

krystyna

Wprowadzili segregację sanitarną, i zmuszają do przyjęcia śmiercionki

@krystyna

Zastrzyk jest po to żebyś na pytanie" sobota niedziela "? Zawsze mówił - tak jest ....Ha ha

ktoś

Pan prezes zamiast zająć się się tym co do niego należy, czyli zarządzaniem firmą, to zajmuje się stręczeniem SCZEPIONEK, zastraszaniem, pracowników, rozwieszaniem plakatów propagandowych że jak się nie zaszczepią to będą odczuwać to finansowo. Panie prezesie, szczepionki, to nie pański interes

@ktoś

Finansowo ? Premia uznaniowa hehe ... komu się nie podoba niech się zwolni! Ha

Lolo

Jakikolwiek przymus wprowadzany w związku ze szczepieniami na (usunięte przez administratora) jest niezgodny z konstytucją. Ta gwarantuje bowiem wszystkim obywatelom prawo do ochrony zdrowia. Jej art. 30 mówi też wprost o godności człowieka, tak więc zmuszanie go do poddania się takiej czynności jest jej obrazą – człowiek nie jest własnością państwa. Poza tym każdy ma prawo decydowania o życiu osobistym, a ponadto w obecnej sytuacji poddanie się szczepieniu jest w istocie swego rodzaju udziałem w eksperymencie medycznym. Wprowadzane więc zakazy i nakazy związane ze szczepieniem mogą być źródłem krzywdy ludzi i podejmowania prób rozmaitego obejścia zakazów. Na tym nie koniec. Wprowadzanie kar jest też sprzeczne z Kartą Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Ta stanowi wprost, że w dziedzinie medycyny musi istnieć świadoma zgoda osoby zainteresowanej...

Jo

Niewiem czy pan prezes ustala prawo w tym kraju wydaje mi sie że nie a raczej napewno nie a to że to jego firma nie daje mu jakiegokolwiek prawa stać ponad nim takze panie prezesie proszę zastanowic sie nad swoim postepowaniem niezaszczepieni to tez ludzie nie mozna ich w zaden sposob dyskryminowac moze maja swoje powody żeby nie uczestniczyć w eksperymencie medycznym

Magdalena

Jakie są codzienne obowiązki osoby pracującej w Becker-Warkop? Zastanawiam się czy trzeba wykraczać czasami także poza nie czy jednak można być spokojnym i skupiać się tylko na robieniu tego co do nas należy. Dajcie koniecznie znać.

Maria
@Magdalena

Musisz przynieść dziennie 0.7 i jest gitara

Hpp
@Magdalena

Trzeba być elastycznym jak to stwierdził jeden Pan

@Hpp

Wiecie, no to nie są konkretne odpowiedzi na zadane wyżej pytania. Ja również jestem zainteresowana pracodawcą, jakim jest firma Becker-Warkop, więc byłabym wdzięczna, jakbyście poważnie podeszli do sprawy. Firma szuka teraz konstruktora - mechanika. Wiecie, jakie są zarobki osoby na tym stanowisku?

rad

Danka , Jeśli znasz się na silnikach z zapłonem samoczynnym to pewnie tak

Zapłon
@rad

To zwykle stare diesle Zetor. Prosto z traktora. Zapłon samoczynny brzmi dumnie ????. Ale tego to tam nawet ten prezesik nie wie.

Hpp
@Zapłon

Silniki z zetora, dobre.. Widać że mamy do czynienia z jakimś farmerem

Alan

A po jakim wykształceniu szukają ludzi? ktoś wie jak wygląda proces rekrutacyjny?

Izabela
@Alan

Z ich ogłoszeń z lipca i sierpnia wynika, że trzeba mieć minimum wykształcenie zawodowe kierunkowe, w zależności od stanowiska. A jaka praca w BW Ciebie interesuje: lakiernika, magazyniera, narzędziowca?

Zapłon
@Izabela

Chyba, że chcesz być synem prezesa to nie musisz mieć jakiegokolwiek wykształcenia. Generalnie jak to mówiła Bieńkowska: albo (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora) tam pójdzie pracować. Firma się zwija już parę ładnych lat. Nietrafione inwestycje i kurczowe trzymanie się górnictwa. Nawet Zasadni, tfu... zasadnicza zmiana priorytetów Was nie uchroni przed upadkiem. Pójdziecie do gliny razem z JAŚnie Panem Janem.

Serwis

Witam jestem zainteresowany praca jako serwisant mechanik. Są przyjęcia? Jak atmosfera ? Jakiej stawki na początek mogę się spodziewać ? AktualnieRoczne doświadczenie przy kombajnach ścianowych

Wit

Dojeżdża ktoś z Czerwionki lub Szczejkowic ?

Zostaw merytoryczną opinię o Becker-Warkop Sp. z o.o. - Świerklany Górne

• Jak się pracuje w Becker-Warkop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Becker-Warkop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Becker-Warkop Sp. z o.o.?

Becker-Warkop Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 121 ocen.

Becker-Warkop Sp. z o.o.