JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak

Będzin

Opinie o JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak

Armagedon 2010-01-15 11:48:01
Jts to banda aroganckich i napuszonych [usunięte przez moderatora] mam na myśli kierownictwo.Spedytor-porażka poziom ineligencji na poziomie królika doświadczalnego.Zle sie pracuje pod takim zarządem.ogólnie nedza
anonim 2010-08-26 10:01:49
Armagedon - 2010-01-15 11:48:01

Jts to banda aroganckich i napuszonych [usunięte przez moderatora]-mam na myśli kierownictwo.Spedytor-porażka poziom ineligencji na poziomie królika doświadczalnego.Zle sie pracuje pod takim zarządem.ogólnie nedza

ARMAGEDON -MASZ RACJĘ ,SZCZEGÓLNIE DYSPOZYTOR [usunięte przez moderatora]Z POZDRAWIAM
Mam 2016-04-21 20:52:24
Wiem, ze do JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak jest akurat trochę chętnych osób, bo rzucili jakieś nowe ogłoszenie, mam nadzieję, ze uda mi się jakoś tam dostać, bo w regionie jedna z najlepszych firm transportowych jednak, zwłaszcza, że płacą od 3000 wi wyżej
Zostaw swoją opinię o JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JTS TRANSPORT Jerzy Ślęzak