Telpronet

Młody zespół
Możliwość pracy w nadgodzina
Średnie wynagrodzenie pracownika zatrudnionego na etat ok. 5000 zł netto
anonim 2010-02-25 21:38:44
nie wiem co za palant to napisal ale jak ja tam pracowalem to ngdy tyle nie dostalem i nikt tyle nie mial.najwyzej 2000 i to w 3 albo w 4 ratach i to jeszcze z miesiecznym opoznieniem.jak ktos chce to niech prubuje i sie przkoona!!!
kurabura 2011-04-27 19:52:19
firma nie płaci uważajcie ma jakieś kłopoty finansowe
artur 2012-04-18 13:52:17
Witam ,
Firma jest mi winna małe co nieco.... , co o niej aktulanie wiadomo. Zmieniła po raz kolejny adres, zniknęła jej strona www.
GM podobno zwinąl się do Białego na stałe. Czy ktoś aktualnie dla nich pracuje , jak ich kondycja. Nie wiem co dalej robić ,
GM i PK 2012-04-26 20:53:24
Darmozjadow dwóch i naciagaczy, miała być wielka firma a tylko pozostały nieopłacalne ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki. Wystrzegać się trzeba tych dwóch dziadów, którym się wydaje ze są paniskami.
;-0 2012-06-02 19:54:58
a czym sie zajmuja? poszukuja pracownikow we wrocku...
Pako 2012-06-04 21:53:53
(usunięte przez administratora) bez kasy -powodzonka
aaaaa 2013-02-18 12:34:16
wszystko jest prawdą a w szczególności to że są pedałami a na dodatek jeden z nich się jąka
zyczliwy 2013-02-18 12:38:31
Niech wszyscy lepiej uważają na firmę INTECO prezesami tej firmy są (usunięte przez administratora) czyli (usunięte przez administratora)pod inną nazwą firmy,siedzibą firmy jest tylko skrzynka pocztowa a pieniędzy jak nie mieli tak nie mają
kaczmarczyka stara 2013-06-26 12:39:10
to nie czytałeś opinii powyżej?bardzo solidna firma mogą Cię zapewnić,że jak podejmiesz z nimi współprace to pieniędzy nie dostaniesz,niezłe z nich naciągacze jeśli usłyszych o (usunięte przez administratora)z Białegostoku lub (usunięte przez administratora)z Kań omijaj ich z daleka
projektant 2013-07-01 13:39:44
Pracowałem u nich 3 miesiące , dostałem 630 złotych i obietnicę awansu . Obecnie Telpronet już nie działa , bo umoczyli ok. 1,5m i nie popłacili trochę faktur ludziom . Ich firma nazywa się teraz inaczej
damian 2014-03-21 16:06:50
To co się własciwie stało z Telpronet, bo tez ich sprawdzałem w internecie i to chyba prawda co napisaliście wyżej.
fikej 2014-04-29 16:58:03
moim zdaniem szybciej po prostu zrezygnowali ze swojej strony internetowej niż mieli zamknąć Telpronet
Nikodem 2014-05-23 15:22:55
Pewnie domeny nie opłacili, a raczej serwera, bo firma Telpronet nadal figuruje w krajowym rejestrze sądowym.
jiii89 2015-01-13 22:06:07
hej jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym.. jakie sa warunki dotyczące pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy?
dziany 2015-03-18 03:29:24
widzę , że jak wszędzie w temacie firmy telpronet na wszelkiego rodzaju forach głównie pytania i brak jakichkolwiek odpowiedzi. Szkoda, ale przynajmniej tutaj widać , że ludzie są aktywni i to forum nie umiera, także w końcu może ktoś podrzuci info na temat tego jak się pracuje w tej jakże warszawskiej firmie
mak 2016-05-14 13:29:37
@aaaaaaa zwiastujesz koniec świata? O ile wiem to BPH trzyma się dobrze. Trochę się zmieniają i potrzebują np. Administratora ds. systemów telekomunikacyjnych. Trzeba znać: Voice Over IP, ISDN, SIP, technologię sieci komputerowych, angielski. Pewnie oferują też dobre wynagrodzenie
Zostaw swoją opinię o Telpronet - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telpronet