Opinie o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. w Czarna Białostocka

CIEKAWSKI

ile mozna zarobic za miesiac srednio czy sa jakies premie i inne dodatki z tego co wiem to praca ciezka i dawaj i dawaj czy za soboty placa 100

Stawki startują od 17zl ale na rękę czy brutto?

@Marcin

Mysle ze stawki brutto a czy sa jakies premie itp. ile można zarobić za miesiąc średnio i czy soboty sa setki

Pracownik fizyczny

Pracuje tu 7 lat i nie mam nawet 20zł. Więc za kogo macie starych pracowników.?

umyslowy

Firma wymaga natychmiastowej zmiany , pracodawca dla ludzi

Spawacz

Pospawanie próbki, rozmowa z jakimś pracownikiem produkcji(chyba brygadzistą). Pracownik obraził się na wzmiankę o tym, że mam inne rozmowy o pracę. Z żadnym kierownikiem nie porozmawiałem, niczego o firmie się nie dowiedziałem, pytań nie miałem komu zadać, ani przedstawić swojej osoby wykwalifikowanemu rekruterowi. Podejście do potencjalnego pracownika od początku lekceważące.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Umyslowy

Zwolnil się dziś pracownik nastepny dlaczego firma nie dba o pracownikow nie probuje zatrzymac , dlaczego nie jest zachecany do zostania w firmie co sie dzieje w tej firmie dlaczego (usunięte przez administratora)Prezesie dbaj o ludzi i nie dawaj zeby sie zwalniali

Helena
@Umyslowy

Powodów, dla których niektórzy zwolnili się z PROMOSTAL może być naprawdę wiele - chyba nie warto obarczać winą samego Prezesa firmy. A Ty sam jesteś tam zatrudniony, czy jedynie wypowiadasz się jako obserwator firmy? Chętnie dowiem się od Ciebie czegoś więcej.

@Helena

Jestem zatrudiony na stale ale zal mi ludzi którzy (usunięte przez administratora) później się zwalniają a dyrekcja nie rauguje a tam bialorus lub ukraina przyjedzie i będzie (usunięte przez administratora) ta firma wymaga duże wstrząsu aby się ogarnęli ci ludzie którzy zatrudniają

pracownik fizyczny

(usunięte przez administratora) ludzie ktorzy sie staraja i robia duzo wiecej niz pracownicy starej brygady,, mostostal'' ... moga zapomniec i sa nie doceniani .

taki sobie
@pracownik fizyczny

Pewności nie ma, ale prawdopodobieństwa jest dużo. Do najniższej premii ludzie się przyznają do wyższych już nie. Wśród tych co się przyznają nie ma nikogo z tych o których piszesz więc zapewne coś w tym jest. Właściciel jest władny dawać i zabierać, szkoda tylko, że nie określa żadnych kryteriów , a władza średniego szczebla za kryteria przyjmuje stopień kumplostwa. Aby nie być gołosłownym odniosę się tu do jednego z poprzednich postów /(usunięte przez administratora)/ o jasnej komunikacji w firmie. Kilka m-cy temu Zarząd zdecydował o dodatkowej /wysokiej/premii pracownikom wyróżniającym się zaangażowaniem i wydajnością. Premia ta faktycznie była przyznawana lecz nikt o tym nie wiedział bo załoga dowiedziała się o tym dopiero na spotkaniu z Prezesem firmy chyba w czerwcu czy lipcu. Jak tu mówić o motywacyjności takiej premii jak o możliwości jej uzyskania nikt nie wiedział, no może poza tymi co ją uzyskali. Pytanie kto ją otrzymywał jest chyba bez sensu, tajemnicą była nawet możliwość jej zdobycia. Prezesi o premii zdecydowali, a podziału dokonywali bezpośrednio zarządzający produkcją. I to wg postu Marka jest "jasna komunikacja w firmie" realizowana przez ... Pisanina ta byłaby zbędna (zarobki nie są złe jak na Podlasie) gdyby były kasa przyznawana była obiektywnie. Wolna ręka dla przyznających zawsze stwarza możliwości promowania swoich, a wystarczyłoby przecież określenie kryteriów nagradzania najlepszych. Kilka punktów z procentowym ich udziałem w całości oceny. Proste? Inne firmy stawiają na jawność (np. pracownik m-ca, roku itd.). Tu zaś jest tajność, co sprzyja nadużyciom a może tylko domysłom. Brak jawności, to domysły, podejrzenia i niezdrowa atmosfera, a to na pewno, nie sprzyja wzrostowi wydajności. U innych bywa też niewesoło i problemy są jeszcze większe (na zmiany potrzeba czasu), dlatego firmę oceniam jako OK i zapraszam z nadzieją na zmiany na lepsze.

@taki sobie

Nie do końca zrozumiałam Twoją wypowiedź. Czy wszyscy pracownicy otrzymują premię? Rozumiem, że jej wysokość jest uzależniona, natomiast każdy powinien za swoje zaangażowanie w pracę otrzymać dodatek. Jako pracownicy PROMOSTAL możecie liczyć na benefity pozapłacowe jakimi są np kartu multisport bądź prywatna opieka medyczna?

robol
@pracownik fizyczny

Masz racje 100 procentowa ludzie którzy się starają to maja ich w (usunięte przez administratora) aby robota (usunięte przez administratora) z pracownikiem nie podoba się to się zwolnij takie podejście a ruskie tez nie głupie ludziska np. szlifowanie konsol to jakiś zart szkoda mi tych chlopakow

Wojciech
@robol

Nie ma żadnej możliwości, aby pracodawca docenił nasze starania? Może zdarza się, że osoba zaangażowana w pracę otrzymuje awans na wyższe stanowisko? Jestem ciekaw, czy takie sytuacje występują w firmie PROMOSTAL.

brat

Na którym miejscu jesteśmy my 1. Wykładanie towaru To jedna z najpopularniejszych ofert zatrudnienia dedykowana młodym ludziom. Przede wszystkim duże sieci handlowe poszukują kandydatów do wykładania i układania towaru na sklepowych półkach. Zwykle taką pracę wykonuje się nocą, gdy klientów nie ma w sklepie. W przypadku jednak młodocianych praca w godzinach nocnych nie wchodzi w grę, gdyż tak stanowią przepisy. W związku z tym tutaj jest możliwe wykładanie towaru jedynie w dzień. Można zarobić jakieś 14 złotych za każdą przepracowaną godzinę. Warto sprawdzić: Aktualne oferty pracy 2. Pomoc biurowa Obsługa urządzeń biurowych, kontakt z klientami firmy, przygotowywanie pism (w tym zestawień i raportów) oraz odbieranie telefonów i obsługa służbowej skrzynki pocztowej to niektóre zadania dla asystentki/asystenta w biurze. Kto podejmie taką pracę, ma szansę dostać przeważnie 15 zł na godzinę. 3. Pomoc na produkcji Przygotowanie materiałów do produkcji, pomoc przy linii produkcyjnej, obsługa prostych maszyn i urządzeń, nieskomplikowane prace wykończeniowe, pakowanie i transport gotowego (lekkiego) asortymentu do magazynu to przykładowe zajęcia na hali produkcyjnej. Zainteresowany może na godzinę otrzymać 18 zł. 4. Pomoc brygadzie budowlano-remontowej Budowlanka to, obok handlu, jedna z branż, którym brak rąk do pracy doskwiera najbardziej. Niewykwalifikowani pracownicy na budowie i do przeprowadzenia prac remontowych są dzisiaj na wagę złota. Podobnie, jak pomocnicy murarzy, zbrojarzy-betoniarzy, tynkarzy, malarzy czy płytkarzy. Kto rokuje na fachowca, jest w stanie zarobić do 20 zł na godzinę. 5. Sprzedaż Kasjer-sprzedawca w markecie oraz sprzedawca w małym, lokalnym sklepie – tych ofert mamy na pęczki. Latem poszukiwani są również sprzedawcy na straganach (choćby warzywniaki i stoiska z okularami przeciwsłonecznymi). To nie tylko oferty stacjonarne, w danym sklepie. Sprzedawcy internetowi, w e-sklepach, tak samo znajdą zatrudnienie. Sprzedawca, i ten tradycyjny, i ten online, może mieć 15 zł na godzinę. 6. Punkt obsługi klienta Takie punkty obsługi klienta kojarzą się z handlem – i faktycznie w każdym markecie tego rodzaju dział istnieje. Punkty obsługi klienta to jednak także inne miejsca pracy, przykładowo w spółdzielni mieszkaniowej, salonie samochodowym czy firmie komputerowej. Proponowana stawka godzinowa – 15 zł. 7. Obsługa kelnerska, pomoc kuchenna Restauracje, kawiarnie, bary szybkiej obsługi i hotele oraz pensjonaty szukają osób do pomocy w kuchni i na sali. Do obowiązków zwykle należy przyjmowanie zamówień, przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, dbanie o porządek na sali. Kto chce pracować w branży, może dostać 16 zł na godzinę. 8. Recepcja Hotele, pensjonaty i ośrodki wczasowe, lecz także m.in. biurowce, sale zabaw, zakłady fryzjerskie i salony piękności prowadzą recepcje. Recepcjonista nie tylko ma bezpośredni kontakt z gośćmi lub klientami. Do jego zadań należy ponadto obsługa urządzeń biurowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, reagowanie na skargi klientów, kontakt z innymi działami (np. ochroną, działem gastronomii) oraz z serwisem sprzątającym. Przykładowa stawka godzinowa dla recepcjonisty wynosi 16 zł. 9. Sprzątanie Można sprzątać np. biura, szkoły, przedszkola, klatki schodowe w blokach bądź mieszkania prywatne na zlecenie firmy - serwisu sprzątającego. Godzina pracy to możliwość zarobienia 13 zł. To jedna z najniższych stawek. Polecamy również: Młody pracownik może szukać pracy sezonowej 10. Roznoszenie ulotek, kolportaż gazetek reklamowych Jedna z najmniej lubianych, ale jednocześnie jedna z najczęściej powtarzających się ofert pracy. Można stać na chodniku i wręczać ulotki przechodniom, a można roznosić gazetki reklamowe pod drzwi mieszkań. Tutaj zarobki należą niekiedy do dosyć wysokich. Roznoszący ulotki może otrzymać 22 zł za każdą przepracowaną godzinę. I co o tym myśleć gdzie szukać szczęścia prezesa , a gdzie szczęścia pracownika ?

@brat

(usunięte przez administratora) Podając stawki "brat" nie podaje żródła ani daty z kiedy są te dane. Weźmy pkt. 9 - jeżeli to jest brutto, to znacznie poniżej obecnie obowiązującej tzw. najniższej stawki godz. (ustawowej). Jeżeli jest to netto to brutto wychodzi blisko 18 zł czyli stawka którą mają w Promostalu ślusarze (średni fachowcy). Teraz inny - pkt. 4 pomocnik budowlano-rem. -20 zł. Przy takiej stawce netto , brutto wychodzi 28 zł czyli więcej niż w Promostalu mają dobrzy spawacze. O jakichkolwiek dodatkach " brat" nie wspomina to ja również, bo dodatek dziś może być jutro już nie i w umowie o pracę nie jest ujmowany. Niewłaściwe porównania. Odniesienie (w większości) przykładów z działalności usługowej i p.lekkiego do przemysłu ciężkiego (definicję można sobie znaleźć) jest niewłaściwe, a jeżeli zrobiono to celowo to jest to manipulacją.

baba
@brat

panowie to dotyczy ofert dedykowanym młodym czytajcie ze zrozumieniem

Tak się składa, że osobiście współpracuję z p. Dyrektorem z produkcji i złego słowa nie powiem. Bardzo konkretny człowiek, profesjonalny i to co ważne, dba o jasną komunikację w firmie. Firma jest godna polecenia. Taka jest moja opinia. Pozdrawiam

taki sobie
@Marek

Nawet wiem kto to pisze (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcji
@taki sobie

Nie ważne kto pisze. Na tej stronie ważna jest szczera opinia pracowników o tym zakładzie.

Pracuś

A w podstawówce uczyli ciebie interpunkcji? Forum to nie SMS do kumpla o tym samym poziomie. Po rozszyfrowaniu Twojej wypowiedzi (mam nadzieję że właściwe) - popieram.

Pionek

Czasy się zmieniły i praca za takie stawki jest prawie normalnością (nawet w małych firmach). Problemem nie są stawki (ogólnie) lecz ich przyznawanie. (usunięte przez administratora)Dziwne podejście, że ci co zaczynali , muszą mieć więcej. Polowa z nich to naprawdę wspaniali zaangażowani pracownicy ale druga polowa to (usunięte przez administratora) i mimo tego biorą kase wyższą od tzw. nowych –mających umiejętności i chęć do pracy (czasem z kilkuletnim stażem w firmie). Jest to antymotywacyjne i powód do równania do tych gorszych. Unarzędziowienie w firmie stale wzrasta lecz czy wydajność (na osobę) przynajmniej się utrzymała. Nie. Gdzie jest problem? Problemem nie są ludzie bezpośrednio produkcyjni (usunięte przez administratora)Organizacja pracy to jest temat rzeka i nie czas ani miejsce by tu o tym pisać.

...
@Pionek

To prawda, organizacja pracy jest beznadziejna, zarobki dobre (usunięte przez administratora)Fakt inwestują w rozwój firmy(usunięte przez administratora) Jak dadzą dobre pieniądze osobom co mają fach w rękach to coś z tej firmy jeszcze będzie, jak na chwilę obecną to tendencja jest taka że ludzie odchodzą.

Copernik

Zgadzam się z opinią tu jednej z osób. (usunięte przez administratora)

zainteresowany

Czy to prawda że Promostal pada ?

KAJ
@zainteresowany

BZDURY TOTALNE WYSSANE Z PALCA

Kili
@KAJ

Biurowych kilku zwolnili chyba, bo już jakiś czas nie widać, więc coś jest na rzeczy.

Ciekawy

Jak z warunkami pracy teraz, jak stawki i traktowanie pracownika ?

Izabela

Promostal - w związku z ciągłym rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na pracowników - obecnie poszukuje osoby na stanowisko Technologa. Tutaj znajdują się szczegóły oferty pracy: http://www.promostal.pl/images/praca/technolog.pdf Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować?

Hgfhj

Pracuję w tej firmie już kilka lat ze stawką 17 zł brutto, ostatnia podwyżka 3 lata temu

Jakie teraz są zarobki dla świeżego pracownika montera z kilkuletnim doświadczeniem?

tre
@Gość

16 zl 17 zl brutto

robertitaktousunie

Izabela

@anonymous, twoja opinia niewiele mówi innym użytkownikom o pracy w Promostalu. Jeśli pracujesz w tej firmie to rozwiń proszę swoją wypowiedź. Dlaczego odradzasz pracę w Promostalu? Twoje zdanie może być pomocne dla innych, którzy czytają forum i chcą zacząć pracę w tym miejscu.

@Izabela

Odradzam prace w Promostalu

Izabela

@Wspolpracownik, rozumiem, że też pracujesz w Promostal. Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Jak pracuje się w Promostal w Czarnej Białostockiej? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. - Czarna Białostocka

• Jak się pracuje w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
PROMOSTAL Sp. z o.o. Sp. k.