SZYMOLSPED

Szczecin

Opinie o SZYMOLSPED

Marcin 2011-07-27 13:20:22
FIRMA DO (usunięte przez moderatora).. - Jeden dzień spóznienia z dostawą poczty z dokumentami i już dają karę 100euro.Po kontakcie telefonicznym stwierdzili że powinni dostać te dokumenty do 7 dni.Nawet jak poczta zagubi to ich to nie obchodzi (a karę i tak dają).Wiadomo na ile są puszczani kierowcy (2/3tygodnie).Po prostu szkoda gadać.Współpracować z taką firmą to skandal bo szukają byle jakiego pretekstu do zabrania pieniędzy z frachtu.Jeszcze ciekawe po jakim czasie zapłacą !.UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ
Przewoznik 2012-01-25 20:45:58
Potwierdzam, najgorsza firma w Polsce , samochody im pozabierali - nikomu nie płacą !
Były Jeleń !!!!!!!!!!! 2012-10-17 13:56:55
Pan (usunięte przez moderatora) były właściciel MARK Spedition z Dobrej Szczecińskiej,niewie już co pisać / kogo obgadywać i chciał chyba o sobie napisać że mu licencje zabrali w roku 2009 za przekręty i liczne (usunięte przez moderatora).To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ek jakiego znamy od zawsze.Kiedyś mył kible w niemczech teraz gra wielkiego szefa bo dotację wyciągnoł z EU.
kini 2016-04-20 18:26:33
rzeczywiście firma w otatnim czasie zdecydowanie się poprawiła
Zostaw swoją opinię o SZYMOLSPED - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZYMOLSPED