Opinie o "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. w Niewieścin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. w Niewieścin

Klient sklepu

Nie polecam sklepu mięsnego niewiescin w golubiu dobrzyniu pod arkadami. Sprzedają tam stare skisniete mieso mielone z łopatki . Ciekawe czy pani ekspedientka o imieniu Agnieszka które mi je sprzedała też by takie kupiła do domu . Jak można takie coś sprzedawać ludzia. Wstyd i tragedia. Nie polecam tego sklepu.

Grażyna
@Klient sklepu

Zawsze można zgłosić takie rzeczy do firmy lub sanepidu. No ale po co lepiej nazwać się klientem sklepu i oczerniać innych .Na szczęście na to są paragrafy .

Klient

Co do komentarzy na temat sklepu w Golubiu -Dobrzyniu nie zgodzę się. Kupuję tam praktycznie od samego początku i nigdy nie zdarzyło mi się aby było coś nieświeżego. Obsługa bardzo miła. Każda z Pań doradzi odpowiednio. Co da mięsa także nie zdarzyło się mi żeby było coś nie tak. Sklep jeden z najczystrzych. Zawsze miło świeżo i profesjonalnie. Nie widziałem nigdy żeby były kiełbasy myte czy coś innego. Zawsze jak nawet zapytałem się o datę danego produktu Panie ekspedientki bez wachania mi podały czy pokazały datyi zawsze były dużo do przodu. Ja tam polecam sklep Niewieścin w Golubiu -Dobrzyniu. Zadowolony Klient

Jaaa a

Na początku umowa zlecenie do momentu wyuczenia się to około 1,5 miesiąca żalezy jak leży. Najnizsza krajowa plus premie (smieszne) jak jest potrzeba to dzwonią w dniu wolnym lub trzeba zrezygnować z tego dnia bo np ktoś położył l4 nadgodzin firma nie płaci. A atmosferę same sobie stwarzamy także zależy od ludzi.

@Marzena

Premia ponad 300 co miesiąc. Oprócz tego Premia za obecność i wczasy pod gruszą.

Klient Nowy wpis

Wystarczy przychodzić do pracy pijaną i masz etat kierownika na 100%. Sama byłam świadkiem jak kierowniczka p. Ma... sklepu na Karpackiej bydgoszcz była pijana jak świnia, a po jakimś czasie widziałam ją na innym sklepie i od pracownic dowiedziałam się że to ich kierowniczka. Czyli za karę trafiasz na inny sklep ale nie tracisz stanowiska. Obłęd

Czy w "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Uczciwy pan Nowy wpis

Co do samych wyrobów może i dobre ale powinno się ograniczyć niektórym sklepom dostarczanie towaru bo świeży chowają a stary jest za szybę wystawiany i już nie jest tak smacznie . Powinno być mniej i było by wszystko świeże

Czy w "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Marzena
@Jaaa a

To ile mniej więcej tej premii jest że uważasz to za śmieszne? Chyba chociaż ponad stówke tego wyjdzie, czy nie?

DZIAŁ KADR
@Jaaa a

Przepraszam, ale naliczamy co miesiąc wynagrodzenia i wszystkie nadgodziny są wypłacane. Zdarzają się również nadgodziny, które są fizycznie wybierane przez pracowników, ale to jest ustalane z danym pracownikiem. Premie nie są śmieszne - są zróżnicowane i dochodzą nawet do 1000,00 zł. Pracownik ma prawo iść na zwolnienie lekarskie i w takich sytuacjach pracodawca musi znaleźć zastępstwo - są to sytuacje losowe i należy się z tym liczyć. Stanowisko SPRZEDAWCA jest stanowiskiem bardziej rotacyjnym niż pozostałe, dlatego na początku zatrudnienia jest umowa zlecenie. Nie każdy się odnajduje na tym stanowisku i nie każdemu ono pasuje. Nie ma sensu zatrudniać na umowę o pracę kogoś, kto przepracuje 8 godzin i stwierdzi, że to jednak nie to co chciałby robić. Proszę nie wypisywać bzdur, bo są to pomówienia, a takimi wpisami psujecie opinię Pracodawcy i zniechęcacie potencjalnych kandydatów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w Niewieścinie.

Interesujące.

Piszę Pan/ Pani z poziomu Klienta. To skąd takie słowa jak ,,bzdura". Nie chcę się czepiać o ortografię, ale pisze się "które", a nie "kture". Polecam słownik za lekturę. Przeczytanie od deski do deski może wpłynąć równie na interpunkcję, KTÓRA też w powyższej wypowiedzi błaga o pomstę do nieba ;) Nie uważam, że którykolwiek koordynator kazałby coś takiego wciskać. Jeżeli ktoś pisze takie rzeczy, KTÓRE oczerniają, powinien użyć konkretnych argumentów, ponieważ słowa wyrwane z kontekstu są mało wiarygodne oraz mogą wpływać negatywnie na wizerunek firmy. Nie pozdrawiam.

@Marzena

Klijentka

Sklep miesny w Kowalewie pomorskim to jakaś tragedia. Sklepowe zmieniają się tam jak rękawiczki i co chwilę jest ktoś inny. Chyba coś nie tak tam musi być. Dodatkowo ceny są kosmiczne a sprzedawany towar jest nie świeży. Ostatnio otrzymałam smierdzace mieso z łopatki które było w promocji. Też mi promocja na której sprzedają stare smierdzaca mieso. Jedyny sklep firmowy a sprzedaje stary towar. Nie polecam tego sklepu wolę iść do dino obok gdzie mają codziennie świeży towar i w lepszej cenie. Bo niewiescin w promocji ma stary towar. By się wstydzili!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaki jest styl zarządzania w "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.?

Arleta

W golubiu dobrzyniu najbardziej nie miła i wyniosła jest pani Agnieszka. Która jest ciągle nadasana kiedy sie nie wejdzie i bardzo frechowana w obsłudze. Ciągle ma jakieś muchy kiedy klijent się zapyta czy mieso jest świeże. Tym bardziej że nie raz już dostałam stare. Co do świeżości towaru to wiele do życzenia jest. Czasami jak się wchodzi to śmierdzi starym mięsem.

Klient sklepu

Grażyna
@Klient sklepu

Klient

Czy "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Siwa

Chciałabym zapytać czy firma na święta daje pracownikom ,dzieciom paczki czy może są jakieś talony lub premie świąteczne?

śmieszek
@Siwa

tak, na święta są paczki ze słodyczami i wędlinami firmowymi

Ania A

Pracuje od ponad roku i nie jest zle. Atmosfera u nas na sklepach jest ok. To jeszcze zalezy z jakimi ludzmi pracujesz i jak do pracy podchodzisz. Jak chcesz pracowac i wszystko jest ok ze standardami to nikt nikomu pod gorke nie robi. Pani koordynator na rozmpwie wszystko mowi jak wyglada praca w tej firmie. Jest pomocna w kazdej sytuacji. To co chcialam to sie dowiedzialam. Wiadomo praca nie jest lekka. Wszedzie trzeba robic nikt nie placi za siedzenie.Trzeba przyjsc i samemu sie przekonac. Bo opinie widze sa rozne a oczerniac innych to kazdy potrafi. Na swieta firma tez o nas pamieta. Nie oczekujmy milionow. Jest ok. Polecam

@Ania A

To będą moje pierwsze święta w tej firmie. Więc mam pytanie.... Dostaje się jakieś talony ,czy może paczki żywnościowe lub dla dzieci?

@Siwa

Tak, dostaniesz paczkę mięsną (wędliny, biała itp.) - warto uwzględnić ją przy zakupach świątecznych, żeby za dużo nie zostało po świętach - i drugą mniejszą ze słodyczami.

@Ania A

Jak wyglądają profity na święta w tej firmie? Bony? Paczki?

Ania a
@Siwa

Paczuszki są. Popytaj koleżanek co dają. Ja byłam zadowolona.

@Ania a

Tak czysto orientacyjnie to wiadomo jaki ekwiwalent? Nikogo nie rozliczam, bo porostu chciałam się dowiedzieć jaka alternatywa wobec braku bonów jest

Jakie są warunki zatrudnienia w "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.?

Jaaa a

Najnizsza krajowa plus śmieszne premie np 100 zł absencyjna reszta zależy jak jesteś na każde pierdnięcie to jest ok. Nic nie zaplanujesz bo ciągle coś.

@Jaaa a

"Bo ciągle coś"? Czyli tak konkretniej? Z czym może być problem i jak w zasadzie to wygląda. Z tą resztą to chodzi o to, że uznaniówka też obowiązuje?

@Magdalena

Ciągle l4 albo cis komuś wypadnie. Uznaniowa jest premia, od polecania produktów, id zaangażowania.... Jak cały zespół się zepnie to coś się dostanie. Atmosfera od ludzi na sklepie zależy. Szczerze po 1 wypłacie na umowie chciałam się zwolnić. Liczylam na większą kasę jak obiecywali. Ale płacą na czas, i wczasy płacą.

@Jaaa a

Aha no rozumiem... Czyli ile oni obiecywali? Bo że najniższą dostaniesz to miałaś świadomość czyli wysokość premii większą podali?

KLIENT

JESZCZE TAK PASKUDNYCH I NIEDOBRYCH PRODUKTÓW NIE JADŁEM.ODRADZAM WSZYSTKIM KUPOWANIA OD NICH CZEGOKOLWIEK,TEGO NIE DA SIĘ ZJEŚĆ.PASKUDNE ŚWIŃSTWO I BARDZO ŚMIERDZI.KUPIŁEM PIERWSZY RAZ I OSTATNI I NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ.

KLIENT

Iwona

Jak wyglada socjal w Niewiescin ? Po jakim czasie pracy i czy jakies skladki na to ida ? Mam możliwość zatrudnienia .Czy wynagrodzenie tylko na konto ? Ile wychodzicie w miesiacu ?

Jolanta
@Iwona

Też bym się chętnie tego dowiedziała. Byłaś już na jakieś rozmowie u nich? W ogóle to trochę zniechęcają mnie te komentarze o słabej atmosferze, co ty o tym myślisz?

Wiktoria

Sądząc po wpisach, warunki pracy prezentują się całkiem przyzwoicie. Fajnie, że po miesiącu można otrzymać umowę o pracę i pakiet socjalny, a nadgodziny są płatne. Trochę martwi mnie i odstrasza informacja o złej atmosferze. Zastanawiam się, czy taka sytuacja występuje w całej firmie, czy dotyczy konkretnego działu? Obecnie firma szuka pracownika produkcji wędlin i i piekarza cukiernika, napiszcie gdzie lepiej złożyć CV, aby trafić na przyjazny zespół?

XYZ
@Wiktoria

Nigdzie..

Paula97b

Czy jest tu jakas osoba która pracowała lub pracuje w tej firmie i chciałaby podać plusy i minusy

Bylt
@Paula97b

Witam jestem byłym pracownikiem zdecydowanie odradzam Ci prace w tej firmie chyba ze lubisz obgadywanie kłamstwa i wplatywanie w historie na poziomie przedszkola w tych sklepach jak nie podlizujesz sie to Cie zamęcza psychicznie wiem cos o tym bo miałam tam swoje zdanie i to sie panią koordynatorka nie podobało jedeyne co było ok to ze wypłata zawsze na koncie w terminie nic pozatym atmosfera fatalna

@K. P Chcę tam aplikować, możesz powiedzieć coś wiecej? Bo niewiele mi mówi twój komentarz. Co konkretnie ci nie podpasowało?

Zostaw merytoryczną opinię o "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. - Niewieścin

• Jak się pracuje w "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.?

"NIEWIEŚCIN" sp. z o.o.