Rudnicka Consulting Nieruchomości

Opinie o Rudnicka Consulting Nieruchomości

Jakoś 2011-12-11 09:21:54
Po rozmowie rekrutacyjnej zrezygnowałem ze współpracy.
Szukają osób, które będą eksploatowały własny samochód, kupowały same paliwo, najlepiej gdyby same prowadziły działalność i pracowały za samą prowizję.
Idealny pracownik, to taki, który pojedzie do nieruchomości na stopa i po drodze zje jabłka zerwane z drzewa albo ziemniaki zerwane z pola. Najlepiej jakby jego telefon działał na korbę.
Strata czasu. Zresztą widać bo oferty są ponawiane a chętnych do pracy brak.
gość 2012-05-04 11:32:02
To prawda. Stały skład od trzech lat to trzy osoby + szefowa. Oni nikogo więcej nie potrzebują! Rekrutacja przypomina polowanie na okazję. A okazją jest właśnie pracownik opisany wyżej - poruszający się komunikacją miejską lub własnym autem, niewymagający podstawy ale pracujący 8 godzin dziennie w biurze. I koniecznie z wykształceniem wyższym. Jeśli aplikujecie na agentów - nie polecam.
ex-Agent 2015-02-18 10:23:25
niestety potwierdzam. Oferuja goła prowizje a wymagania takie że Ho HO HO !
znajomosc rynku i nieruchomosci komercyjnych warszawskich, wyksztalcenie
kierunkowe, wlasne auto.... no moze telef. daja, ale co to jest w tych czasach ?!
Takie oferty to dziadostwo, byle wykorzystac naiwnego.... jak niestety ogromna
wiekszosc ofert z rynku nieruchomosci..a szkoda.
Ni 2016-05-18 18:26:42
Rudnicka Consulting Nieruchomości całkiem dobrze się ma od pewnego czasu, generalnie ja słyszę ciągle o tym, jak poprawiła się atmosfera od nowego szefa, bardzo fajne
Zostaw swoją opinię o Rudnicka Consulting Nieruchomości - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudnicka Consulting Nieruchomości