P.P.H.U Kawiks

Opinie o P.P.H.U Kawiks

cześć, jak wygląda praca pakowacza? Nie widzę byście pisali o tym ostatnio a od miesiąca ogłoszenie na necie wisi. Nie wiem w sumie czy jest aktualne? nie mam jeszcze doświadczenia ale może bym przyszedł bo i tak roboty szukam, opiszecie mniej więcej co się robi?

Jakieś zmiany na utrzymaniu ruchu się szykują? Przyszedłem tu z ofertą dla kierownika, która ze dwa dni temu wrzucili a teraz po spojrzeniu na komentarze widzę, że już w październiku ktoś o nią pytał. Nie wiem czy tam więcej osób do kierowania potrzeba czy to może rotacja? wyjaśnicie sytuacje na dziale?

Opiszcie co się dzieje teraz na produkcji, od paru dni wisi oferta na linku. Mam już doświadczenie z pracy przy mięsie, ciekawi mnie jak do dziś warunki mogą się układać? Cos słabo tu z odpowiedziami w ostatnim czasie i zastanawiam się dlaczego? jak macie teraz stanowiska wyposażone?

Czy firma P.P.H.U Kawiks udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

...

Pożyczek!!!nie ma !!jest niby fundusz socjalny z którego ci nie zawiele się należy. Chyba dawno w firmie żadnej kontroli nie było!

@...

Czyli co składa się na ten fundusz, bo w sumie to nie napisałeś wprost? co roku jakkolwiek się zmienia? i ta kontrola to w ogóle kiedykolwiek była? ubrałeś to tak w słowa, że mogłaby to być jakaś sugestia, a ja to wole mieć jasność

Firma P.P.H.U Kawiks w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Jacek

Czy polecacie pracę na stanowisku kierowcy kat C? Ile można zarobić?

@Jacek

Cześć, tu tylko kategoria C jest potrzebna? Na wyższą już ludzi nie potrzebują? Akurat mam tez inne papiery to pytam. Na zarobki nikt Ci nie odpowiedział, a czym w ogóle tu się jeździ?

Zapomnij .

@Ona

O pożyczkach należy zapomnieć? A jakieś inne wsparcie? Bo nie przesadzajmy na pewno coś musi być. ;)

@Dorota

Zapomnji, tam nie ma nic. Premia? Jakieś śmieszne ochłapy na otarcie łez. Mało tego premię potrafili zabrać za to,że byłaś na urlopie wypoczynkowym latem, tak dobrze czytacie. Po powrocie z urlopu zabrali mi premię, jak zapytałam dlaczego,usłyszałam w odpowiedzi, bo byłam na urlopie. To jest komedia i (usunięte przez administratora). Tam najlepiej traktowani i na najwyższe pensje oraz premię mogą liczyć dyrektorzy,informatycy, osoby zajmujące się finansami firmy czyli ci najbliżej właścicieli,reszta to zło konieczne ,którego się nie szanuje i traktuje jak robola,który może wykonywać pracę za trzech za najniższą krajową.

Dorota

Aha, czyli każdy z IT ma tu swoje jakieś przywileje? Nawet junior? Bo, że szefostwo lubi sobie dać to się zdarza, ale żeby w ten sposób rozwarstwiać ludzi?

Grażyna

O jaką kwotę chodzi z tymi ochłapami? Bardzo mnie zaciekawiła ta historia z premią, więc jeśli w ogóle się zdarza, to chciałabym wiedzieć, ile takiej premii można dostać?

Xyz

Dokładnie jest tak jak opisujesz. Kilka lat już nie pracuję w tej firmie, jakie było moje zdziwienie kiedy zabrano mi( pożal się Boże premię,bo to ochłapy)na moje pytanie za co, usłyszałam,bo byłaś na urlopie wypoczynkowym. Odebrało mi mowę i to przelało już czarę goryczy. (usunięte przez administratora)i wodorosty.

....

Bez przesady nikt nikogo w tej firmie nie trzyma na siłę. Ale nie dajmy się zwariować .Nikt nikomu Noe będzie płacił za leżenie.Wiadomo że jak ktoś się chce doczepić to zawsze coś znajdzie. Pracuje w tej firmie 7lat na stanowisku kasjer sprzedawca bywają leprze dni i gorsze. Ale nigdy nie pracowałam za najniżą krajową premie też nie są źle w zależności oczywiście od przychodu danego sklepu jeśli pracujesz na sklepie o niszym obrocie nie zarabiasz milionów.Chcesz zarabiać tyle co informatyk, księgowa czy dyrektor Ok a masz takie wykrztalcenie i takie kwalifikacje to co robiłaś na takim stanowisku jak kasjer sprzedawca Wiadomo że każdy patrzy na swoje dobro ja też ale nie uważam tej firmy za zło konieczne. Każdy chce zarabiać miliony i brać jak najwięcej. Pytanie czy dajesz tyle samo od siebie. Są oczywiście wymagania i różne pomysły ze strony firmy.Ale w której firmie tego nie ma wszędzie są podziały są ludzie którzy wymagają i są ludzie którzy mają obowiązek sprostać tym wymaganiom za to bierzemy wynagrodzenie.Jesli znalazła pani leprze pracę jest Pani zadowolona to tylko się cieszyć. Ale po co oczerniać kogoś kto wcześniej dał pani pracę i co miesięczne wynagrodzenie jeśli nie była pani zadowolona wystarczy podziękować za współpracę i iść tam gdzie jest lepiej

Ona

Nie polecam tego pracodawcy ,tylko dlatego że się rozchorowałam zostałam zwolniona z dnia na dzień. Takie praktyki stosuje rejonowa sklepów we Wrocławiu. Więc z całego serca odradzam pracę w tym miejscu. Rozumiem że jak urwało by mi nogi to też musiała bym przyjść i stać za lada. O przerwie można zapomnieć. Przychodzisz do pracy i masz tylko zapitalac a Pani szanowna nawet nie zapyta czy na przerwie się było. Nie polecam.

Z tydzień temu wygasła oferta dla kierownika na UR. Na dziale jest potrzebna tylko jedna osoba pełniąca te funkcje? Ciekawią mnie zarobki, bo mam doświadczenie a nie zostały wprost podane, jest szansa na ich przybliżenie? I tak z ciekawości w jaki sposób przeprowadzane są rozmowy na te wyższe stanowiska?

Madzia

Znalazłam ofertę pracy w internecie na stanowisko Dyrektora Produkcji . Widzę , że firma oferuje mieszkanie o wysokim standardzie . Jestem w szoku . Czy to oznacza , że można wprowadzić się tam z całą swoją rodziną ? Czy jest to jedynie miejsce dla Dyrektora ? W ogłoszeniu napisano , że pracodawca wymaga dyspozycyjności . Na czym właściwie ona polega ? W jakich dniach , godzinach trzeba być dostępnym ? Cały czas ?

Czy w P.P.H.U Kawiks poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Olga

Sklep Kawiks Oleśnica Pani blondynka , która za karę przychodzi do pracy . Nie mila , z łaską obsługująca klienta . O co się jej nie poprosi to jest wielki problem . Sprawa już była zgłaszana do koordynatora niestety bez echa . Nie dość , że nigdy w tym sklepie nie ma towaru bo jak to mówią o 7:05 ,,już się sprzedało,, to jakość obsługi na najniższym poziomie. Nie polecam , odradzam omijajcie szerokim łukiem !!!

#Wiki#

Byłam dzisiaj na zakupach w Państwa sklepie przy ul Tatrzańskiej. Piękny sklep, miła obsługa, kupiłam pyszne wędliny i bardzo smaczną tartę. Polecam!

Wkurzony

Dziś kupiłem pierogi Kawiks z mięsem ponad 30 złoty za kilogram. Myślałem że w takiej cenie zakupie dobry i smaczny produkt - niestety (usunięte przez administratora) zamiast mięsa, zmielone chrząstki a nie mięso - za trzydzieści złoty za kg gdzie ciasto to 70% - mogli by dać mięso!!! Nie poleca tego sklepu - (usunięte przez administratora) i malaria!!!

Klient.

Kupiłam ciasto na ul. Tatrzańskiej w waszym sklepie oczywiście sprzedano mi stare a tak pani z długimi włosami zachwalała że jest świeże . Więcej nie c w tym sklepie nie kupię (usunięte przez administratora)

Grażyna

Witam, chciałabym bardzo pochwalić Panią Anitę ze sklepu w Bełchatowie, przy ulicy Wyszyńskiego. Przemiła, kompetentna, życzliwa i mająca szacunek dla klienta, w przeciwieństwie do obsługi sklepu na Osiedlu Dolnośląskim, przy Biedronce. Pani Anita to SUPER SPRZEDAWCA. Pozdrawiam.

@Grażyna

Firma nie prowadzi przypadkiem jakichś audytów klientów? Ciekawa jestem, jak mogłoby to wpłynąć na możliwość uzyskania premii, skoro ta pani jest tutaj tak chwalona. Sprzedawca za bycie miłym cokolwiek zyskuje więcej od firmy czy nie bardzo?

Ekspedientki

Pracujemy niby w dobrze prosperującej firmie, która cały czas się rozwija! Reklamy w radiu, bilbordy, plakaty, ulotki na które wydawane są pewnie duże pieniądze! I firmę na to stać!!!A na środki chemiczne i czystości firma szczędzi.A my ekspedientki które pracujemy za niewielkie pieniądze i musi nas być stać żeby sobie zapewnić w miejscu pracy: papier (usunięte przez administratora).y,ręczniki papierowe i inne środki chemiczne! To jest żałosne żeby pracownik do pracy szedł z rolką papieru toaletowego !!!

Kejti

1)Nie miła obsługa .2)Pani ciągle kaszle,wyciera rękawem nos. 3) Chciałam kupić wędlinę I poprosiłam o ukojenie z nowego kawałka, pani odpowiedziała że nie może mi sprzedać z nowego kawałka bo są już dwa kawałki (doslownie dwie małe (usunięte przez administratora) "leżały) I może mi to skroić. No naprawdę, tego się nie spodziewałam. Nie do pomyślenia takie zachowanie .Planowałam kupić jeszcze żeberka,mielone ,karkówkę i kiełbasę. Ogólnie miałam zakupić mięsa na około 700 zł na małą imprezkę. Totalnie odechciało mi się po takim potraktowaniu i kupiłam sobie pod Halą. Niech ludzie którzy rządzą tym dobytkiem trochę pomyślą czy warto być sknerą i sprzedać klientowi to co chcą, czy wpychać klientom resztki aby za dużo nie stracić....

As

Zgłosiłem reklamację drogą mailową. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, telefonu, nic. Wydałem pieniądze na produkt, który był zepsuty i wylądował w koszu. Do tego produkt nie był oznakowany numerem partii ani data ważności, co jest niezgodne z prawem. Dział jakości, technolog, u was pracuje, czy tylko przychodzi do pracy?

Czy w P.P.H.U Kawiks zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

Dorota

jak obecna współpraca i atmosfera wobec tego wygląda? czy między współpracownikami dochodzi do jakichkolwiek konfliktów? warunki zatrudnienia są identyczne?

Mario

Zakupy 4.02.2021 r. w Kawiks Kaufland przy Batalionów Chłopskich w Warszawie . Mieli tam tak fajną obsługę, a teraz tam jakaś żenada. Takich niemiłych, opryskliwych bab dawno nie widziałem. Brawo Kawiks , róbcie tak dalej. Teraz wolę iść do sklepu mięsnego obok, do konkurencji, gdzie uśmiechnięta obsługa i nie dyskutujaca i wędliny, mięso wysokiej jakości. Zwróćcie również uwagę na zasady higieny , zwłaszcza w czasie pandemii

Maria Urban
@Mario

A ja mam zupełnie inne spostrzeżenia i odczucia względem nowej załogi. Nie wiem czym spowodowany jest powyższy wpis, ale na pewno nie jest obiektywny. Nowe Panie są przesympatyczne z bardzo dobrym podejściem do każdego klienta. Poprzedniej ekipie często zdarzało się być pod wpływem alkoholu, o ich kulturze osobistej nie wspomnę, bo bym musiała użyć niecenzuralnych słów. Z czystym sumieniem polecam zakupy w Kawiksie Warszawa Batalionów Chłopskich Mięso, wędliny i obsługa pierwsza klasa.

@Maria Urban

Iza przestań sobie samej pisać te wszystkie pochlebne opinie. Żenada. Wstydu nie masz

Magdalena
@Ona

kim jest Iza ? i czemu miałaby to robić ?

Haha
@Maria Urban

Iza nie ośmieszaj się i przestań sobie słodzić. Wstydu nie masz . Odeszłaś miałaś i wróciłaś jak gwiazda ale zapomniałaś że dziewczyny już cię znają.

Katarzyna Kowalczyk
@Ona

Droga Pani Ona, Ja jako osoba postronna, która robi zakupy w różnych sklepach Kawiks czasami nawet jako tajemniczy klient, zastanawiam się skąd Pani czerpie takie opinie i wysuwa insynuacje o Pani Izabeli i mogę stwierdzić jednoznacznie , że we wszystkich sklepach( Warszawa, Skierniewice, Łódź-Wróblewskiego czy Kilińskiego to tylko kilka przykładów) w których spotkałam Panią Izabelę jako osobę odpowiedzialną obsługa zmienia się diametralnie o wystroju nie wspomnę. Jeżeli jest Pani tak odważna żeby oczerniać kogoś może powinno się używać imienia i nazwiska a nie podpisywać się anonimowo.

Babelek
@Ona

Tak Iza jest naprawde nie wytrzymania ubliza pracownikom uwaza sie ze wszystkie rozumy zjadla pensja 2600 wszystkie soboty pracujace i te ich czepki na glowe jaka siara wedliny stare sprzedaja po terminie niektóre nawet byly myte

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

• Jak się pracuje w P.P.H.U Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Kawiks?

P.P.H.U Kawiks