Opinie o Fresenius Medical Care Polska - S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresenius Medical Care Polska - S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fresenius Medical Care Polska - S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Medical Care Polska - S.A. w Poznań

Wika Nowy wpis

Dz. interesuje mnie praca przy obsłudze administracyjno-księgowej stacji dializ. Jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. administracji. Nie podają w niej stawek ale podkreślane jest to ze to umowa zlecenie. Czy zawsze tak będzie czy może później już da rade liczyć na te o prace?

Ja Nowy wpis

Pracuję w tej firmie już trzynaście lat i jestem zadowolona. Nie tylko ja doceniam to, co oferuje pracodawca, bo moi koledzy i koleżanki też mają średnią stażu kilkanaście lat. Liczby mówią same za siebie. Firma jest stabilna, atmosfera fajna, wynagrodzenie dopasowane do średniej rynkowej. Wiadomo, że kilka razy rozglądałam się za inną pracą, ale to z ciekawości i zazwyczaj namawiana przez znajomych - jak wkręcałam się w temat przeniesienia do innej firmy na poważnie, to dochodziłam do wniosku, że gdzie indziej jest podobnie jak tutaj, więc po co miałam zmieniać? Mi odpowiada to, że wszystkich znam i wiec co, kiedy i jak robić. Polecam takie miejsce pracy jak to.

Pielęgniarka Kujawsko Pomorski Nowy wpis

No właśnie atmosfera. Stacje dializ Fresenius zapewniają wysoki standard pracy i bardzo dobre zarobki przewyższające średnią.. Niestety (usunięte przez administratora) , zróżnicowanie w traktowaniu personelu, izolacja części personelu w środowisku pracy przez 4 macierzyste pracownice , tworzenie dla góry pozerstwa dobrej atmosfery , niekoleżeńskie zachowania wobec grupy wspópracownic .Najgorszy w tym wszystkim był fałszywy obraz nas odchodzących wmawiając regionalnemu ,że to kwestia finansów i lenistwa .

Honorata Nowy wpis

Dużo postów pisanych chyba pod wpływem emocji przez jedną osobę, liczę jednak że czegoś sensownego się dowiem. Szukam pracy jako pielęgniarka, a na ich stronie jest informacja, że dają umowę o pracę co mnie najbardziej interesuje. Ale oprócz tego chciałabym poznać stawkę, choćby przybliżoną, mógłby ktoś mi z tym pomóc? Nie ma braków kadrowych, przez co na jedną pielęgniarkę przypadałoby zbyt wielu pacjentów?

Z krasnika

Autodial przewozi dializowanych starymi ambulansami. Część kierowców pracuje na czarno nie zawsze z własnej woli. Czy ktoś w zarządzie firmy wie o tym, czy jest to już powszechne zjawisko

@Z krasnika

Można to zweryfikować w razie czego czy to co piszecie to prawda? Pzt., pytasz czy ktoś z nich wie, to nie macie kontaktu, żeby wprost zgłosić takie sprawy?

R
@Z krasnika

Fresenius nie ma nic do transportu. To zewnętrzne firmy mają podpisane kontrakty i wożą chorych. Jeśli warunki transportu są niewłaściwe trzeba napisać skargę do ordynatora stacji dializ a jak nie będzie efektu to do NFZ.

@R

Skargę w kontekście jakiegoś pisma? Czyli zwykłe zwrócenie uwagi by nie poskutkowało w żaden sposób? A jak szybko reagują tutaj na tego typu sprawy? Widzę, że miesiąc minął, ktoś się zagłębiał w temat?

Firma Fresenius Medical Care Polska - S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator Zespołu Serwisu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Były pracownik Autodialu z Kra

Jak to jest że firma wykonywujaca przewozy osób dializowanych a pracująca dla Fesenius z Poznania, od lat ciągnie te przewozy mimo fatalnego taboru i zatrudniania wielu kierowców bez umowy? Gdzie jest ten niemiecki osławiony porządek i państwo twórcze działania na rzecz ogólnego dobrostanu tak kierowców ambulansów jak i pacjentów dializowanych?

Małgorzata

Ja trochę odbiegnę od wątku mrozu i plandeki. Widzę że trwa rekrutacja na masażystkę - czy ktoś z was na tym forum pracuje na tym stanowisku? Czy potrzebne jest bardzo duże doświadczenie? Czy taka osoba zaraz po szkole też może ubiegać się o ten etat?

to było głupie .życzę Ci tej pracy i zadowolenia z niej .Powodzenia

@r

co w jej pytaniu było głupie według Ciebie? Chodzi o to, że po szkole się nie dostanie i jakiś staż trzeba tu odbyć wcześniej? Ile tego doświadczenia tu wymagają w takim razie?

r

wiesz co pracownicy są normalni nie chcą truć chorych , chcą wozić leki chłodniami , (usunięte przez administratora) twoje matactwa szkodzące tylko chorym ludziom ..wal się pojebie ...takiego dna nie spotkasz nigdzie . to ich poważna firma . pamiętaj (usunięte przez administratora) , że bronisz przestępstwo , bo chowanie wytrucia ludzi wożąc im leki pod plandeką to poważne przestępstwo

r

w tej firmie nie można mieć swojego zdania . lepiej potruć chorych ludzi . byle byś się nie odzywał i lizał (usunięte przez administratora) dyrekcji co nie wie czym się wozi leki .. (usunięte przez administratora) .. rzadko spotkać w tej chorej firemce normalnego pracownika , który nie bije się w kolejce przy kasie po wypłaty

R
@r

Ten głupek znowu nie wziął leków i truje na forum niezgodnie z tematem. Nudny już jesteś „r”

@R

to raczej ten (usunięte przez administratora)co tu odpowiada znowu nie wzął leków i broni ludzi co wozili leki pod plandeką w mrozie i potruli ich wywołując same zapalenia otrzewnej . trzeba bardzo nisko spaść żeby coś takiego napisać i za pieniądze zrobić wszystko jak ostatnia (usunięte przez administratora) taka jak ty i kałek

@R

tylko proszę pamiętaj (usunięte przez administratora)złożyć mi życzenia na święta . bo ja znam tylko mądrych co składają mi życzenia a to jest naprawdę nudne . tylko nie zaśnij na święta po tych lekach na schizofrenie!!!

r

może warto wiedziec co o mnie pracownicy myślą , ..każdy normalny człowiek wie , że ktoś co wynajmuje auto przy - 20 stopniach pod plandeką .musi wiedziec ,ze potruje chorych

r

zanim się kogoś ukarze to trzeba umieć zapobiegać, a jak się nie umie to SIEBIE ukaraj

r

tylko dięki przewożnikowi , któremu nie zależało na pieniądzach , dzisiaj wożą leki chłodniami . do tej firemki... może lepiej nie bronić pracowników takich co latami nie wiedzą czym się wozi płyny dializacyjne, a może robią to specjalnie jak zatrudniają takich (usunięte przez administratora) j(usunięte przez administratora) . podziękujcie mi chorzy ludzie ..to dzięki mnie przystosowali samochody co wożą do was leki !!!

@r

tyle lat wożili leki pod plandeką i samochodami do wożenia pieczywa , że widać co to za firemka . tym raczej chorzy nie podziękują ... napisz jeszcze coś be pewnie nie masz honoru ani ambicji względem chorych!!!

r

wystarczy spojrzeć na pracowników tej firmy co oprócz brania lewych pieniędzi i truciu chorych nic nie robią . nie ma co się dziwić ,że do obsługi gowork taką dziwkę dali jak ty

r

zenon . no tak to ty przeszo 20 lat tumaczysz swoim pracownikom po wyzszych szkolach , ze leki wozi sie chlodniami a nie pod plandeka . dobrze , ze zainwestowales w te nauke dobre samochody zeby (usunięte przez administratora) na twoje wyklady wozili . przeszlo 20 lat !!!! to masz pojetnych uczniow

bayzel

Atmosfera w firmie beznadziejna, nepotyzm to norma, lepiej poszukać pracy gdzieś indziej.

@bayzel

No jakoś nie wiem czy nepotyzm jest normą... A coś jeszcze według Ciebie wpływa na tę atmosferę tutaj?

@bayzel

raczej PRZESTĘPCY co przeszło 20 lat ukrywają ile ich pełnomocnik potruł chorych ludzi wożąc leki pod plandeką , atmosfera??? ...chyba (usunięte przez administratora) ? mimo tego ,że mi nic nie zrobiłeś , trzymasz stronę (usunięte przez administratora)i szacunek ci się nie należy .. chyba ze z nfz-tu i (usunięte przez administratora)z firmy fresenius..nie widzisz , że największą rację mam ja ... ja mam prawdziwych przyjaciół a nie (usunięte przez administratora)co wiedzą , że firma nie ma racji a wipisują bzdury. szkoda ze nie podałem tej firmy na prokuraturę oszczedził bys swojego zdrowia , bo dzisiaj nie nadaje sie do niczego . ale moze ostatkiem sił wymierze sprawiedliwość tym (usunięte przez administratora)co myslą ze tylko pieniadze sie licza ..

@bayzel

bandyto .. pieniądze sie nie liczą śmiecu . liczy się zdrowie . bo jak jest zdrowie to chce się pracować , ale nie u bandytów

@r

Tyle, że nie rozumiem chyba odniesienia, on o żadnej kasie nawet nie pisał przecież. Ale widzę, że stałym bywalcem już tu jesteś. Co do te prokuratury, o której piszesz to chyba nigdy nie jest za późno skoro widzisz po swojej stronie jakiś powód, żeby z tym pójść?

@Gabriela

jest stare przysłowie (usunięte przez administratora) lepiej nie ruszaj bo zacznie śmierdzieć . wstydził bym się być na usługach ludzi co ewidentnie nigdy nie brali leków a powinni i cokolwiek pisać w ich imieniu. a o kasie jest mowa o tej co dostajesz za wypisywanie podpuch i podlizywanie się chorej dyrekcji co daje pracę i stbilizację chołocie . myślę , że gdyby wożili leki twojej rodzinie to pierwsza byś była na prokuraturze bo firemka ta robiła by sobie latami z tego żarty do dzisiaj przy takich geniuszach nie wiedząc czym się wożi leki . Widzę , że firma nie dba o opinię wśród chorych i pracowników bo za pomrożenie chorych dają kasę takim co do tego się przyczynili . od karania takich co przez 10 lat myśleli tylko o kasie beszczelnie wożąc leki w mrozie pod plandeką to rzeczywiscie powinna osądzić sprawę prokuratura a nie skorumpowany zarząd

@Gabriela

tak jak chodzi o kase to widze , ze bardzo jestes zaineresowana . powiem tak nfz za duzo im placi bo stac ich na dawanie wielkich pieniedzy pracownikom co zwalniaja chlodnie i woza leki samochodami od chleba 10 nastepnych lat . ktos z z rozumenm zainteresowal by sie dlaczego tamtem wozil chlodniami leki . maja takich pracownikow co interesuje tylko awans i kasa i nie powie dyrekcji dlaczego moj samochod przerobili na chlodnie a przewoznik wozi to samo pod plandeka Tam zeczywiscie liczy sie tylko kasa i robienie drugiemu pod gorke . tylko tacy moga sie znecac nad pracownikiem co dazy do tego zeby miec przystosowany i dobry sprzet zeby nie nawalal i dowiozl leki do chorego na czas . oni wola starego (usunięte przez administratora) co wozi (usunięte przez administratora) nowymi samochodami w leasingu i za to placi spoleczenstwo ci ludzie tylko szkodza bo nawet nie wiedza jak wyglonda kontener izotermiczny a co dopiero sprawy techniczne . bardzo jest nam milo patrzec jak bydlo dorabia sie przez te lata . ciekawe co bylo tak wazne . ze nas zwolnili ( zart czy zdrowie chorych)

@Gabriela

jak będziesz chciała napisać coś mądrego od siebie i coś co będziesz miała rację to pisz ..

TP

r powinni zamknąć i to w kaftanie. Ewidentnie odstawił leki. Skoro potruło ludzi to czemu do prokuratury nie poszedłeś/las tylko tutaj takie bzdety piszesz? Jeśli wiesz o przestępstwie i nienreagujesz jesteś współwinny

@TP

ty też , a z tą prokuraturą to prawda . tacy ludzie nie powinni być na wolności . ale to ta firemka ich chowa i ty . idż się przestępco leczyć bo jaki masz w tym interes żeby wozić leki pod plandeką i truć ludzi chorych na nerki ???

@TP

chyba jesteś świeżo po obciągnięciu dyrektorowi , i w kaftanie nie możesz obetrzeć gęby i się wkurzasz ?

@TP

ale mi się bardzo podoba bo zaczynasz nie panować nad nerwami i o to chodzi w tej firmie . nedyskretne pytanie śpisz z grzegorzem boguckim?

@TP

akurat my nie powinniśmy na siebie patrzec wilkiem . ty mi nic nie zrobiłeś . nie gniewaj się.... spoko

r

przez przypadek przyjeliście pracowników nie po znajomości (usunięte przez administratora).............co oni o was myślą ????

r

brak honoru żeby wiedzieć o potruciach chorych na nerki i wypisywać dobre opinie o tym szmaciarstwie!!!

r

siebie ukaraj za to , ze zatrudniles taka dyrekcje i ledzie musza z takimi pracowac . co to za szef i prezes

Fresenius Medical Care Polska - S.A. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko brak w Warszawa. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

r

konkretnie to na BRAK rozumu u niektorych we firmie !!!

@r

trochę chamska ta twoja wypowiedź, skoro kogoś przyjeli, przeszedł rekrutację to chyba nie jest tak źle? pomyśl o tym w ten sposób

@Ewa

co to jest stanowisko (brak) ? brak mózgu czy coś takiego ?

@Ewa

przegranej sprawy nie idzie obronić i swojego wizerunku przed ludzmi , ważne że pracownicy wiedzą ,że jak i oni chciałem dbać o chorych . nie o pieniądze chodzi , ale oto ,że penerstwo miało tyle lat ma stabilną pracę w przeciwieństwie do mnie . wstydził bym się na twoim miejscu napisać choć jedną dobrą opinie o tej firemce.

Bartosz

Wow, dość mocne słowa. Szkoda że jednak nie padły żadne konkrety... Powiesz dokładnie skąd takie złe zdanie o firmie?

@Bartosz

ile ci placa za te obciaganie kabli dyrekcji i wypisywanie bzdur ? konkretnie ci powiem juz nie moge czytac tego gowna co tu tonami wypisujesz . mysle , ze takim dupolizcom powinno odebrac sie komputery bo zalewaja siec glupimi wpisami co im do konkretow daleko . moze twoja rodzine wytruja jezdzac w mrozie samochodami pod plandeka to byl by dopiero KONKRET i ich beda za to nagradzac zalosny firmowy (usunięte przez administratora)

@Bartosz

ile ci placa za te obciaganie kabli dyrekcji i wypisywanie bzdur ? konkretnie ci powiem juz nie moge czytac tego gowna co tu tonami wypisujesz . mysle , ze takim dupolizcom powinno odebrac sie komputery bo zalewaja siec glupimi wpisami co im do konkretow daleko . moze twoja rodzine wytruja jezdzac w mrozie samochodami pod plandeka to byl by dopiero KONKRET i ich beda za to nagradzac zalosny firmowy (CWELKU)

@Bartosz

musze przyznac , ze musisz miec w firmie duze powazanie za te robote poza godzinami bo by nie dali ci obslugiwac tej powaznej strony na gowoork. hirka nie ruszaj bo on cie przekreci na pieniadze.

r

w tej chorej firemce tym się zaraziła

Kamila
@r

Czemu tak mówisz o tej firmie?

@Kamila

robisz sobie jaja ?

r

masz jeszcze coś do powiedzenia ta nia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Medical Care Polska - S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Medical Care Polska - S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Medical Care Polska - S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Medical Care Polska - S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresenius Medical Care Polska - S.A.
2.4/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Krzywa 13
    60-118 Poznań

Fresenius Medical Care Polska - S.A.