Opinie o Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam w Kraków

Czy w Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam są szkolenia zewnętrzne?

Bolek Nowy wpis

Wystrzegajcie się tej firmy, jako pracownicy, jak również klienci. Masakra, porażka......nie ma słów do określenia. Ostrzegam klientów.

Andrzej Nowy wpis
@Bolek

Widzę, że Twoje zdanie na temat firmy nie jest dobre, skąd to się bierze? Nie napisałeś konkretnie co przeszkadzało Ci w pracy, chodzi o atmosferę, zarobki, a może coś innego? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Bolek Nowy wpis
@Andrzej

Byłem klientem, a kilka opinii masz przecież tutaj. Widzę, że nawet z opiniami jest problem, może ludzie się boją. Ja też nie będę się rozpisywał dokładniej, bo może mógłbym sobie zaszkodzić.........z daleka od tej ,,firmy".

busiek

Absolutnie nie polecam, przy pierwszym napotkanym problemie firma umywa ręce a właściciel robi się mało przyjemny, nie polecam nikomu!!!

kami

czy ta firma dalej siedzi w obróbce kamienia naturalnego?

Dorota

A co u mnie zrobili ; ile razy poprawiali.Małe dzieci w w domu,a oni"FACHOWCY" tną kamień w mieszkaniu!!! ODRADZAM

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Oszukana

No pan jest nie profesjonalny , nie uczciwy i wykonuje pracę wraz z bratem na odczep się.Jak tu powierzyć kominek lub blat kuchenny takim amatorom.

(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tej firmy!!!

JEST TO FIRMA KRZAK(usunięte przez administratora).BRAK DOKŁADNOŚCI I PROFESJONALIZMU ,GŁUPI UŚMIECH NIE ZAŁATWI SPRAWY! STALE NOWA BRYGADA,SZKODA CZASU I PIENIĘDZY .

,,Firma''jeżeli można ją tak nazwać! (usunięte przez administratora).Olbrzymia rotacja ludzi-przychodzą i odchodzą,6 miesięcy to maksymalny czas pracy.Każdy kto połapie się o co chodzi to ucieka.(usunięte przez administratora) Odradzam każdemu ten zakład! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam - Kraków

Artur Chałda Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Max-Kam
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Grzybki 10A
    30-416 Kraków