REFinance

Opinie o REFinance

kak 2014-11-22 02:29:34
pracowałam tam miesiąc i zrezygnowanym firma miała problemy z wypłaceniem wynagrodzenia na czas . Ogólnie nie polecam
kszykszy 2014-12-11 19:12:35
Pracuję długo. Nie mam problemów.
xyz 2015-01-16 12:07:21
Podobno firma już nie istnieje, bo ma problemy finansowe. Ja swojego wynagrodzenia za jeden miesiąc raczej już nie odzyskam. Ogólnie firma o bardzo wątpliwej wierzytelności i nie godna polecenia.
xxx 2015-01-26 10:11:08
Jak to mówią jaka praca taka płaca.
Tak jak się pracuje tak się jest wynagradzanym.

A dla mało wiedzących firma re- finance dalej istnieje.
kaczor 2015-11-02 19:38:58
Firma nie wypłaciła prowizji za kila ostatnich miesięcy - dotyczy to ponad 10 osób pracujących na stanowiskach doradców. Osoby piszące "jak pracujesz tak jesteś wynagradzany" to trolle, próbujące zaciemnić obraz sytuacji - mówimy tu o wypłacie prowizji, czyli ci doradcy swoją pracę już wykonali. Firma ich oszukała.
kuba 2015-11-12 22:06:13
Bardzo proszę o informacje na ten temat (zastanawiam się nad pracą tam) na mojeo maila: kubekq17@gmail.com
P.S. Czy jest możliwe przesłanie jakiegoś zdjęcia (np. fragmentu umowy z firmą (bez Twoich danych lub z zamazanymi Twoimi danymi) lub wystroju biura tej firmy - może być z korytarza przy windzie) jako dowód?
kuba 2015-11-24 20:18:03
Kaczor, czy masz na myśli Re-finance czy REFinance? To 2 różne firmy, a w tym wątku piszecie o obydwu...
heh 2015-11-30 14:47:42
pewnie znowu coś typu eu4ya, żenada
Kuba 2015-12-01 23:48:35
Niekoniecznie... eu4ya zajmuje się polisami z UFK, re-finance zaś polisami gołymi czyli bez ufk...
Kuba B 2016-07-11 17:27:56
Zeby nie robić zamętu - firma, która nie wypłaca wynagrodzeń to firma Tomasza Szczęsnego. re finance sp. z. o. o
pomysł na działalnośc fajny, ale zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki, wisi ludziom całkiem sporą kasę.. nie polecam! i poziom wykonanej pracy, czy też starania nie mają tu nic do rzeczy, ponieważ powinni płacić za wykonaną sprzedaż. Jeżeli pracownik sprzedaż wykonał, a prezes unika płacenia to coś jest nie halo
plny 2016-07-13 15:38:23
Wszedzie poczatki do łatwych nie należą ale pozniej jak sie wkrecisz to nie zauważysz jak ci zleciało a na co aplikujesz?
Zostaw swoją opinię o REFinance - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REFinance