Opinie o Technonicol Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Technonicol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Technonicol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technonicol Sp. z o.o. w Warszawa

Ile jest zmian w Technonicol Sp. z o.o.?

AL Nowy wpis

Czytałam, że Spółka jest pod zarządem przymusowym a jej aktywa będą sprzedane. Czy zarządca gwarantuje zatrudnienie dla aktualnych pracowników i przyszłych pracowników u nowego pracodawcy, który kupi aktywa ? Zadaniem zarządcy były utrzymanie miejsc pracy. Czy wszystkie miejsca pracy faktycznie zostały przez zarządcę utrzymane, czy też część ludzi zwolnił ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Technonicol Sp. z o.o.?

Boerner Nowy wpis

Nie ma podejścia bo kierownictwo nie komunikuje się z pracownikami. Firma jest pod zarzadem przymusowym i kieruje nią grupa osób wyznaczonych przez Ministerstwo Rozwoju, które zablokowało dotychczasowy schemat działania spółki. Pracownicy nie otrzymali informacji jaka bedzie przyszłośc ich i firmy. To sprawa rządowa, żeby przejąć wszystko co można zamienić na pieniadze a pracownicy spółki są ofiarami całej sytuacji.

Zamawiający

Dajcie sobie spokój z szukaniem i pracowaniem dla firmy rodem z rosji.

Zuzanna
@Zamawiający

Mają rosyjski kapitał czy o co chodzi?

@Zuzanna

Tak. To jest rosyjska firma.

Zuzanna
@Zamawiający

I co, teraz już nigdy nie skorzystasz z ich usług z tego powodu?

A co jest tam nie tak?

@Zuzanna

Dopóki trwa wojna, nie skorzystam.

@Ewa

Chociażby to, że finalnie beneficjentami/właścicielami są panowie Rosjanie, którzy jakoś nie kwapią się aby potępić agresję. Rozumiem, że tego nie robią bo za dużo mają do stracenie w Rosji na Białorusi, gdzie mają fabryki. Niestety doczekaliśmy czasów, że trudno jest "palić Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek". A właśnie to chcą robić właściciele tn.

klin

@adka oczywiście kablowanie psuje atmosferę w pracy, ale z drugiej strony niekiedy trzeba powiedzieć prawdę jeżeli ktoś robi jakąś szkodę zakładowi czy pracownikom.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Technonicol Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Widzę, że panie lubia podlizywać się dyrekcji. Zula a czy czasem mąż nie robił kiedyś w windykacji, bo żeby tam pracować to trzeba mieć niezły charakter aby klientów tak oszukiwać, a w razie problemów zbywać i okłamywać że wszystko jest OK.

zula

mój mąż pracuje tam i jest bardzo zadowolony..już na pierwszej umowie dostało 3 tys prawie netto...a po miesiącu dłuższą umowe i podwyżke..oceniam tą firme bardzo dobrze

Opinie oczywiście podzielone, i to naturalne. Bo jak wiadomo, wszystkim nie dogodzisz. A już taka jest natura Polaka- NARZEKAĆ. W firmie Technonicol pracuje już szmat czasu i nie narzekam, wręcz odwrotnie, jestem bardzo zadowolona. A Prezes jest takim człowiekiem, i pracodawcą , że mogła bym za niego w ogień skoczyć! Życzyła bym wszystkim takich Prezesów! Oby był z nami jak najdłużej!

"Może Prezes miły, ale pracować jako Przedstawiciel Handlowy się nie da w tej firmie. Pracowałem tam przez około pół roku. Odszedłem do konkurencyjnej firmy, bo już ze wstydu zapadałem się pod ziemię za jakość materiału, niesłowność, niedotrzymywanie warunków handlowych przez Zarząd." Zgadzam się z tą opinią i nikomu nie polecam zakupu materiałów tej firmy. Przedstawiciel handlowy ma jedno zadanie złapać klienta a w razie reklamacji obiecywać i kłamać jak znut. Nie wiem za co ta firma otrzymała Złotegy Certyfikat Rzetelności 2015 – wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej wiarygodnych przedsiębiorstw w Polsce chyba za ładny i miły głos pani sekretarki bo napewno nie za rozwiązywanie problemów z klientem za złą jakość materiału i rozpatrywanie reklamacji.

spox

Kadra zarządząjąca nie za bardzo wie co robi, brak im pomysłów,dyrekcja niezaradna uciekająca od problemów. Generalnie koloesiostwo i układy .

Może Prezes miły, ale pracować jako przedstawiciel handlowy się nie da w tej firmie. Pracowałem tam przez około pół roku. Odszedłem do konkurencyjnej firmy, bo już ze wstydu zapadałem się pod ziemię za jakość materiału, niesłowność, niedotrzymywanie warunków handlowych przez Zarząd. Wsparcie techniczne nie istniej w tej firmie. Zasada jest jedna: byle co i byle jak sprzedać aby tylko kasę odzyskać w terminie od klienta.

Pracuję w tej firmie od niedawna ale już mogę powiedzieć że bardzo się cieszę że tam trafiłam.Świetny kontakt z kadrą zarządzającą,bardzo dobra atmosfera i w ogóle wielki pozytyw!!!A prezes-bomba!!!Z szacunkiem do pracownika ,wypłacalny zawsze na czas no i bardzo bardzo miły !!! Polecam !!!

Słowa kojarzące się z TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.:solidny pracodawca, ciekawa praca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : średni Atmosfera i ludzie tam pracujący są : bardzo przyjazna atmosfera Od jakiej stawki można negocjować pensję? - 1 800 pln netto Najbardziej podobało mi się w TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.: świetny kontakt z kadrą zarządzającą Najbardziej nie podobało mi się w TechnoNICOL Polska Sp.z o.o.: niemoznośc współpracy na okres wielu lat ( likwidacja oddziału)

Zostaw merytoryczną opinię o Technonicol Sp. z o.o. - Warszawa

Technonicol Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Generała Leopolda Okulickiego 7/9
    05-500 Warszawa