REFinance

Opinie o REFinance

kak 2014-11-22 02:29
pracowałam tam miesiąc i zrezygnowanym firma miała problemy z wypłaceniem wynagrodzenia na czas . Ogólnie nie polecam
kszykszy 2014-12-11 19:12
Pracuję długo. Nie mam problemów.
xyz 2015-01-16 12:07
Podobno firma już nie istnieje, bo ma problemy finansowe. Ja swojego wynagrodzenia za jeden miesiąc raczej już nie odzyskam. Ogólnie firma o bardzo wątpliwej wierzytelności i nie godna polecenia.
xxx 2015-01-26 10:11
Jak to mówią jaka praca taka płaca.
Tak jak się pracuje tak się jest wynagradzanym.

A dla mało wiedzących firma re- finance dalej istnieje.
kaczor 2015-11-02 19:38
Firma nie wypłaciła prowizji za kila ostatnich miesięcy - dotyczy to ponad 10 osób pracujących na stanowiskach doradców. Osoby piszące "jak pracujesz tak jesteś wynagradzany" to trolle, próbujące zaciemnić obraz sytuacji - mówimy tu o wypłacie prowizji, czyli ci doradcy swoją pracę już wykonali. Firma ich oszukała.
kuba 2015-11-12 22:06
Bardzo proszę o informacje na ten temat (zastanawiam się nad pracą tam) na mojeo maila: kubekq17@gmail.com
P.S. Czy jest możliwe przesłanie jakiegoś zdjęcia (np. fragmentu umowy z firmą (bez Twoich danych lub z zamazanymi Twoimi danymi) lub wystroju biura tej firmy - może być z korytarza przy windzie) jako dowód?
kuba 2015-11-24 20:18
Kaczor, czy masz na myśli Re-finance czy REFinance? To 2 różne firmy, a w tym wątku piszecie o obydwu...
heh 2015-11-30 14:47
pewnie znowu coś typu eu4ya, żenada
Kuba 2015-12-01 23:48
Niekoniecznie... eu4ya zajmuje się polisami z UFK, re-finance zaś polisami gołymi czyli bez ufk...
Kuba B 2016-07-11 17:27
Zeby nie robić zamętu - firma, która nie wypłaca wynagrodzeń to firma Tomasza Szczęsnego. re finance sp. z. o. o
pomysł na działalnośc fajny, ale zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki, wisi ludziom całkiem sporą kasę.. nie polecam! i poziom wykonanej pracy, czy też starania nie mają tu nic do rzeczy, ponieważ powinni płacić za wykonaną sprzedaż. Jeżeli pracownik sprzedaż wykonał, a prezes unika płacenia to coś jest nie halo
plny 2016-07-13 15:38
Wszedzie poczatki do łatwych nie należą ale pozniej jak sie wkrecisz to nie zauważysz jak ci zleciało a na co aplikujesz?
Karolina 2017-09-08 13:29
@plny, niby tak, ale może warto zapytać, bo jeżeli dostaje się na początek jakiegoś opiekuna, który Cię wdraża we wszystko to może być przyjemnie. Może ktoś obecnych pracowników napisze, czy osoby niemające doświadczenia, przechodzą szkolenia lub dostają opiekunów?
Zostaw swoją opinię o REFinance - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REFinance