exstrem4*4

Rybarzowice

Opinie o exstrem4*4

666 2010-11-10 13:12:52
Przestroga

Jesteś fanem off Road, chcesz mieć przerobione auto na terenówkę, potrzebujesz auta reklamowego do swojej firmy, lub nie masz co zrobić z kasą, uważaj na oszustów EXTREME 4X4 i przeczytaj to.

Jeśli zastanawiasz się nad firmą która ma przerobić Twoje auto terenowe to uważaj na firmę Extreme 4x4. Na początku rozmowy z nimi będziesz miał wrażenie, że lepiej nie mogłeś trafić, że jest to najlepsza firma w Polsce, która zrobi Twój samochód na cacy. Są bardzo mili, rzeczowo rozmawiają z Tobą i w rozmowie są profesjonalistami, ale pamiętaj to tylko pozory.

Jeśli masz jeszcze wybór co do firmy to zastanów się i przeczytaj to, my tego błędu już nie popełnimy i nie zlecimy im kolejnej przeróbki, którą właśnie planujemy. ? człowiek uczy się na błędach.

Natomiast jeśli wpadłeś już w ich siadła to polecamy następujące kroki:

? Wszystkie ustalenia załatwiaj zawsze mailowo nie przez telefon

? Gdy będziesz odbierał auto, najpierw przyjedź z rzeczoznawcą, który sprawdzi stan faktyczny z rzeczywistością

? Nie daj się zwieść, że błędnie została wypisana faktura ( nowy pracownik)

? Na początku rozmowy poproś by wszystko zostało dokładnie wyszczególnione na fakturze ( łożysko, ale do czego ) by rzeczoznawca mógł stwierdzić czy faktycznie dane łożysko było wymienione,

? Odbierając swoje autko żądaj swoich starych części ( masz do tego pełne prawo są twoje np. stare sprzęgło )

? Najlepiej będzie jak spiszecie umowę na wykonanie pracy

? Poproś ich w rozmowie by była dokonywana dokładna dokumentacja fotograficzna ich pracy ( a nie kilka fotek na koniec pracy, lub tylko ogólne)

Nikt z nas nie lubi być oszukiwany, każdy chce mieć czarno na białym co i jak. Przecież wydajemy nasze ciężko zarobione pieniądze, a wcale nie musimy się znać na przeróbce auta.

Więc jeśli masz możliwość nie korzystaj z usług EXTREME 4X4, a jeśli już współpracujesz z nimi PATRZ NA ICH RĘCE podczas pracy i UWAŻAJ NA OSZUSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MY IM ZAUFALIŚMY I TERAZ MAMY PROBLEM.

EXTREM 4x4 , Baron,Siuta Sp.j., Żywiecka 902, 43-378 Rybarzowice
były pracownik 2010-11-10 15:16:28
normalna procedura nie odawanie części przeciesz cos trzeba sprzedawać
były pracownik 2010-11-15 10:57:32
nie poleca tej firmy włascicele potrafia tylko imprezowac a na przerubkach sie nie znaja mnustwo awantur z klietami przy odbiorach aut

na temat exstrem sa kawały przychodzi klięt drugi raz do exstrem
i ty smiech tam nikt drugi raz nie przychodzi
xxx 2012-08-30 11:48:56
666 - 2010-11-10 13:12:52

Przestroga

Natomiast jeśli wpadłeś już w ich siadła to polecamy następujące kroki:

? Wszystkie ustalenia załatwiaj zawsze mailowo nie przez telefon

? Nie daj się zwieść, że błędnie została wypisana faktura ( nowy pracownik)

? Najlepiej będzie jak spiszecie umowę na wykonanie pracy

MY IM ZAUFALIŚMY I TERAZ MAMY PROBLEM.

EXTREM 4x4 , Baron,Siuta Sp.j., Żywiecka 902, 43-378 Rybarzowice
Co to za brednie.
Devil energy już nie istnieje, a teksty po nich pozostały.
nabrali , poobrażali wszysktkich i uciekli z kasą.
Śmieją się teraz z tego systemu, który pozwala na takie zachowania w biznesie.
przekręcili nie tylko takich jak extrem 4x4, pigeon, gemini-media ale i banki, zus skarbówkę ...
Narobili smrodu wszędzie a inni sie teraz męczą z tym wszystkim.
klient 4x4 2012-09-19 16:00:49
...lubię chłopaków z Extrem4x4, wykonują dobra robotę. Wszyscy ich chwalą.
Jedynymi niezadowolonymi byli goście z Devil Energy - bo musieli zapłacić na koniec za przygotowany w Extremie samochód.
Chcieli pewnie za darmo, bo tak byli przyzwyczajeni robić. Brali wszędzie towar i nie płacili.
Z tego co wiem z internetu to Devil ( nawet nick maja - 666) ma kupę spraw w prokuraturze o oszustwa, firma już nie istnieje i tylko takie wpisy po nich pozostały.
Sprawdźcie sami na tym portalu - pod Devil Energy albo Jaworowy Zdrój - to te same firmy.
klient 4x4 2012-09-19 16:03:34
inny klient - 2012-02-23 23:17:29 odpowiedz | cytuj Te głupoty, to opisy tego samego człowieka [usunięte przez moderatora]. z Devil energy. Te same błedy ortograficzne. Na tym portalu mozna wszystko pisac, nawet takie kłamstwa. Devil energy to mali i mało inteligentni ludzie. Wszędzie piszą na złość takie bzdury bo prawda o nich wyszła na jaw gdy okradli extrem 4x4.
Bartek 2016-04-21 10:19:21
Witam, widzę, że od bardzo dawna nikt nie pisał nic na forum, a interesują mnie informację na temat tego jak jest obecnie w firmie exstrem4x4, mam duże doświadczenie w tej branży i chętnie bym do nich aplikował.
Zostaw swoją opinię o exstrem4*4 - Rybarzowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie exstrem4*4