Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

Kinga

Zrezygnowałam przez przeprowadzkę, ale żałuję, że tka musiał się stać. Jeśli wrócę do Wwy to ponownie wezmę udział w rekrutacji.

Zany
@Kinga

No akurat w Budimexie przeprowadzka to chyba najmniejszy problem :-) Oni budują wszędzie

Kinga
@Zany

Ale centrala jest w Wwa :)

O.

Warto zastanowić się nad aplikacja do tej firmy. Obecnie dużo się dzieje, ciągle zmiany personalne, dużo odejść. Wystarczy zapytać ile osób odeszło z samego HR w ostatnim czasie i jak często pojawiają się ogłoszenia.

khf
@O.

Tez tak widze, że maja dużo ogłoszen

M.K.
@O.

A gdzie nie ma odejść? Duża firma to dużo ogłoszeń, zawsze tak jest.

M.K.
@O.

Poza tym skoro dużo się dzieje to znaczy, że praca będzie :) Wystarczy się zorientować, że BX wygrał dużo przetargów ostatnio.

Lazy

Nowy Rok i nowa praca. Czekam na rozmowę rekrutacyjną...

I?

I jak poszło?

Mirek
@Lazy

Chętnie też wezmę pracę w warmińsko-mazurskim.

Odp
@Lazy

Ja złozylem dopiero i teraz tez czekam :)

jdkru

Czy ktoś wie o rekrutacji w Ełku? podobno dworzec beda budowac budimex

ZAN

Również jestem zainteresowany

Bas
@jdkru

Kączę kontrakt drogowy w okilicy i zaraz zaczynam nowy. Jest praca, zgłaszaj sie.

NK

Aktualnie to chyba prędzej Olsztyn

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Janka

Mąż sobie chwali ja tez bo wypłata co miesiąc jest. Nie planuje zmieniać.

Edek
@Janka

A, wypłata co miesiąc jest. To wszystko jasne. Czego może człowiek chcieć oprócz ciepłej wody w kranie. Tak trzymać, to jeszcze szybciej dojadę do pierwszego miliarda.

Janka
@Edek

No nie wszedzie placa na czas. A nam pasuje ile maz zarabia, wiec nie rozumiem czepialstwa.

Robert

Budimex oferuje niezłe zarobki, benefity, obiady i zakwaterowanie w delegacji. I na tym kończą się plusy, a minusów jest znacznie więcej: Po pierwsze korporacja, rozbuchana papierologia, tabelki, excelki, brak przestrzegania norm pracy, o urlop trudno się doprosić a jeśli już ci się uda to nie dłużej niż tydzień (ja odchodząc miałem 56 dni zaległego). Poza tym zła atmosfera, hierarchia, stres, presja ze strony przełożonych i brak wsparcia i zdrowych reakcji na zgłaszane problemy.

ZAN
@Robert

Niezłe zarobki i dobre obiady to chyba poto cię pracuje

Kaa

Firma zainteresowała się moja osoba na portalu zawodowym prosili o kontakt celem rozmowy. Było to w październiku, oczywiście nikt się nie skontaktował, nie przeprosił. Dla mnie brak profesjonalizmu.

Niećko

Dobry zleceniodawca. Współpracuję w różnych miastach, nie narzekam za często.

PROT

Polecam do współpracy. Jasne wymagania, płatności w terminie.

Ela

Potwierdzam

Fra
@PROT

Chętnie podejme współprace w warmińsko-maz.

Julkaq

ja jestem zadowlona i ciesze sie, ze mam stabilna prace w firmie, ktora jest najwieksza w polsce. nie musze martwic sie o to, ze jutro nie bede miala co do garnka wlozyc.

Yto
@Julkaq

Dobrze to opisałas, praca za (usunięte przez administratora) pieniądze tak że tylko na jedzenie ledwo starcza.

Podwykonawca

Dobra współpraca przy kontrakcie w Rzeszowie. Polecam.

Rzesz
@Podwykonawca

Ha ha! Kontrakt się kończy i widzę, że nie tylko ja szukam nowego

PROT
@Podwykonawca

Rzeszów poszedł pieknie, polecam firme do współpracy.

ka

Rzeszów górą!

aws76

Specjalista ds. Ekonomicznych Kraków - brak powiadomienia o zakończonej rekrutacji mimo dostania się do kolejnych etapów. Odradzam, szkoda tracić czas.

witamina C

Czym różni się praca na Nowogrodzkiej od pracy na Siedmiogrodzkiej? Na Nowogrodzkiej dbają o swoich na Siedmiogrodzkiej nie.

Belmondo

Kiedy do cholerny będą podwyżki płac dla pracowników fizycznych. Traktujecie nas jak (usunięte przez administratora) Nie ma przejrzystych stawek nikt nie wie jakie są. Kierownicy od sił własnych nie odwiedzają budów. Lekceważą pracowników

Natka

Praca jako sekretarka? Jak wygląda? Czy też tyle godzin się pracuję?

kucer
@Natka

Praca około 10 godz. dziennie, czasami więcej. Dostajesz dodatek za nadgodziny ok 400 złotych na rękę.

Amy
@kucer

a jaka stawka wypłaty jest na tym stanowisku ? Orientujesz się?

Zaczynałem świeżo po studiach od stanowiska inżyniera budowy czyli obok majstra, najbardziej cioranego przez kierownictwo budowy. Nabyłem doświadczenia, wypełniłem niezbędną praktykę, poznałem prawdziwych fachowców, uzyskałem w efekcie uprawnienia budowlane i choć praca po 10-12h dziennie była szaleństwem, to mimo wszystko miło wspominam czas spędzony w Budimex-Dromex, bo tak się wówczas firma nazywała. Uważam, że młodemu człowiekowi jakim wówczas byłem, dobrze zrobiła ta swoista szkoła życia jaką zaserwował mi Bx, a poza tym posiadanie w swoim CV doświadczenia w Bx jest zawsze in plus

On

Witam serdecznie Panowie mam pytanie , jakie som stawki jako operator wozidla w Firmie Budimex, jak to ogólnie wygląda.

joris

tez kiedyś pracowałem w tym kołchozie pracy. jako inżynier oczywiście. A jak....inżynier w białym kasku hahaha. zarabiałem ..hmmm myslałem ze (usunięte przez administratora)i wiecie co, wyjechałem do pracy fizycznej za granice i okazało się, że za prace bez obciążenia psychicznego, za prosta prace zacząłem zarabiać 2,5 razy więcej niz w polsce. dzis sie smieje z kolesi, którzy pracowali ze mna na tym kontrakcie-daliby sie zabić za kask z zółtym napisem BX. dzis nauczyłem sie jezyka obcego i w ofertach pracy za granica moge przebierac, gdbym został w BX, to do dzis bym wypracował sobie garba na plecach i prostaty od 10 godzinnego (usunięte przez administratora) przy biurku tych smiesznych papierkowych rzeczy. ciekawe czy jeszcze nadgorliwcy tam pracujecie i dalej jak psy biegacie po 11h dziennie na całej budowie.:)

marko
@joris

A jaki region?

Majster Majster

Czytam te wszystkie wpisy i Ok , jedni chwalą drudzy nie . Ja przeszedłem już okres zachwytu dużymi kombajnami budowlanymi - a pracowałem/pracuję w 3 dużych firmach z ' porozumienia dla bezpieczeństwa w budownictwie ' . Niczym się te firmy od siebie nie różnią - no może naszywką na kurtce i naklejką na kasku . Od kiedy pamiętam , od różnych ludzi na różnych wysokich stanowiskach słyszałem że jeżeli decydujesz się na pracę w budownictwie to decydujesz się też na wszystkie niedogodności z tym związane ( godziny pracy , hałas , Sprzyjające warunki pogodowe , delegacje itd. itp . ) - tylko ja się PYTAM czemu za DARMO ?? Pracujesz w nocy - te same pieniądze , bzdurne dyżury przy liczeniu gruszek z betonem - te same pieniądze , praca w święta państwowe i Kościelne - te same pieniądze i można jeszcze wymieniać i wymieniać . Parę razy usłyszałem od paru ludzi " wyżej postawionych" ode mnie że rewolucji to oni nie będą wszczynać i jak mi się praca na ich najlepszej budowie w Polsce i najlepszej firmie ever nie podoba to mogę iść pietruszkę na rynku sprzedawać - nie jestem potrzebny . Codziennie w całej Polsce ludzie pracują po parę / naście godzin za darmo dla jakiej idei ?? nie wiem . Nikt nie ma odwagi się odezwać a są i tacy którzy prześcigają się w nabijaniu godzin - dla nich profity są już przygotowane . Nikt nawet nie myśli o wprowadzeniu ewidencji czasu pracy !!! Politycy mają swoje wojenki , dostają działkę od lobby i tak to się kręci , instytucja zwana inspekcją pracy to jakaś karykatura , wydmuszka , sztuczny do niczego nie przydatny twór . Pytanie ??- ile razy wiedzieliście wcześniej o nie zapowiedzianej wizycie tejże instytucji ?? Mijają dni , tygodnie i miesiące a ludzie siedzą w tej pracy tracąc najlepszy czas swojego życia . Smutne to wszystko , mam tylko nadzieję ze nasze dzieci i wnuki dożyją bardziej cywilizowanych czasów . My już 32 lata po odzyskaniu Niepodległości - a tak ciężko zarabiane przez nas pieniądze płyną strumieniami na zachód , gdzie większość Niemców , Austriaków , Hiszpanów i innych się ciężką pracą nie zajmuje , za to z radością patrzy na Polskie mróweczki biegające całą dobę po mrowisku - ku chwale .

Ramzes
@Majster Majster

Wiem o czym piszesz, ja przez to zmieniałem pracę co 1,5 roku, nie znalazłem normalności . Każdy kradnie na swoim poziomie. Nie dostaniesz grosza za innowacyjne pomysły, wprowadzane udoskonalenia czy wcześniejsze zakończenie budowy. Poszedłem na swoje.. Nie żałuję ????

Maro
@Majster Majster

praca ciężka - fakt dużo też zależy od zespolu do ktorego się trafi i kierownictwa. ja dobrze wspominam ten czas pracy i w budimeksie i w innych podobnych firmach, mimo ze było niekiedy ciężko. Dużo się tez nauczyłem, ale tez jak cos mi sie nie podobało to glosno o tym mowiłem i nie czekałem aż ktoś przyjdzie i mnie uratuje, nikt siłą mnie tam nie trzymał. A już napewno nie pracowałem za darmo, premie były i to całekiem spore, wiadomo raz mniej raz więcej, ale jak wszedzie jak się chce zarobić to trzeba się narobić a nie siedzieć i narzekać na wszystko i wszystkich.

RR
@Maro

Kolego - to powiedz mi w jaki przyzwoity sposób polepszyć wynik na podwykonawcy o 5%? Umowa ryczałtowa, dokumentacja dobra i robót dodatkowych się nie znajdzie, wszystkie materiały kupuje podwykonawca. Przykaz z góry - kary za terminy pośrednie, kary za bhp. Kontrakt negocjował kto inny, podwykonawcy wiele naobiecywał. A teraz jak coś optymalizuje podwykonawca - masz to wykorzystać przeciw niemu. Wszystko jest fajnie jeśli budowa jest na plusie, co w praktyce sprowadza się do robót dodatkowych. Jak masz zamiast 8h dziennie minimum 10h (czy trzeba czy nie) - to znaczy, że robisz za (usunięte przez administratora) przy ryczałcie. I nagle okazuje się, że jak Ci płacą 10 tys netto w delegacji, a ktoś inny 8 tysięcy netto (ale przy 8h i bez delegacji) - to ten drugi płaci realnie lepiej niż Budimex.

Ola

Sprawna rekrutacja, konkret, czekam na ofertę :)

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX