Opinie o G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. w Piaseczno

Luiza Nowy wpis

Tutaj wystarczy mieć skończona szkole średnia by moc się dostać? tak ktoś chyba sobie tu napisał ale nie wiem a ile to potwierdzona informacja. W każdym razie jakie są najniższe wymagania by moc przyjść do biura na spedycję? Zbyt dużo świeżych opinii tu nie ma, sporo się zmieniło w warunkach?

Czy w G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Kocham_Monike Nowy wpis

5 lat temu nie było szkolenia, nawet najwieksza (usunięte przez administratora)w tym ja chłopa świeżo po szkole średniej podołał wszystkiemu bez szkoleń, z biegiem czasu patrze na to jako szkołę życia, polecam bardzo :D

Artur Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!! Nie płacą za poniesione koszty przez przewoźników , anulują zlecenie po całym dniu !!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Czy nowo zatrudnione osoby w G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

nick

Tak, najpierw umowę na czas określony przeważnie 3 miesiące, a potem na czas nieokreślony

Olga
@nick

Witam, można się dowiedzieć tego wobec tego wygląda sytuacja z wysokością stawki? ta na określony to jest tak jakby próbna? każdy ma tę samą wysokość? i przy przechodzeniu na nieokreślony jest jakieś szersze pole do negocjacji?

@Olga

Wysokość wypłaty ustalasz na rozmowie kwalifikacyjnej. Na okresie próbnym jest odpowiednio niższa. Przy przejściu na czas nieokreślony raczej za dużo nie ugrasz.

Olga
@były pracownik

"raczej"...? ale jest doza nadziei albo efektu za dobrą pracę? jak aktualnie ją weryfikują i czy można liczyć na jakiś stały feedback czy trzeba pytać wprost? lubię wiedzieć co robię i czy jest ok

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kierowca

Czy firma posiada wolne wakaty na Kierowcę?

"PODWYKONAWCA"

W ogóle nie płacą. Sprawa do sądu poszła. UNIKAĆ!!!!!!!!!!!!!

Eryk

Czy firma potrzebuje pracowników?

Kierowca
@Eryk

Zawsze bo nikt tam nie chce pracować.

@Kierowca

To dosyć ciekawe stwierdzenie, ponieważ ja nigdzie nie znalazłam aktualnych ofert pracy od G.B.A. Services Europe. Ale oczywiście mogło być tak, iż nie przeszukałam wszystkich stron dokładnie. Może wobec tego zechcesz nam konkretnie powiedzieć, na jakie stanowiska trwa tam obecnie rekrutacja? Liczę na rzetelną odpowiedź z Twojej strony.

@Marta

Unikać jak ognia...

Bogdan

Dlaczego? Przypuszczam, że masz jakieś negatywne doświadczenia, skoro wyraziłeś taką opinię. Mógłbyś się nimi podzielić na forum? Odpowiednie uzasadnienie wpisu pomoże go lepiej zrozumieć.

nick
@Bogdan

nikt kto tam pracował nie ma pozytywnych opinii

spedytor
@Kierowca

Bo nie płaca!

XL Transporte
@Eryk

Jak ktoś nie chce wyplaty dostawac i pracować harytatywnie, to smialo mozna isc do tych buców

spedytor
@nick

potwierdze

Czy rozmowa kwalifikacyjna do G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

tak, w biurze w Starej Iwicznej.

Lidia
@pracownik

Jak wygląda taka rozmowa o pracę? Jakie pytania zadają? Jest stresująco czy bardziej na luzie?

Pszczółka

Mieliście jakieś problemy z zaleceniami ( nie dostawaliscie zleceń)?Bo ja siedziałem w Anglii 5 dni bez żadnego na (usunięte przez administratora)

Peter

Pracuje na stanowisku Specjalista ds. Monitoringu i szczerze jest to pierwsza praca, którą lubię i która sprawia mi przyjemność. Jeśli ktoś lubi zarządzać swoim czasem i pracą, ustalać sobie zadania oraz wykazywać się myśleniem w trakcie rozwiązywania różnych spraw to szczerze polecam. Również jeśli chodzi o cały zespól w to biurze panuje luźna atmosfera więc praca nie przebiega w aurze spięcia i nerwów.

mixx

Pracował ktoś jako specjalista transportu i może się opinią

mixx

Pracował ktoś jako Specjalista ds. monitoringu transportu i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków i atmosfery.

Kostek

Podpowiedzcie na jakie zarobki można liczyć oraz jaka umowę proponują na początek?

Co wchodzi w socjal G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.?

Adzio GBA

Premia paliwowa ????

Zibi

Firma jak najbardziej ok, wystarczy dobrze wykonywać to co do każdego należy

Gutek

@Kierowca Przesadziłeś, nie ma ludzi do pracy i każdy o tym wie. Myślę, że skoro firma jest dobra to szansa na nowych jest duża

biegnę jak cygan po zasiłek

Czy można u was jeździć na normalnej umowie o pracę ? No nie mam możliwości założyć działalność chyba że stawka będzie 70 e na dzień a I Kondrada pozdrowić proszę ;) miał na melanż przyjechać

Kamilek

Widze kazdy inna opinia . Jesli jestes w porzadku to oni tez beda

Poker

Nie wielu jest co tyle tam pracuje znam chyba wszystkich i żaden nie ma tak pochlebnych opini. Chciałbym Cię poznać.

Ciekawy

A z kim masz podpisany kontrakt?

Zostaw merytoryczną opinię o G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.
1.6/5 Na podstawie 79 ocen.

G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.